Smazat

Proč když semnou už být nechce mi na každou zprávu, kdy mu už píšu ať na to zapomene odepíše

Vážně každý potká toho pravého nebo prostě jen jednou dospěje do fáze, kdy si řekne, že už by měl zakotvit a vůbec to neznamená, že má vedle sebe někoho, s kým si naprosto rozumí...

Ahoj holky,

už je to měsíc co jsem se rozešli s přítelem. Jenže přes smsky, celou tu dobu řešíme, že je třeba se vidět a probrat to... Ale stále se nic neděje. Jenže když mu napíši, ať už to teda necháme plavat začne se mi omlouvat a znovu slíbí, že se uvidíme.
Včera jsem byla u jeho bráchy na kafi a vezl mě pak domů, protože měl cestu.
V neděli jsem mu psala, vše co jsem mu chtěla říct a zakončila to tím, že tímto bych brala kapitolu za uzavřenou... Jenže on mi odepsal, že se omlouvá a že se uvidíme, psala jsem mu pak až ve čtvrtek, že já mu své už asi řekla, ale jestli má pocit, že mi má co říct on, že pojedu k tomu bratrovi, tak můžem zajít na kafe a on mi nabídl, že mě hodí domů. Jenže celou tu cestu jsme ani jeden nezačli, ale bylo vidět jak je nervozní. Jenže přišla jsem domů a padlo to na mě, tak jsem mu napsala, že mi to měl říct hned tehdy do očí a netahat mě měsíc za noc, už jsem si říkala, že nenapíše a napsal. Nic podstatného, ale prostě nechce jen tak utnout kontakt.
Doma o mě mluví jen hezky, že mu vyhovuji úplně ve všem, jen není tak zamilovaný.
Jenže on byl ten chlap, který holky rozmazloval a ony si toho nevážily a než jsme se poznaly, tak mu došla trpělivost, proto si držel trošku odstup, jenže tak se přece nezamiluje nikdy.
Proč má takovej problém říct mi a nebo aspoň napsat, že už je konec, proč na každou mou smsku reaguje, proč někdo kdo vždy řešil rozchody přímo teď vypadá, že má v hlavě větší zmatek než já ?
Mám ho vymazat ze života, z facebooku a neřešit ho ? Jenže je mi škoda zahodit něco takového co jsme měli mezi sebou.
Byl to on kdo mi dával pusu do vlasů, v noci mě držel v objetí a chytal mě za ruku...
Tak proč se plácá někde mezi tím hodným klukem a frajerem, který má vše na háku, když takový není...
 
arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Kejtýý711: už ho pro vztah nechci

tak tohle mu příště prostě napiš..a když bude chtít zůstat kamarád, tak ho s přehledem pošli někam

Cituji Kejtýý711: spoustu věcí by se mělo řešit osobně

myslím že celý průběh vztahu by se měl řešit osobně.. každopádně hodně štěstí a pevný nervy

arrow
profile_image
Kejtýý711
od 18. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

proč na každou mou smsku reaguje
proč mu teda pořád píšeš? kdyby ti neodepisoval, tak bys tady řešila, proč neodepisuje, že to není fér když jste spolu prožili určitou část života... [/cituji]

Jooo já se nevztekám, že reaguje na každou smsku. To on nemá problém třeba neodepsat, ale jakmile do toho dám něco, že už to řešit nechci, tak na to vždy odepíše...
Takhle jsem to myslela...

arrow
profile_image
Kejtýý711
od 18. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Janča92: děkuji

arrow
profile_image
Ovečkaa
od 27. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Někdy se v životě musíme smířit s tím, že odpověď prostě nedostaneme.
Rozejít se po smskách je jistý druh slabošství, ale je to pořád lepší, než verze "mrtvej brouk", kdy se vlastně ani nedozvíš, že se s tebou frajer rozchází a musíš se toho tak nějak dopídit až po tom, co totálně ukončí komunikaci a nereaguje vůbec na nic. A věř tomu, že to je teprve psycho, ani netušíš co se stalo a proč se to stalo a strašně moc bys to chtěla vědět, jenže nepřichází žádná odpověď.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kejtýý711: proč na každou mou smsku reaguje

chce tě mít v záloze, kdyby mu to někde nedopadlo, přemluví tě k lecčemu Ne neobvyklý přístup bývalých milenců...mě se třeba s návrhem schůzky, kafe, pokecání ozývají chlapi i po 20 letech od rozchodu
Cílem je si povyrazit, odskočit z domu, ale za známým

Vážné věci se neřeší přes telefon, počítač atd., ale osobně a razantně. Jak může tvé názory brát vážně, když mu nic neřekneš a pak mu něco zase napíšeš? Nakonec se nad tím trápíš jen ty.

 

Váš příspěvek

Proč když semnou už být nechce mi na každou zprávu, kdy mu už píšu ať na to zapomene odepíše

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené