arrow
POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Ahoj Mám přítele měsíc a půl a už teď je náš vztah úplně jiný než na začátku. Dřív jsem každej den někam chodili,jezdil mi naproti,říkal jak ho jiný holky nezajímají,že jim už ani nepíše na facebooku nebo někde jinde atd... teď bych řekla že si píše víc s jinejma než se mnou..mě už většinou ani sám od sebe nenapíše,pořád jezdím já za ním,naproti mi třeba v noci nejde..jdu přes park kde jsou samý bezdomovci atd...prý to zvládnu sama..kdybych se nezeptala kdy se zase uvidíme,tak asi nikdy Na druhou stranu,když jsme spolu tak je všechno uplně v pohodě, Všímá si mě i když tam má třeba i kamarády,nemůžu si stěžovat,ale potom přijedu domů a on ani skoro neodepisuje..potom máme domluvenou schuzku,on nepřijde,že prý zaspal nebo zapomněl.. že mi to vynahradí další den zase nějaká taková výmluva,přijde mi to celý takový zvláštní...napadlo mě taky že mě má jenom třeba tak na sex,ale to asi ne..kolikrát když u něj spím..tak si jen povídáme a nic.. podle jeho kamaráda on prý už takový je..měl před tím 2letý vztah tak jsem myslela že bude normální,ale asi ne.. On tohle určitě neřeší,přijdu mu to všechno normální..já se každej den bojím,že se rozejdeme..miluju ho,nechci o něj přít,ale zase si nedokážu představit jak by to vypadalo třeba za rok..přijde mi to jako že ho vůbec nezajímám a tak..vůbec nevím co dělat..když mu to řikám,že anio nepřijede nebo tak..tak mi řekne ale prosimtě co si o tom myslíte vy?

Že si myslí, že období snažení skončilo..
Zkusila bych ho trochu znejistit a ukázat mu, že tě zas tak jistou nemá

Cituji Wild Paula: Že si myslí, že období snažení skončilo..

Přesně a to teda dosti brzo. Vůbec si tě neváží. Mě nechat chlap jít samotnou v parku v noci, tak už příště du s chlapem, ale ne s ním. Takže bych radila stejně - ukázat, že tě nemá tak jistou - dávat najevo, že pro tebe není na prvním místě, že máš i lepši věci na práci, než trávit čas s ním.

arrow
profile_image
Pepis
od 24. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji SilviNkaaA: kdybych se nezeptala kdy se zase uvidíme,tak asi nikdy

Poradím ti něco, co možná "nevydržíš", ale taky se prostě neptej ať se taky hoch snaží.. A když ti nechce v noci ani jít naproti, já bych mu osobně řekla (jestli tam není nějaký problém, třeba že u vás být nemůžete), ať přijede on k Tobě.. přece nebudeš chodit nebezpečným parkem sama kvůli tomu, že se mu nechce pro tebe přijít...
Chápu, že ho máš ráda, ale být tebou, tak mu nepíšu, nevolám, neptám se kdy se uvidíme, ať se ozve sám.. Jestli ne, tak jeho chyba, rozhodně bych se s ním nezahazovala (ono by ses pak asi musela snažit po celou dobu vašeho vztahu)... Tady tohle, se řeší po delší době, ale ne po měsíci a půl.. být tebou tak bych se spíš bála, co tě čeká za třeba po půl roce vztahu... Věřím, že každý rozchod je bolestný, ale nebude tě v této chvíli bolet jako to čím by ses v budoucnu trápila a jako rozchod po několika letech.. drž se

Mimochodem můj přítel by mě nenechal samotnou jít přes město k němu v noci samotnou ani po 7 letech a to můžu říct, že není z těch, který mi zamilovaně a oddaně leží u nohou nebo jak to říct...

arrow
profile_image
purple
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji SilviNkaaA: jdu přes park kde jsou samý bezdomovci atd...prý to zvládnu sama..

Toto keby mi povedal môj priateľ (bez ohľadu na dobu kt.sme spolu) by ma s prepáčením neskutočne nas..l.To nieje predsa nejaké nadštandartné gentlemenstvo, to má byť samozrejmosť nenechať svoje dievča chodiť samé večer po parku. Nehnevaj sa, nič v zlom, ale keď je mu jedno, že sa Ti môže niečo stať plus tie ostatné veci čo píšeš - nepíše ti, smiešne sa vyhovára - to je jasný nezáujem a nemala by si to tolerovať, sama tým ukazuješ ako si vážiš seba keď to znášaš. Tak to nemá vo vzťahu vyzerať a už vôbec nie po takej kratučkej dobe.

arrow
profile_image
dudliiik
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kolik mu je?

arrow
profile_image
RubyCairo
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Řeknu ti, ža takhle brzo by jeho zájem rozhodně opadnout neměl :-/ a už vůbec ne zájem o tvé bezpečí. Souhlasím s Pepis, že bys ho měla znejistět a chovat se vlastně stejně jako on. Rozhodně ne chodit tím parkem sama a dělat další bláznivé ústupku. V téhle době by se k tobě měl chovat jako k princezně, ne tě takhle nechávat v nejistotě.

arrow
profile_image
karamelka
od 16. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak můžeš milovat chlapa, který tě nechá chodit samotnou v noci nebezpečným parkem? Jasně tím dává signál, že je mu v podstatě fuk, jestli tě tam někdo znásilní nebo zabije. Taky je mi záhadou, proč tak strašně riskuješ? To si tak málo vážíš vlastního života?

arrow
profile_image
eleneben
od 9. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hm tak přesně tohle mi dělal můj bývalý přítel, na začátku všechno skvělé, ale postupně z něho byl čím dál větší ignorant, který si myslel, že takhle i to bude stačit, on už "prostě takový je" atd. snažili jsme se, nebo spíš já jsem se snažila, ale tak asi byl fakt takový bezstarostný nebo jak to nazvat.. snad vám to vyjde, já jsem to nevydržela, i když jsem to špatně snášela ještě hodně dlouho

Nicméně pokud by o tebe skutečně stál, tak pokud byste si to vyříkali, tak by mohl projevit nějaký zájem se zlepšit, i když nevím, jestli ti za to vůbec stojí.. držím palce

Mně tohle taky bývalý dělal. To jeho ignoranství úplně všeho se nedalo vydržet.
Skoro bych se na tvém místě bála, že ho vlastně ani moc nezajímáš.... Když vyvíjíš veškerou aktivitu sama.

Cituji SilviNkaaA: naproti mi třeba v noci nejde..jdu přes park kde jsou samý bezdomovci atd...prý to zvládnu sama

Tady snad ani nejde o nějaké snažení, ale normální slušnost.. To o tebe vůbec nemá strach?
Já se svojí fóbií ze tmy bych tohle asi nedala.
Navíc, pokud se takhle chová už po měsíci a půl, tak bych fakt popřemýšlela o tom, jestli ti za to chlapec vůbec stojí.
Pokud usoudíš, že ano, tak jak radily holky

Cituji Pepis: Poradím ti něco, co možná "nevydržíš", ale taky se prostě neptej

A uvidíš, jestli bude mít zájem.
Pokud ne, nemá to cenu.
Každopádně držím palce, aby to dopadlo co nejlépe pro tebe

Reaguji na SilviNkaaA:
Já jsem s manželem už 19 let a je ke mě stále pozorný. Určitě by mě nenechal jít nějakým nebezpečný úsekem s tím, že to zvládnu.
Takové jednání je pro mě od mužskýho naprosto nepřijatelné.

Cituji Pepis: Mimochodem můj přítel by mě nenechal samotnou jít přes město k němu v noci samotnou ani po 7 letech a to můžu říct, že není z těch, který mi zamilovaně a oddaně leží u nohou

Přesně tak, to není o nějaké zamilovanosti, ale o normálním slušném chování muže, vůči ženě.
Takto by se konec konců měl chovat vůči všem ženám.
Jestli teda není srab. To je taky možnost.
Ono to ale nakonec výjde nastejno - srab, nebo nezdvořák.

arrow
profile_image
danza
od 7. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Silvi, osamostatni se, nech plánování schůzek na něm, v žádném případě nechoď sama v noci přes park. Nedostavení se na schůzku z důvodu, že zapomněl mluví za vše. Dá se zapomeout na schůzku s někým, koho miluješ? Ňebuď na něj naštvaná, nevyčítej, je to jeho život, on si ho může žít jak chce. Není povinen dělat přesně to, co si přeješ ty, neni povinen tě milovat. Pokud se chová tak, že tě to hodě trápí(a já se ti vůbec nedivím), nezustávej s ním, ubližovalo by ti to. Hledej uspokojení svojich potřeb u někoho jiného. Buď k sobě přísná, ztrácela bys jen čas.
Může se stát, že o tebe bude bojovat, v tom případě mu v žádném případě nedávej nic zadarmo, ale zůstaň milá. čím dýl se o tebe bude snažit(pouze s malými vítězstvími), tím víc se chování, které jsi už schoponá akceptovat, naučí. tí víc bude rád, že tě má, že tě "vyhrál". Nemam ráda "předělávání" chlapů, ono to stejně moc nejde, ale někdy jsou z rodin, kde se všichni chlapi chovali k ženskejm tak, že je přehlíželi, takže vlastně nai nevědí, jak se mají chovat. Předpoklad ale je, že tě miluje, jinak jdi od něj.

Když to tak pozoruju, ti chlapi si těch holek váží čím dál míň. Vzpomeňte si například z vyprávění vašich maminek, babiček, jak to chodívalo kdysi. Chlap se musel o holku bít, bojovat, to byl jejich úkol. A holka se nesměla hned jen tak dát, aby viděla, jak moc mu je třeba vzácná. V dnešní době je tomu právě naopak. Oni si jich prostě neváží, ten prvotní zájem se strašně rychle vypaří. Vůbec si nedokážu představit, kde tenhle svět za pár desítek let bude.

V tomhle případě by sis měla najít někoho, kdo ti uvidí na očích první poslední a nebude tě takto přehlížet jako on. Je to asi dáno charakterem, který už těžko změníš.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené