Smazat

Přítele trápí, že při milování nedosáhnu orgasmu

Ahoj holky,
myslela jsem, že tenhle problém je zažehnán od našeho posledního rozhovoru na tohle téma, kdy jsem mu vysvětlila, že nejsem rozhodně jediná, které to nejde a že mě to ani nijak netrápí. Při orálním sexu nemám problém.
Jenže včera jsme se k tomu opět dostali a on mi řekl, že ho to pořád štve. Jak mu mám vysvětlit, že mi to prostě nevadí a že jsem spokojená i bez toho? On to prostě nebere, podle mě má pocit že selhává, ale to vůbec není pravda . Bojím se, aby tím nějak neutrpěl náš vztah, ale současně nevím, co mám dělat . Máte to některá podobně? Co na to říkáte svému příteli?
Děkuji
 
arrow
profile_image
Padlý Anděl
od 9. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevím kolik je tobě,ale píšeš,že tvému příteli je 21.Ví vůbec v tom věku co s tebou má dělat?Nemyslím to samozřejmě nějak zle,ale tito mladí kloučci kolikrát do holky "buší"hlava nehlava a myslí si,jak se jí to třeba nelíbí a ona ve skutečnosti jen trpí a modlí se aby z ní už konečne slezl.A nebo při dráždění rukou kolikrát mechanicky tlačí a dřou místo aby to dělali procítěně a sledovali jestli se to té partnerce líbí a nebo naopak ucukává protože jí to třeba nedělá dobře.Těch důvodů může být spousta.Pokud nemáš problém se uspokojit sama,tak v sobě rozhodně chybu nehledej,ale s partnerem si o tom nenásilně promluvte a nestyď se mu říct,jak se v tobě má pohybovat aby se ti to líbilo.Věřím,že nakonec orgazmu dosáhneš.Držím palce

Reaguji na Padlý Anděl:
Rukou je to taky v pohodě, to s tím taky problém nemám, ale třeba když mi ty prsty strčí dovnitř a dělal by to jenom takhle, tak bych orgasmus taky neměla. Prostě mi to "zevnitř" nejde :-/ a právěže on nebuší hlava nehlava, je mi to opravdu moc příjemný, líbí se mi to, ale až k tomu vrcholu to prostě nejde. Jinak mě je 19.

arrow
profile_image
monnica3
od 21. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky holky,ted jsem se tu registrovala,pročetla diskusi a vidím že nejsem jediná,kdo má tento problém,při milování orgasmu nedosáhnu,při orálku taky ne,přítel se snaží jak nejlépe může a nic.je mu 38 let,mě je 30.mám tři děti a ani po třicítce se nic nezměnilo,jo jen partner,jsme spolu sedm měsíců,před tím s bývalým manželem jsem orgasmus měla párkrát jen ze začátku a to asi šestkrát první rok a pak už nikdy.Praktikujeme to tak že si užijeme milování,v posteli si velice dobře rozumíme,jsem hodně vzrušená,ale taky to prostě nejde,když skončíme,přítel si lehne ke mě,já si to udělám a je to dobrý,jen mu trochu vadí že při orálku mi to taky nejde,já mu vysvětlila že to tak některé ženy mají a pochopil to,ví že si to s ním užívám,a we vibe bych opravdu doporučila,jen ho ted nepoužívám že se mi ztratila od něj nabíječka a to od té doby co jsem s přítelem,asi bývalý....neřeším,pořídím jinou

arrow
profile_image
IONEL
od 1. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My to teda máme podobné. Ze začátku naše vztahu nám to nešlo, pak bylo období kdy to snad bylo při každém sexu a teď asi 3 měsíce nic, při orálním sexu taky v pořádku to si nemůžu stěžovat. A přítele to taky trápí, ne teda asi ne tak jako toho tvého ale občas se na toto téma dostaneme a přemýšlíme co vlastně děláme špatně a jde vidět že by byl nesmírně rád kdyby se nám to zas povedlo uvidíme no, polohy podle mého máme dobré akorát vždycky tomu chybí kousíček aby to tak nějak začlo no. Ale třeba se to podá

arrow
profile_image
Lexxy
od 14. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Amber: mám to samé...taky nejdřív mě udělá pusou a až pak souložíme aby měl něco z toho i on..já se prostě vaginálně neudělám nejde to i když s emi to líbí..zkoušeli jsme aby to vydržel dýl..ale to už bylo divný když je to moc dlouho tak se m inějak motá hlava a che se mi brečet to asi není normální že?

Reaguji na Lexxy:
No mě to popravdě, když už to trvá hodně dlouho a přítel to protahuje, už ani moc nebaví takže to asi nebude uplně nejlepší cesta k tomu dostat se na vrchol to už jen čekám na to, kdy už bude konec. Když si sama nepomůžu, tak prostě orgasmus nemám, no :-/ začínám se s tím už smiřovat.

Reaguji na Lexxy:
Reaguji na Amber:
Dámy, podívejte se na tohle video, případně si pročtěte celé webové stránky.

Reaguji na Herman Larson:
Díky za tip to je popravdě pro mě nová informace

Reaguji na Amber:
Za málo, člověk se pořád učí. Až to vyzkoušíte, napiš, jaký jste měli úspěch.

arrow
profile_image
Lexxy
od 14. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Herman Larson: Díky

Tak já dosáhla orgasmu s bývalým asi po čtvrt roce vztahu. Se současným asi po měsíci. Jde jen o to se uvolnit a na to, že má přijít orgasmus nemyslet

arrow
profile_image
Lexxy
od 14. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na 92jaja: a to je právě to nemyslet na to. .a to nejde (

 

Váš příspěvek

Přítele trápí, že při milování nedosáhnu orgasmu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené