Smazat

Proč chceme vždy tolik to, co nemůžeme mít a jak si dát pokoj..

Chlapi- zvláštní druh, který nás umí bavit, starat se o nás, milovat, ale i mít nás úplně ,,na háku,, Co jsme pro ně schopné udělat my-ženy? Pro jejich obdiv, lásku..

Na konci patnáctiletého vztahu jsem(32) poznala přítelova společníka. O rok mladší a svobodný kluk, voják z povolání, hlídající nějakého generála, tak týden volna a týden práce. Špinavý blonďák, 180cm, klučičí oči, zažraný lovec, myslivec odmala, školy a jiné..tak ještě pořád v lese. Nevím, co zajímavého na něm popsat sama, nechápu trošku sama, co na něm vidím. S přítelem má honitbu, tak když se jelo něco do lesa dělat, nebo lovit, občas jsme se potkali, jezdím ráda(lovit i chodit km po lese, vidím denně v práci sto klientů a padesáti členný personál, jsem ráda za samotu a ticho, s přítelem i dnes do lesa jezdím). Něco zafungovalo a začali jsme do sebe slovně vrtat, přestože se mi líbil spíš celou dobu jeho starší kamarád, vzhledově hezký, sexy prošedivělý, rozvedený, voják z povolání(teď je v Afgánistánu ) s chováním malého kluka, mi doslova učaroval. Ale odjel a mě už chybělo vrkání s někým(chyběl mi chlap už), přestože pracovně potkávám, nikdo mi nezavoněl. Tak nevím ani proč, vzpomněla jsem si na manželova společníka, našla mailovou adresu a jakoby omylem mu napsala.
Baví mě lovit, dlouho jsem neměla potřebu, s přítelem bylo krásně celé roky, nenapadlo mě někoho nahánět, Teď ale sama a chtěla jsem se zase červenat, když přijde smska, nebo pomyslím dál, pustím si fantazii na špacír a jsem celý den krásně mimo. Přestože mám náročné zaměstnání, druhým rokem dělám ještě školu, času moc nemám, pracuji na sobě, tak přece bych chtěla mít na koho myslet, komu napsat a zavolat, občas ho vidět a myslet na něj, jde pak vše lépe. Přišel mi perfektní, neměl čas, závazky..
Napsala jsem trošku peprný mail známé ze školy, píšeme si tak celkem normálně a poslala ho jemu. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, nahrál mi a zeptal se, jak se jinak mám. Odepsala jsem, že už toho o mě ví dost, snad jen barvu a velikost spodního prádla(posílala jsem známé odkaz) a že bych se měla ptát spíš já. Netrvalo dlouho a s růžovkou ve tváři jsem četla, že barva ani velikost není rozhodující, že chce fotku..
Psali jsme si, chtěla jsem ho, on mě a než jsme se stihli domluvit, potkali jsme se s přítelem v lese, někam ho poslal a už jsme byli v sobě. Klepali se mi nohy jen při líbání a při té touze a strachu, že nemáme moc času, jsme stihli i rychlovku u auta. Bavilo mě to, měsíc jsem školila v Praze a tolik přeřeknutí a trapasů tím, že jsem myslela na něj a odepisovala na smsky během dne, jsem ještě neměla a školení byla i veselejší. Potkali jsme se v lese opět a přijel za mnou do práce, musela jsem na noční(nepřišli mi lidi do práce) a mohla jsem ho místo rychlovky, mít chvilku pro sebe(a to bydlím sama v bytě, nějak jsme se nestíhali domluvit).
Není nejhezčí, nejlépe vybavený, sex byl zvláštní, jak když jsme pořád jeden od druhého něco očekávali a ono to nepřišlo, ale chtěla jsem ho. Po měsíci, to už jsme si nepsali denně, psal, že chce, abych mu psala, ale že na psaní tolik není, jsme si napsali a dohodli se, že za ním dojedu do Prahy do bytu. I z této návštěvy jsem byla maličko rozčarovaná.
Od přítele jsem věděla, že má na netu profil a holky samy píšou, tak jsem koukla a našla ho. Starší fotky, proti kterým se zakulatil a hledal milou a hodnou... Vynadala jsem si, přestala mu psát, ale z hlavy jsem ho dostat nemohla. A nejde mi to ani teď.
Po měsíci bez kontaktu mi přítel mezi řečí sdělil, že se na mě ptá a i já na něj, dál jsme neřešili. O Vánoce jsme si napsali, odepsal, poslal pusu. Před týdnem jsem jela z Itálie z lyžování, rovnou ke kamarádkám a protáhly jsme do rána. Po náročné noci jsem se chtěla ozvat, že mě taxikář dovezl správně a dopsala jsem se jemu tentokrát úplně omylem, neviděla jsem na to únavou a nočním přejásáním. Napsal, že už zase jinam a já odpověděla a dál jsem už neřešila, věděla jsem, že by neodepsal nejspíš. Odepsal asi po hodině a ptal se můj plán ten den. Smska mě nevzbudila a pod dvou hodinách, kdy jsem mu to napsala, se už neozval.
Zakázala jsem si na něj myslet, neznám to a vůbec mě to nebaví, příteli jsem věřila, tenhle mě přivádí do varu a nemůžu ho vyhnat z hlavy a fakt bych to chtěla. Mám kolem sebe pěkné muže, vrkají na mě, já na ně, ale v hlavě mám nedospělého kluka, kterého bych chtěla, přestože rozum křičí:,, Ani náhodou! Nakope ti zadek. A děláš kvůli němu blbosti, nemáš to zapotřebí!"(myslím hledání profilu, přijde mi to teď ponižující).
Jsem narozená ve znamení berana a lovec. Nebyl jediný, co jsem sama a i přes lepší sex s jiným, jak jsem ulovila, už jsem ho nechtěla, pořád mám v hlavě osla. Proč tedy chceme a tolik stojíme o někoho, koho nemůžeme mít, nebo kdo nás nechce a docela bych ráda věděla, jak jste na tom Vy ostatní.? Máte v hlavě taky schované ,,své zakázané,, co se probudí při setkání či myšlence na něj?
 
arrow
profile_image
Beretta
od 16. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Asi by mi to divné nepřišlo. S přítelem jsem ve styku, máme spolu syna a po patnácti letech a hezkých, mám v příteli velkého kamaráda a i on ve mě a dříve či později si někoho najde nebo já. Zatím jsme se ani jeden nepřiznali, ale až se zakoukáme, uvidíme. Oni dva jsou společníci, né kamarádi, tak si myslím, proč ne.
Ale druhá věc je ta, že vím už dnes co chci a nezodpovědný kluk, co má vše před sebou, to není. Nehledala jsem vztah, proto jsem psala jemu.
Spíš jsem se zastavila nad vlastním přemýšlením, proč nemůžu vyhnat z hlavy to, co bych sama vůbec nechtěla a proč mě v hlavě pořád straší.

arrow
profile_image
Nicolaska
od 23. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tebe asi jenom přitahuje to, že jsi ho nedostala a on ti nepodlehl, to je všechno A co se ti na něm líbí, kromě toho než že tě nějak vzhledově přitahuje?

 

Váš příspěvek

Proč chceme vždy tolik to, co nemůžeme mít a jak si dát pokoj..

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené