Smazat

Proč si všechno tolik beru?

Celkově bych se chtěla vypsat ze svých problémů, ale většinou se týkají mého přítele, ráda si nechám poradit od vztahově zkušenějších, protože někdy vážně nevím kudy kam.

Poslední dobou, hlavně co jsem ve vztahu, zjištuji, že mám závažný problém. A to to, že si všechno strašně beru, jsem s přítelem 8 měsíců, fakt ho miluju a vypadá to že on mě taky, přesto jsem často neštastná...

Jde o to, že si všechno strašně beru, neodepíše pár hodin třeba, užuž vidím rozchod, nebo se neozývá, udělá něco co nikdy nedělá a už vidím bůh ví co. Vím je to na nic, ale nějak s tím neumím bojovat a paradoxně jsem pak častěji smutná.

Mám to asi po mamce, ta taky hodně prožívá tatku i když je to podle mě v pohodě.

Máte někdo radu co s tím? Moc by mi to pomohlo.
 
arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsem taková dřív byla ale uvědomila jsme si že je to jen a jen na škodu a že bych se měla v první řadě zajímat hlavně sama o sebe a žít především svůj vlastní život! -tj. neviset na příteli tolik-ten kluk to ocení.. Takže v první řadě zkus zapracovat na svém sebevědomí. Doporučuji, přečíst knížku "Milůj svůj život" a nebo "Proč muži milují potvory" - to je kniha trochu o tom jak nebýt jen přítelův ocásek a být více svá - pro muže žádoucí. Držím palce.

arrow
profile_image
Majklik
od 1. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holka.. Jako kdybych četla sebe... a opravdu souhlasím s Bejbiss.... Je to opravdu na škodu.... nepřináší to do vztahu nic pěknýho... S příelem jsem byla přes 4 roky a taky jsem ho ve všem podezřívala, když mi nebral telefon bůh ví s kým byl a co dělal.. Naštěstí, když jsme spolu začlai bydlet tak to přešlo.. ale celkově jsem si uvědomila že takhle nechci žít... s přítelem jsem se rozešla.... Ty si musíš uvědomit, proč to děláš.. Nemáš v něm důvěru? Zklamal tě někdy? Pokud to děláš beudůvodně, opravdu zapracuj na svém seběvědomí... Pokud ti nějak ublížil, pak nemá cenu v takovém vztahu pokračovat, protože už se nejspíš nezměníš.... Já si řekla, že v dalším vztahu rozhodně taková být nechci a udělám pro to cokoli....

Takhle to má moje nelepší kámoška. S přítelem jsou spolu 6 let, je jim 22 a příští rok se budou brát. Každý den se navzájem stíhají, když je ona u mě na návštěvě, tak on jí mezitím každých deset minut zavolá, přitom bydlím vedle nich. Stejné je to z jeho strany, pořád jí telefonuje, do školy a tak. Z mého pohledu a pohledu většiny přátel je to šílený, já bych to osobně nesnesla ale jim to zřejmě vyhovuje. Řekla bych, že to hodně obtěžuje okolí.

Takže holky, věřte přítelovi, i když nevíte co dělá, protože on to pozná a nikomu se tohle nelíbí. A hlavně jak psala Bejbiss - BUĎTE SVÉ!

 

Téma Proč si všechno tolik beru? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené