Smazat

Problém se vztahem

Pomoc se vztahy Potřebovala bych slyšet pár rad nebo názorů abych si v hlavě dokázala vše ujasnit.

Ahoj
Potřebovala bych poradit, protože sama nevím co mám dělat. Je mi 18 let. Tři roky jsme chodila s přítelem, ale rozešli jsme se protože se změnil. Začal kouřit a přišlo mi že si mě neváží. Ted jsem už s jiným kolem půl roku. Je to vrcholový sportovec a je skoro pořád pryč, ale chová se ke mě opravdu hezky. Trpím depresemi a proto je pro mě těžké zůstávat pořád sama. Můj bývalý přítel si za ten půl rok uvědomil že to co udělal byla chyba a chce aby jsme byli zase spolu. Nevím co mám dělat můj bývalý přítel se třeba změnil a bude moct být pořád se mnou, ale zase nechci opustit toho co mám ted jenom kůli tomu, že bude 2 měsíce a každý týden pryč. Každá vaše rada mi pomůže
 
arrow
profile_image
Constantine
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vyber si toho, koho miluješ. Pokud nevíš, nemiluješ ani jednoho, a tak ani s jedním nebuď.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Bývalý přítel si tě nevážil a nynější je k tobě hodný. Není složité se rozhodnout , když jediné mínus je jen to, že je často pryč.Píšeš, že se¨bývalý třeba změnil . Jen pro info lidé se bohužel nemění určitě ne v partnerských vztazích.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak to je blbá situace,přítel je pryč a bejvalý ti blbne hlavu.Záleží jestli s přítelem vidíš nějakou budoucnost a jestli ho miluješ.Bývalý si možná ted uvědomuje své chyby,ale může ho taky bavit jen to dobývání a pak to bude ve staré koleji,až tě bude mít opět jistou.
Já jsem se s nynějším přítelem taky jednou rozešla a po čase jsem jsem se k němu vrátila,vykašlala jsem se na kluka,kterého jsem si našla po našem rozchodu.A musím říct,že nelituju.
Než mě získal zpět,tak mě musel dobývat hodně dlouho, a dokázat mě,že se opravdu změnil.Jsu s ním sedm let,naše pauza byla před pěti lety.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tady je bohužel každá rada nad zlato Ty hlavně musíš vědět co chceš..Já osobně pokud se s někým rozejd,u má to nějaký důvod..ale druhé šance já osobně nikdy nedávám..Přeju ti, aby jsi se rozhodla správně.

Nevěř tomu, že se změnil. To se chlapům často stává, že si neváží toho, co mají a pak to po půl roce zkusí. Buď z toho důvodu, že si to uvědomili a nebo jen z toho důvodu, aby si zjistili, jestli u tebe mají ještě šance. Zkusila bych ten nový vztah.

arrow
profile_image
lolla19
od 30. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Můj největší problém jsou ty deprese..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na lolla19:
tak pokud tě trápí hlavně tohle, tak by jsi měla zajít k psychologovi, ať to nevyústí v něco většího..Na tom v dnešní době nic není, snad každý má svého psychologa nebo psychiatra..

Cituji lolla19: Můj největší problém jsou ty deprese..

Hlavně nejez antidepresiva ta to ještě zhoršují :/ Zkus si najít někoho, kdo by ti to pomohl odborně ventilovat a zkus nějaká klidová cvičení. Nevím co bych ti poradila. Z čeho máš takové stavy? Myšlenky?

arrow
profile_image
lolla19
od 30. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

potřebovala spíš někoho právě jako podporu, ale když je můj přítel pořád pryč zhorší se mi to, protože jsem sama a je to hrozný

A co nějaká kamarádka, rodina? Možná ti není takovou oporou, ale ten ex asi také nebyl oporou, když jsi s ním byla na nervy. To by asi nebylo vůbec dobré. Někteří chlapi tě podpoří, ale jsou i tací, kteří tyto věci nedávají tak najevo nebo ty problémy tolik neřeší a nerozebírají. To ale neznamená, že by to nebyl ten správný člověk. Záleží na tom jak velkou tu podporu očekáváš. Za tvoje stavy nemůže partner, ale bohužel na tom budeš muset zapracovat sama. Co nějaká meditační cvičení, joga, sauna? Děláš nějaký pohyb? Procházky. To hodně pomáhá a hlavně vypouštět ty problémy.

Já si také jako mladší prožívala různé krušné chvíle. Možná jsem i měla depresi. Což je v určitém věku docela časté v dnešní době, ale musíš si najít svůj cíl a nežít v těch myšlenkách. Dělat něco, kde se zabavíš a nebudeš na tyto věci myslet. Když se budeš jen trápit, tak si ten život zkazíš sama. Jsi mladá

 

Téma Problém se vztahem je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené