Smazat

Problémy s přítelem

Ahoj, nikdy jsem si nemyslela, že mě bude něco takovýho trápit, ale stalo se a já se potřebuju vypsat. Budu psát o problémech s mým přítelem, o pauze a psaní si s jinou... Upozorňuji, že text je hodně dlouhý, takže komu se to nechce číst, tak se tady nepozastavujte! :)

Takže jak začít. Mám přítele (24let), se kterým jsem 4 a půl roku (mně je 21let). Bydlíme spolu a s mými rodiči v rodinném domě. Náš vztah byl vždycky super a hodně se odlišoval od ostatních tím, že jsme si věřili, nepodezřívali nikdy jeden druhého z něčeho a bylo to fajn, ALE...poslední dobou mě příjde, že je všechno špatně.

Je to můj první sexuální partner vlastně od mých 16ti let, takže 1. problém je ten, že jsem si toho moc neužila, nejsem vybouřená a často myslím na to, jaký by TO bylo s někým jiným, zároveň bych ale přítele nedokázala podvést. Měla jsem hodně příležitostí, ale přímo v té situaci se mi to hnusí a nemám na to chuť, a hlavně bych s tím pak nedokázala žít, s tím hnusným pocitem, že mi věří a já ho podvedu. Je to celé jen o mých myšlenkách.

Vrátím se k našemu vztahu...vždycky jsem spolu vycházeli, všechno bylo super, ale už docela dlouho hraje jednu hru na PC. Příjde z práce a jde k počítači, tam stráví celý den a vypne ho, až jde spát. Dřív to tak občas taky dělal, ale promluvili jsme si a nechal toho...teď je v tom zase.
Už jsem z toho zoufalá, žádný čas nevěnuje mě, vlastně se za celý den ani nevidíme, protože já nechci strávit zbytek života doma u PC. Když mu něco navrhnu, abysme někam šli nebo udělali výlet, tak se mu nechce nebo řekne, že nemůže, že hraje nebo, že to, co jsem navrhla ho nebaví.

A tak je to vlastně každej den...ani spolu nemluvíme, každej si dělá něco jinýho a my se vidíme až večer v posteli. Pusa na dobrou noc už pomalu ani nehrozí. Žijeme spíš vedle sebe než spolu. Snažila jsem se mu to vysvětlit xkrát, ale on to nedokáže pochopit, příjde mi, že je na té hře závislej. A taky se poslední dobou změnilo jeho chování. Byl to takovej usměvavej, vtipnej kluk a teď je z něj prvotřídní protiva, věčně naštvanej, i když já se k němu chovám hezky, tak si něco najde. Říká, že si po práci potřebuje odpočinout a jeho odpočinek je hra. Ok, já to chápu, ale nemusí na PC strávit celej den ne? Můžeme relaxovat spolu, ale to prostě ne. Náš sexuální život tím jde tím pádem taky ke dnu, protože na to ani s ním nemám náladu, když ho věčně vidím u hry.

Ale je to ještě horší...na tý hře se seznámil s jednou holkou (mluví spolu přes mikrofon, když tam není ona, tak se jeho kamarádama), spřátelil se s ní na FB a tím to všechno začalo...ze začátku mě uklidňovalo to, že je jí "jen" 16let a bydlí od nás 150km, takže jsem tomu nevěnovala pozornost. Jenže...si s ní začal i psát na FB a to vlastně vždycky, když přestali hrát. Dřív na něm skoro nebýval a teď je online skoro pořád. Začalo mi to být divný a strašně mě zajímalo o čem si s ní může psát, ale nechala jsem to být.

Až do té doby, kdy jsem byla na svým noťasu v pokoji na posteli (on sedí u stolu, takže je ke mě zády) a zase si s ní psal. Já jsem najednou vstala, protože sem si pro něco chtěla zajít a on blik a hnedka to přepnul, takže mi došlo, že tam asi bude něco, co nemám vidět. Takhle to udělal několikrát, takže náhoda to nebyla. A taky, když si pro něco šel, tak si FB zavřel, pokud jsem byla v pokoji a když jsem v pokoji nebyla, tak ho měl nechaný otevřený. Začalo mi to vrtat v hlavě a teď mě prosím neodsuzujte, já vím, že je to špatný a nikdy jsem neměla potřebu to dělat, ale prostě, když si šel pro pití, tak jsem se jen narychlo mrkla, o čem si píšou. Nechtěla jsem po něm hned bezdůvodně vyjíždět, tak jsem chtěla mít jistotu. Sice tam nebylo nic strašnýho, ale ona mu tam psala, že je hodnej a sexy a že ho má ráda (přitom se znají jen přes tu hru a mají se asi tak měsíc v přátelích!?), tak to mě zarazilo a pak ještě jedna věc, že jak se loučili, tak si poslali pusu. Já vím, že je to možná blbost a řeším maličkosti, ale vyrazilo mi to dech, že on, takovej odpůrce nevěry si takhle píše s nějakou "malou" holkou.
No shrnu to, prostě jsem na něj potom udeřila, co si s ní píše, že mi příjde divný, že to tak přeblikává a že to není normální. A on, že nic...chtěla jsem po něm teda, aby mi ukázal konverzaci, ale tomu se hrozně bránil (a vím proč), každopádně mě lhal, že si s ní nic osobního nepíše (možná to pro něj není důležitý a tím pádem říká pravdu, ale mě to příjde důležitý). Jaký na to máte pohled vy? Vadilo by vám to?
Jinak další divný chování pozoruji to, že furt nosí mobil u sebe. Dřív ho měl vždy na jednom místě, skoro ho nepoužíval, ale teď ho má pořád v kapse.
Dneska vstával ve čtvrt na 6 do práce, slyšela jsem jeho budík na mobilu a vzbudilo mě to. Taky mu hned potom zavrněl mobil, takže nejspíš smska, ají bylo slyšet, jak kliká, aby si jí přečetl...pousmál se, něco rychle odepsal a vstal. Takže teď si taky navíc myslím, že si píšou smsky Od té doby jsem už nemohla usnout, pořád se mi to honí v hlavě. Já jsem momentálně nezaměstnaná, jsem absolvent a hledám si práci, takže mám dost času přemýšlet.

PS: Musím ještě dodat, že jsme domluveni, že si dáme pauzu. On si najde byt a budeme chvíli bez sebe, abysme zjistili, co vlastně chceme. Budeme ve volném vztahu, budeme si dělat, co chceme, s kým chceme....to mě trápí jako další, jsem na něj zvyklá, nedokážu si představit být bez něj. A taky nevím jestli překousnu pokud bude spát s nějakou jinou...to je strašná myšlenka Ale zase je lepší ujasnit si priority hned než někdy za x let, kdy bysme měli děti a další závazky.

Jsem už z toho všeho unavená, nemám chuť jíst, žaludek mám totálně sevřený, nebaví mě nic dělat, jenom přemýšlet, bojím se, jak tohle dopadne a chce se mi z toho brečet. A on dělá jakoby ho to vůbec netrápilo.
Vím, je to šíleně dlouhý a snad se někomu bude chtít to přečíst celé, ale i kdyby ne, tak já jsem se potřebovala hlavně vypsat, srovnat si to v hlavě.
Prosím, neodsuzujte mě, kvůli tomu FB, chtěla jsem mít jistotu....a ne být za bl*bku, na které si vyleje vztek a pak si bude psát pusy s jinou.

Pokud jste se dostali až sem, tak jsem moc ráda a ráda bych slyšela Váš názor.
 
arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No nechci tě strašit.....ale podle mě je jeho chování více než podezřelé...z toho, co píšeš mi přijde, že si normálně rozjíždí jiný vztah....
Tím, že jsi souhlasila s otevřeným vztahem, jsi mu vlastně otevřela dveře k ní a podle mě jsi zabouchla dveře k sobě.....jako volný vztah pochopím možná po 20 letech, když jsou dva už spolu tak nějak ze setrvačnosti, ale u vás.....no nevim

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lilitha: Ona je prej zadaná a on s ní řeší nějaký problém, co má se svým klukem...to je asi pravda, protože mi ukazoval poslední konverzaci, kde na to navazovala, ale stejně je to neopravňuje si takhle psát. Na druhou stranu pochybuju, že by šel do holky, co jí je 16let a bydlí tak daleko. On už chce vážný vztah, děti atd... Ale stejně se mi to nelíbí. A pauzu máme až od té doby, co se odstěhuje, teď ještě ne. Jinak je to taky kvůli tomu, že jak jsem psala, potřebuju si vyzkoušet třeba někoho jinýho (nevím jestli na to budu mít, teď na to teda fakt myšlenky nemám), ale je pravda, že mě to dost brzdí s ním plánovat budoucnost, protože se bojím, že po těch x letech, co bysme byli spolu, tak by mě to lákalo čím dál víc.

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,tohle stejné jsem si prožila před několika lety s ex přítelem,s kterým jsem byla skoro 7let.Úplně,ale úplně stejný problém jsem řešila
Všechny ty roky to bylo bez problémů až na poslední půl rok..Byl neustále na PC,pořád dělal jakoby si tam něco dělá,taky i hry..teda tohle dělal jen když jsem za ním zrovna třeba přišla,skutečnost,ale byla jiná..brouzdal si na seznamkách.Vždy když jsem za ním přišla,klik a hodil si to dole do lišty,to bylo vždycky..jednou si tam,ale nechal omylem rozkliknutou její fotku a taky v hystorii jsem viděla seznamy..Úplně mě to ubíjelo,byl tam neustále,dokonce i na Vánoce i Silvestra..
O mobilu ani nemluvím,to byl děs..neustále SMS,v noci SMS..Pak už to měl tak *b*l*b*e*č*e*k zmáknuté,že měl neustále vypnutý zvuk,abych to neslyšela..v noci třeba mu došla SMS,měl to otočený tak,že jsem vždy zahlédla jak se telefon rozsvítil a došla mu zpráva ,on byl ještě natolik trapný,že si dal do trenek mobil a řekl mi,že musí na wc,aby si to mohl tajně přečíst..
Když v jsme v jednou nebyli někde v baru,šel si s ní telefonovat na WC a mě tam nechal třeba půl hodiny sedět samotnou,nebo telefonovával ještě v autě s ní než měl přijít domů atak..
Hrůza,děsně mě to ubíjelo,pořád jsme řešili jeho telefon,proč si ho zaheslovává,proč má vyplý zvuk,kdo mu píše atd..nakonec si pořídil ještě jednu SIM kartu a myslel si jak mě to nenapadne.Nakonec jsem se to na tutovku dozvěděla z jeho mobilu z sms ,kdy byl hodně opilý a telefon si nezamkl..koukla jsem do něho a tam stálo : lásko silím po tobě,miluji tě! Tuhle větu nikdy nezapomene a to už je několik let..
Ještě ten večer jsem se odjela pryč..Nikdy jsem nelitovala,že jsem mu tam koukla,podváděl mě dobrý půl rok a okatě tak co..výčitky jsem nikdy neměla..

Co bych poradila?
Myslím si,že je to úplně ten samý případ,že se jedná o nevěru a že je hodně do té kočky zamilovaný..Poradila bych ti,promluvit si s ním o tom..jinak se budeš trápit neustále..ale bojím se toho,že už mu nikdy nebudeš věřit,já to tak měla..
Pak už jsem mu nevěřila ani nos mezi očima,pořád to tam bylo..hnus nikdy bych si tím už nechtěla projít..plakala jsem furt a všude.
Radila bych se s ním rozejítjinak je mi tě strašně líto pevné nervy..

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na daisy01: Reaguji na daisy01: To mě mrzí, co jsi s ním prožila Nechápu, že to nemůžou říct teda narovinu a nedělat z nás blbce.
Jinak si myslím, že tohle nebude až takovej extrém. Nikdy se neviděli, píšou si chvíli (max. 2 týdny). Nikde jinde na netu nebrouzdá, buď hraje tu hru, je do ní je úplně zažranej nebo si píše s ní. To by mi určitě řekl, kdyby to bylo tak vážný. Hrozně odsuzuje nevěru i včera mi říkal, že je to prostě sviň*árna a že by na to neměl a to mu věřím na 100%, vím to i od jeho kamarádů a z různých situací, co už se staly, že takovej je.
A ještě taková poznámka, koukala jsem na její profil a nepřijde mi hezká a je docela oplácáná (tím ji nechci nijak urážet, jen si myslím, že by se mu nelíbila...to už spíš povahově).
Teď mám spíš nutkání mu vlézt do mobilu...achjo, to je strašný, já to nechci dělat, ale ani zeptat se ho nemůžu, protože si samozřejmě občas neodpustím nějaké to rýpnutí a on je pak naštvanej, že do něj furt rejpu a že s ní mám furt nějakej problém. Takže kdybych zase začla, tak to bude to samý

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Jay Jay: no trošku se divím,jak si si můžeš být tak jistá,že si teprve jen píší atak..u nás to bylo tak,že taky tvrdil,že s ní nic nemá,přeci by se nepřiznal..
Tak jak mu věříš,tak mu věř..

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My se teď asi 4. den pořád bavíme o té pauze a řešíme nás a já rejpu kvůli tý holce, takže kdybych na něj vyjela zas dneska jestli si s ní píše, tak se bojím, že mě bude brát jako stíhačku a že nemám nic jinýho na práci než ho sledovat atd...to už mi řekl, že se chovám, jak pomatená, a že nic špatnýho nedělá.

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na daisy01: Protože si jí přidal teprve nějak před měsícem a ze začátku na fb nebýval, to až poslední týden, tak proto A vím, že si jen píší, protože je celý dny doma, takže se stopro nesetkaly. Do Prahy by to asi nějakou chvíli trvalo.

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já to fakt holky nechápu,jak s takovýma chlapama můžete být...chcete poradit a když vám někdo napíše třeba vlastní zkušenost atd..to nemyslím zrovna jen tohle téma...tak toho chlapa ještě bráníte,píšete jak vás vlastně má rád a ve skutečnosti ani nic nechcete řešit..

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já nevím, ale podle toho co píšeš ten váš vztah jde těžce do kelu ať už si s nějakou žábou píše nebo ne. Jestli chceš vztah zachránit, tak řeš to, že spolu vůbec nežijete jako pár, že se jenom občas vyskytujete na stejných místech. Lezením do mobilu je dobré v případě, že ho chceš naštvat a rozejít se s ním, k čemuž tedy stejně směřujete a asi by to tak bylo nejlepší.

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Snad chci mít vedle sebe někoho kdo mě bude mít rád ne??se už proberte holky!

A nebo když vám to vyhovuje tak sem nepište jak jste zklamané a jak vás to štve..

Ano a ještě jim dejte pauzu a volný vztah ať se k vám když tak můžou vrátit,kdyby to u jiné nefungovalo..

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na daisy01: Ale já jsem jen řekla, že si myslím, že to není takový extrém. A že kdyby tohle dělal, jak tvůj bývalý, jakože by si s někým volal a byl do ní zamilovaný, tak by mi to řekl, viz. jak jsem psala s tou nevěrou.

Reaguji na kopaj: Jo to jsem mu říkala, ale právě on chce jen hrát tu hru. Je mu jedno, že spolu netrávíme čas. Proto si myslím, že na ní začíná být závislej.

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

"Musím ještě dodat, že jsme domluveni, že si dáme pauzu."

Na jakých pravidlech jste se domluvili? Zkus si pročíst poradnu Dr. Jitky Douchové na idnes.cz, kde píše o pauze, doporučuje dát si ohraničený časový úsek aspoň 3-4 měsíce a absolutně žádný kontakt, případně pouze o těch nenutnějších záležitostech, pokud řešíte třeba bydlení apod. Nevyzvídat o jinejch ženskejch atd.

Zkus to brát jako šanci pro sebe Podoba vztahu ti nevyhovuje, on ztrácí zájem... Začni se věnovat sobě! Získáš novou energii

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na daisy01: Jinak tu pauzu jsme si domlouvaly ještě před tímhle s tou holkou, protože furt seděl u tý hry, tak jsme chtěli vědět, jestli si budeme chybět nebo ne. Takže to není tak, že bych viděla, že si s ní píše a hned nato si domluvili pauzu, to bych musela bejt blbá

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslíš snad,že by ti hned řekl,že se do ni zamiloval??a že si sní telefonuje?

Jste fakt některé naivní...tomu,už se dá fakt jen smát,jak toho chlapa bráníte,nic jiného!

 

Váš příspěvek

Problémy s přítelem

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené