Smazat

Přítel se mnou odmítá spát

S přítelem jsme spolu necelé tři roky, velice se milujeme, plánujeme společnou budoucnost. On ale nemá chuť na sex...

Ahoj holky, po dlouhém přemítání a mnoha mnoha dialozích si jdu tady k Vám pro radu. Mně je 24 let a příteli 23. Než jsme si spolu začali, žil klasický klučičí život, kdy si rád s holkami užíval. Od té doby se hodně změnil a ušel neskutečný kus cesty i co se týče vyzrálosti. Jsme spolu necelé tři roky a žijeme spolu harmonicky necelý půlrok. Naše láska je obrovská, každý nás jako pár respektuje. Jsme sehraní po všech možných stránkách - ovšem až na jednu: sex. Ještě asi před rokem a půl bylo vše v posteli dokonalé, měli jsme to často, snažili se vždy navzájem překvapit, objevovali nové věci a hranice, ale cca ten poslední rok je vše jinak. Přítele přešla chuť na sex. Často říká že je unavený a vystresovaný z práce (má náročnou kancelářskou práci), což zcela chápu, znám to také (manažerská pozice). Ovšem i když je víkend anebo jsme na dovolené, vždy najde nějakou výmluvu proč TO nejde. Jednou je to, že dost popil a nešlo by mu to, pak zase že když nemůžu já (při menstruaci), že počká až budu moct a on sám to nepotřebuje (abych se mu věnovala alternativně) atd. Posledním trendem je vytrhnutí osmiček, což samozřejmě respektuji, vím že je to ukrutná bolest, každopádně se neumím zbavit dojmu že je až rád že se mnou nemusí spát a může se na tu bolest vymluvit. Sex máme spolu tak dvakrát třikrát do měsíce, přičemž ze 2/3 je to má iniciativa. Snažím se to pokaždé nějakým způsobem ozvláštnit, nové prádlo, nové hračky, role apod., načež se spolu vyspíme, ale dále se opět nechytá, dokud zase s něčím nepřijdu já. Mluvíme o tom často, řekla jsem mu že mě to dosti trápí, ptala jsem se ho několikrát zda je v tom jiná žena, ale to razantně odmítá. Také jsem se jej ptala, zda je problém ve mně, zda mu nepřipadám málo atraktivní, to taktéž zásadně popírá. Jediný jeho argument je, že pro něj je ten vztah na takové úrovni, že sex prostě ani nepotřebuje. Dnes jsme to řešili znovu a zase, tentokrát mi řekl, že ho to také trápí a uvažuje nad tím často, ale k ničemu jsme opět nedošli. Nemůžu si pomoct, mně to prostě nepřijde normální. Kolikrát si připadám jako úplná zoufalka, co se uboze doprošuje. Bolí mě, když slyším od kamarádek, jak úžasný sex se svými protějšky mají. Mým největším strachem je, že se přítel jednoho rána probudí, popře v sobě to, že byl ON ten kdo odpíral sex, uvědomí si, že jsme spolu nespali už vážně dlouhou dobu, a půjde to prostě hledat jinde. Samozřejmě, že mám i fyzickou potřebu ten sex mít, ale ta možnost že se v něm probudí to "staré Já" a najednou se pomine a pak poběží za první flundrou s krátkou minisukýnkou je prostě pro mě asi nejhorší. Napadá Vás prosím nějaké řešení?
 
arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No řešení nemám, trošku mi je líto toho konce, který píšeš...je mi líto, že se bojíš Ty.....spíš by se měl bát on, že o Tebe přijde
Fakt mi to přijde strašně brzo....ve vašem věku..aby ho to nebavilo
Jsem o dost starší než vy a trošku mě napadá, jestli ti dnešní kluci nejsou tak strašně líní, že jsou líní i na sex.......tím ho nechci urazit
Já mám pocit, že jsi vyzkoušela úplně všechno...asi se budeš muset zamyslet, jestli Ti to celé stojí za to.......

arrow
profile_image
Frenchie4
od 27. 11. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Na jednu stranu si říkám že možná je to v pohodě, a že je podstatné že je pro něj možná vážně důležitější to naše duchovní pouto, a sex tudíž nepotřebuje. Nechci ae rozcházet "jen" kvůli sexu 😔 Každopádně mně je to líto z toho důvodu, že nejspíš nejsem pro něj tak atraktivní jak jsem si myslela..

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Frenchie4: Nechci ae rozcházet "jen" kvůli sexu

já vím, ale ono je to dost důležitý.....pokud Ti to chybí, tak by asi byla chyba se v Tvém věku s tím smířit

Cituji Frenchie4: ejspíš nejsem pro něj tak atraktivní jak jsem si myslel

to neříkej, tak to určitě není.......myslím si, že je problém někdě jinde......jen teda nevím přesně kde

arrow
profile_image
Beautybar
od 27. 10. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mame to doma podobne. Údajně hlava plna prace. Snažím se přizpůsobit, kdyz je jinak vztah naprosto v poradku. Nicméně, mrzi me takovy přístup ze strany meho muže, nepripadam si uz tolik přitažlivá.
Na lenosti bych rekla, ze neco bude.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nejsem nějaká odbornice na vztahy, měla jsem jen dva vážné a asi 4 méně vážnější, ale vlastně jsem nepotkala muže, který by sex odmítal (jeden ano, a s tím jsem se po půl roce rozešla). Pro mě je sex jednou z těch nejdůležitějších věcí ve vztahu. Když se pár sladí a vyhovuje jim sex párkrát do měsíce, tak je samozřejmě vše v pořádku. Když ale dojde u jednoho k frustraci z nedostatku sexu, tak je ale něco špatně. Pro mě je takováto frekvence naprosto nepředstavitelná. Já mám ráda sex ideálně každý den. A někdy nejen jednou. Určitě bych si s ním promluvila znovu. Řekni mu, jak to vidíš ty, jaké máš potřeby apod. 3 roky je opravdu krátká doba na to, abyste měli problémy v tomto směru. A jak jinak přistupujete k intimitě? Co myslíš, že by udělal, kdybys ho začala nějak svádět třeba ve sprše, po ránu v posteli, nebo by ses zkrátka jen kolem něj prošla nahá? Neznám chlapa, kterýho by tohle nechalo chladným. Každopádně bych komunikovala, to je imho základem každého vztahu.

arrow
profile_image
hannaah
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj. Svým příspěvkem tě možná trochu uklidním a možná naopak... Pro tvou představu. Co bych dala za sex 3x do měsíce... Já už to ani nedokážu spočítat, kdy to bylo naposled. Možná půl roku, možná víc... Má rada - Hledej dál dokud máš čas (pokud budeš chtít děti). U nás to bylo po cca 3 letech podobně. Nyní jsme spolu 9 rok. Mě je 33. Částečně ho potřebuji pro práci, která mi vydělává peníze a závěr na konec - nechce děti (to mi řekl poslední půl rok, kdy jsem začínala naléhat)... A já měsíc co měsíc bulim u psycholožky... Jasný, ty řeči utíkej včera bylo pozdě a pod. už jsem slyšela několikrát, ale neznáte pozadí a není to tak jednoduché.... Snad ti něco můj příběh dá... A věř mi, nezlepší se to... Pokud je mezi vámi vše jiné v pohodě budou z vás postupem času ty nej kamarádi, ale to je vše...

Ať to nemusím celé vypisovat, tak možná pomůže můj článek, nejste v tom sama, trápí to v současné době více žen https://www.partnerske-vztahy.eu/pritel-se-mnou-ne chce-spat/

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No když to tady čtu, tak nějak tu dnešní dobu moc nechápu. Jsem také trochu starší a když mě bylo jako Frenchie4, tak kluci sex chtěli pořád. Nesetkala jsem se s žádným, který by to na mě nechtěl. Myslím, že to je tou dobou. Za mého mládí nebyly počítače ani mobily a nepracovalo se běžně do večera jako dnes. Říká se že ta technika třeba PC je "zabíječ sexu." Už jsem to slyšela z mnoha stran, že si ženy a hlavně mladé stěžují, že jejich partner se o sex moc nezajímá a raději sedí u PC. I takové případy jsem četla, že si to raději dělá u PC u porna, než s partnerko. To se jen těžko chápe.

Já mám podobný problém. Už jsem to tady psala před časem. Manžel chce sex poměrně často, ale nic z toho nemám, protože mne ještě nikdy nepřivedl k orgasmu a ani se o to nesnaží, takže jako bych sex neměla už dlouhá léta. To Frenchie4 to má aspoň párkrát za měsíc. On (manžel) se za chvíli udělá a otočí se a spí. už jsem mnohokrát plakala a byla jsem zoufalá, až jsem našla řešení. I když chápu, že to není úplně ideální řešení a už i v minulosti mne tady mnohé kritizovaly že to je nevěra. Já to tak necítím. Chodím už nějaký čas u nás k masérovi na erotickou masáž celého těla a mám vždy krásný orgasmus někdy i několikrát po sobě. Navíc jak sedím celý den v kanceláři, tak mě bolí záda, takže i tak se mě uleví. Je to fakt super masáž a už se tak netrápím. Takže takhle to mám já.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Evelinde: Myslím, že platit za sex ve 24 letech, by byla čirá zoufalost. Rozhodně bych tu nějakou "masáž" nedoporučovala. A propos - tvůj manžel to ví? Předpokládám, že ne. Nedivím se, že tě tady holky kritizovaly - tohle nevěra je, o tom není pochyb. To prostě nechápu. Copak jsi se o tom s manželem nebavila, co tě trápí? Jak by se to dalo řešit?

arrow
profile_image
Elajka
od 10. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Doporučila bych návštěvu psychologa a sexuologa-ve dvou, nebo on sám, ale aby tam doopravdy šel. Není to normální

arrow
profile_image
nika70
od 12. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Evelinde:
Tak to jsi mě dostala. Gratuluju za odvahu. Já jsem momentálně sama a kolikrát jsem taky uvažovala o nějakém "masérovi" .

arrow
profile_image
Frenchie4
od 27. 11. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji lucis: pokud Ti to chybí, tak by asi byla chyba se v Tvém věku s tím smířit

Já se s tím ani smiřovat nechci, právě proto hledám už všemožná řešení :/

Cituji Beautybar: Nicméně, mrzi me takovy přístup ze strany meho muže, nepripadam si uz tolik přitažlivá.

Přesně, má slova..

Cituji VeronikaEma: A jak jinak přistupujete k intimitě?

Moc rádi se mazlíme, líbáme, stále nějak udržujeme konktakt, je nám to oboum moc příjemné. Co se ale týče sexu,....

Cituji VeronikaEma: Co myslíš, že by udělal, kdybys ho začala nějak svádět třeba ve sprše, po ránu v posteli, nebo by ses zkrátka jen kolem něj prošla nahá?

Ráno se mu chce čůrat, takže to nejde, nahá kolem něj procházím často, takže to už asi ani tak moc nevnímá.

Reaguji na hannaah: To je mi moc líto :/ A manžel s tebou k psycholožce zajít nechce? Myslím, že by měl taky možná něco k tomu říct, i třeba odborníkovi.
Reaguji na Evelinde: Jsem ráda, že jsi alespoň v tomhle našla řešení. Já zatím nad jinými muži ani neuvažuji, asi bych se necítila rovně před přítelem, a nechci mu ani vyhrožovat a dávat nůž na krk s tím, že pokud se nesrovná, tak začnu taky vyhledávat alternativy sexu jinde. A taky jak poznamenala VeronikaEma, jsem mladá a myslím že i dost pěkná, v týhle situaci nebudu platit chlapům za to aby mi "dobíjeli" ego.
Reaguji na Elajka: Nejspíš ano, jiný východisko se zatím nerýsuje.

Moc vám všem děkuji za příspěvky, rady a zkušenosti Situace je teď u nás taková, že jsem si například nakoupila nové prádlo, sice drahé, velice provokativní, ale zároveň i pohodlné na denní nošení. Přítel byl z toho celkem paf, ale v tom špatném slova smyslu. Řekl, že je to moc průhledné, a že mi přes to jde všechno vidět. Na mou otázku, zda se mu v tom nelíbím, odpověděl, že moc, ale že nechce ať mi "něco" vykoukne například zpod blůzky. Jinak, bral teď nějakou dobu antibiotika a tam dole mu to nadělalo nějakou neplechu, opět to působí jakoby to přece nebyl žádnej problém, vůbec ho to netrápí, že to znamená zase další měsíc bez sexu. Tak já nevím co dělám zle, možná je chyba vážně a jen u něj v hlavě. Říkám si, že skutečně není normální, aby byl chlap (o kterejch se říká že jsou historicky podmíněni k tomu být lovci) tak chladnej vůči jakémukoliv náznaku sexuality, a pokud to zároveň nemá někde jinde, pak už nevím..

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma:
Samozřejmě, že jsem se pokoušela o tom s ním bavit. Ale nemá zájem. Je z ortodoxní katolické rodiny a maminka mu prý říkala, že žena orgasmus ani nepotřebuje, že nevětší odměnou ženy je narození dítěte a to, že potěšila manžela. Samozřejmě, že manžel neví, že chodím na erotickou masáž. Jsi blázen" To by mě "zabil!". A nevěra? Co mám asi tak dělat?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Frenchie4: Tak to je zvláštní, když jste jinak intimní kromě sexu. Já bych si s ním prostě otevřeně promluvila, že ho vážně miluješ a chceš, aby vám to fungovalo, ale že máš prostě jiný potřeby co se frekvence sexu týče a že bys to chtěla častěji. Že ho do toho nechceš nutit, ale že věříš, že mu častější sex taky brzo zachutná. A nebo si to před ním začni třeba dělat, určitě ho to nenechá chladným. Jinak co třeba nějaká přírodní afrodiziaka?
Reaguji na Evelinde: Tak mu prostě vysvětli, že to takhle není. Copak on nekouká na porno? Copak se o tom s tebou neumí bavit? A to takhle bylo i před svatbou? Nebo se tak změnil až po ní? Nevím, co bych dělala. Nejsem ve tvé kůži, neznám vás ani to, jak spolu (ne)komunikujete ani další aspekty vašeho vztahu. Ale podle tvých deníčků z tebe cítím šílenou frustraci. Proto bych zašla za sexuologem společně s manželem.

 

Váš příspěvek

Přítel se mnou odmítá spát

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené