Smazat

Problémy s chlapy

Já ty chlapy vážně nechápu. Dělají úplně něco jiného než říkají a já jsem se asi znovu zabouchla do jednoho kluka, který mi pomotal hlavu v 14 letech, achjo :D.

Nevím jak začít. Budeme mu říkat třeba pan X. Pana X znám už pěkných pár let. Když jsme byli mladší, měli jsme pár úletů, ale nikdy jsme spolu nespali, já nechtěla, protože jsem do něj byla zabouchlá a věděla jsem, že kdyby k sexu došlo, tak bych se z toho vyhrabávala hůř. Uteklo 5 let a oba dva jsme se změnili, já nad ním nepřemýšlela, na minulost jsem zapomněla a nezabývala jsem se jí. Co bylo, bylo. Za tu dobu jsem měla pár vztahů, které ale nevydržely, ale o tom se tu bavit nechci. Před pár týdny jsem panu X napsala sms, byla jsem totiž pěkně opilá a to se pak tyhle smsky píšou snadno. Možná to byla chyba, možná taky ne. Od té doby si docela často píšeme a už jsme spolu byli 2x venku. Tak nějak jsme se bavili o všem a mně s ním bylo fajn, myslím, že i jemu se mnou. No a nějak jsme došli k tomu, že on vztah nechce, nehledá, že prý jenom sex, nic víc. Zjistila jsem, že už není tak "hloupý" jako dřív a že se s ním dá i dobře povídat, možná se mi i zase líbí, ale co je hlavní, on říká, že vztah nechce a že chce jenom ten sex, bavili jsme se o tom i v souvislosti o nás dvou, že tohle mi můžu nabídnout, nic víc. V tom případě ale nechápu, proč za mnou jezdí, vozí mi čokoládu, je na mě milý, píše mi, jak mu na akcích, kde on je, chybím a dává dost najevo to, že se mu líbím i přesto, že on ví, že já s ním spát nechci, že chci vztah a za tím si taky stojím! O co mu teda jde, když ví, že já s ním prostě spát nechci a ani nebudu, že nechci sex, ale vztah? Myslíte, že neví co teda chce, i když tvrdí, že chce jenom sex? Já se v něm nevyznám :/.
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Napadají mě dvě možnosti. Buď Tě bere jako nesnadnou kořist, kterou chce ulovit. To by ale od něj bylo hnusné, kdyby to tak na Tebe hrál i přesto, že zná Tvůj názor na to. Nebo se mu líbíš a chce být s Tebou ale i kdyby vztah chtěl, tak to "vztahem" nenazve. Většina chlapů a ještě v jeho věku (předpokládám, že je mu +-20) se toho slova bojí. Já být Tebou, tak s ním trávím čas a uvidím, co z toho bude. Hlavně i kdyby se to jako vztah rýsovalo, tak to jako vztah před ním nenazývej a přesto to vztah bude. Třeba ho můžeš ujišťovat, že je to vše jen kamarádství. A až vás budou všichni vídat spolu, tak pak nenásilně zjistí, že vztahu se nebylo třeba bát.

Chlapec v tom moc nemá jasno, asi je mu s tebou dobře, ale chce si trvat na svém názoru, že vztah ani náhodou. Těchto vztahů nevztahů je docela dost .
Zkus do toho nedávat vše, nech to volně plynout a uvidíš, jak to dopadne, jak radí slečna přede mnou, prostě spolu ten čas trvate a on si nějak sám uvědomí, že už v tom je až po uši.
A nebo taky ne, počítej se vším

Tohle jsem párkrát zažila. Taky jsem si namlouvala, že se asi vztahu bojí, ale že mi přece píše a udělá si na mě čas apod. takže mě určitě má rád a chce něco víc ne sex. Nechce Jednoduše řečeno - pokud chlap chce víc než sex, poznáš to.
Jsou děsně průhledný, když o holku stojej, když jsou zakoukaný.
Tohle asi musíš posoudit sama, no.

arrow
profile_image
Kaira25
od 23. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hlavně se drž s ním nespat, ale asi s tím problém nemáš se udržet to je dobře Jak píšou holky, časem se ukáže co z toho bude držím palce

arrow
profile_image
Flossy mojeid
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Páni, celkem koukám, že jste tak brzo řešili otázku vtahu. Podle mě s ním klidně dál choď ven, ale ze svých požadavků neslevuj, nespi s ním, když řekl, že chce jen tohle. Na vztah se ho nevyptávej, nedávej mu otázky typu: "Tak jak to s náma bude dál?" Buď se mu s tebou bude líbit, změní názor a sám ti nabídne oficiální vztah, nebo ho to přestane bavit a nechá to být. Není třeba tlačit na pilu.

Rozhodně bych ale neslevovala ze svých nároků. Myslím, že bys mu pak opravdu zůstala jen na ten sex (a to nechceš).

arrow
profile_image
JaninkaaaA
od 9. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mohla bych to ještě trochu přiblížit, měl přítelkyni a s ní už není, nevím, jak se rozešli, jestli ona s ním nebo on s ní, ale možná se cítí ublížený a proto ten vztah nechce a chce si užívat, ale samozřejmě to tak být nemusí. On je takový ten typ moc se nevázat. Ano je mu 22 a takový kluci se ještě moc vázat nechtějí, to je pravda, ale je to samozřejmě individuální. Já s ním trávím čas ráda a myslím, že on se mnou taky. Nějaký to líbání a tak proběhlo, ale sex vážně ne, ano, sice mě přitahuje, ale já to takhle nechci, on to ví. I kamarádka mi říká, že se mu líbím, že je to prostě vidět, ale já nevím. Má zkušenost s chlapy je spíše o zklamání a když jsem si myslela, že je to na dobré cestě a je to krásný, tak najednou bum a byl konec, takže si dávám pozor. Jenže nejhorší je, že já do toho po čase začnu dávat všechno a pak jsem ještě více zklamaná, no jo, dělám si to sama, že . Jinak děkuji holky za rady

arrow
Neprodává v Bazaru

holky radí dobře, neslevovat ze svých požadavků. je možné, že tě opravdu chce jen dostat ale taky to může myslet vážně, jen mu to ještě nedošlo.
počkej, užívej času s ním a uvidíš. třeba se bojí, že jako vztah míníš cosi vážného - jako hlídání ho, že by ztratil svobodu a tak. těžko říct, jak to měl minule v tom vztahu.

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ano, nespi s ním, užívej si jeho pozornosti, ale myslím si, že je klidně možný, že by vztah s tebou i chtěl, ale bojí se to říct první, aby nebyl za odmítnutou trubku. Taky jsem to takhle párkrát tvrdila, když jsem nechtěla být za ůtu první", taky jsem to ale párkrát použila, když jsem sice vztah chtěla, ale ne s oním pánem. Tady holt ukáže jen čas.

Třeba se mu líbí, že tě ještě neměl a ví, že jsi složitější kořist, která chce vztah, tak se tě bude snažit oblbovat svým chováním v podobě dárečků a výhod. Kdyby tě znovu kontaktoval s tím, že by si například řekl, že chce vztah a že jsi byla fajn, tak ti rovnou nebude cpát, že mu jde jen o jedno nic víc. Ženská třeba řekne, že nechce vztah, ale většinou to jen říká a ve výsledku se jí líbí, když se o ní dotyčný snaží. Nedělej si znovu naděje Já znám chlapů i z minulosti, kteří to pořád nějakým způsobem znovu zkouší. Znám chlapy, kteří balí holky i na lítost: Já jsem hodný kluk, změnil jsem se a bla bla bla taháme kapesníček a utíráme slzy

arrow
profile_image
Majka69
od 16. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sex bez vzťahu je nepredstaviteľné zlo, ešte by ťa babičky na dedine ukameňovali Pokiaľ začínaš najprv vzťahom a potom sexom, tak sa nediv, že ti všetky vzťahy stroskotali. Od sexu to ku vzťahu dopracuješ lepšie, ako keď si najprv vo "vzťahu" (rozumej kamarátstvo, kde ty odmietaš sex a skúšaš, aký je zúfalý a koľko vydrží) a potom zistíš, že je v sexe sebec, predstavenie trvá tri minúty a v živote nepočul o klitorise

 

Váš příspěvek

Problémy s chlapy

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené