Chodila jsem na řasy cca dva roky. Pak jsem to sundala a z mých vlastních řas mi zůstaly cáry. Měla jsem s tím joo co dělat abych to dala do pořádku a kamarádce na jednom oku přestaly růst. Myslím, že by si měl člověk dávat delší pauzy když už. Další nevýhoda je ta, že to vypadá dobře max první týden a pak to opadá, motá se to a vypadá to divně takže nekonečný proces. Ale tohle si musí každý vyzkoušet sám i s vlasy apod.

Jinak měla jsem Diamond lashes první nandavání za 3tis a doplnění 800- litr. Udělala to krásně, ale ty nervy a jak ty řasy dopadly. Už každému radím na tyto zákroky nechodit. Měla jsem svoje řasy dlouhé a husté a chtěla jsem ještě lepší no a teď..o něco lepší to je, ale né jako dřív. Kamarádka vystřídala více salonů a nikde nebyla 100% spokojená.. teď si raději koupím umělé řasy a semtam si to nalepím

a kamarádka na jednom oku nemá skoro žádné řasy. uprostřed nemá nic takže je s tím docela zoufalá. Už jí řekli, že na to nejde dát delší řasy jen ty kratší, ale díky ním jí to nenaroste. Taky závislák, že to prostě nesundá. Uvidíme co jí na tom zůstane

arrow
profile_image
danielle1
od 17. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Z vlastní zkušenosti vím, že opravdu záleží na tom, jaké kosmetické studio si vybereš. Nejlepší je zjistit doporučení a reference od kamarádek nebo na internetu. Já jsem byla před dvěmi lety na prvním prodloužení (metoda Luxus lashes). Byl to děs, kosmetička mě odflákla, nalepila mi pár řas. Ona měla také prodloužené a když jsem jí řekla, proč ona má tak krásné a husté a já jen pár delších řas, tak mi řekla, že se omlouvám, ale že mě takové udělat nemůže... Už nikdy mě tam neviděli a našla jsem si jiné studio (Xtreme lashes) a jsem velmi spokojená. Nalepené řasy mi vydrží 5 týdnů a vypadají opravdu krásně. Další plus je, že nemusím používat řasenku ani řasy odmalovávat a denně líčit.

arrow
profile_image
babe23
od 2. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

49

Reaguji na danielle1: A už jsi je měla někdy sundané?

arrow
profile_image
Tinkak
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já rozhodně nedoporučuji. Své řasy mám tak neskutečně zničené. Měla jsem jem cca 4 měsíce,ale 3-4 měsíc jsem musela chodit co 2 týdny na doplnění,hrůza. Když mi je sundaly tak se mi chtělo brečet Řasy má po sundání a to už je 3 měsíce pořád zničené. Používám vše co mi kdo doporučil od ricinového olejíčku po nějakou drahou výživu řas.Sice nějaký pokrok tam je,ale nikdy do toho nepůjdu.Asi hodně záleží na salonu jak tady bylo řečeno.

arrow
profile_image
Tinkak
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na babe23:
Prosím Tě čím dáváš řasy do kupy? a ještě kdo Ti řekl,že po sunádní řas budou Tvé řasy kraťounké?Mě bylo v salonu řečeno,že s mými řasy se nic nestane ptala jsem se asi 20x po tu dobu co mi je lepili,ale vždy jsem dostala odpověď "ničeho se obávat nemusíte já je mám už půl roku a řasy jsou v pořádku no jasně,když je slečna nesundala a své nevidí"

arrow
profile_image
Marianne
od 29. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mohu přispět z pohledu bývalé nositelky. Nosila jsem extreme lashes asi čtyři roky, před týdnem jsem je sundala. Řasy jsem měla opravdu nádherné, vůbec jsem se nelíčila a ocenila jsem to především u moře nebo na výletech a dalších dovolených, kde jsem pořád vypadala jako namalovaná. Také jsem se bála, že je budu mít zničené, ale za sebe mohu říct, že se nic takového nekonalo. Jen to byl strašný šok, najednou vidět ty své krátké vlastní chudinky, ale jinak stejné řasy - nezeslabené, neulámané, nezničené - jako před nalepením.
Troufám asi ale říct, že to velmi záleží za prvé na typu řas a lepidla, které kosmetička užívá, dle diskuzí na netu jsem pojala přesvědčení, že nejšetrnější, které zároveň dobře drží jsou extreme lashes a diamond lashes. A dále na šikovnosti kosmetičky, měla by umět poradit a doporučit vhodnou délku, rozmluvit nesmyslné požadavky a především při vlastní aplikaci nepůsobit žádnou bolest pinzetou. Od svých kolegyň slýchávám o kosmetičkách, které trhají poloodlepené umělé řasy i s řasou vlastní!

arrow
profile_image
baracica
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kamarádka svoje řasy prakticky měla velmi krátké a taky má celkem malý oči, takže denodenně nanášela vrstvy řasenky, aby měla výrazné oči. A protože čekala malýho a říkala si, že nebude mít čas na líčení, tak šla do prodloužení, má to asi skoro rok a nemůže si to vynachválit, zatím žádná negativa..ale jak říkám, její pravé řasy nebyly nijak extra dlouhé a husté, takže neměla co ztratit a byl to pro ni opravdu jen přínos. Já sama o tom taky přemýšlím, ale mám svoje řasy celkem ok a bojím se taky, že by mi padaly nebo se zničily.. ale na holkách se mi to líbí.. když to je kvalitně udělaný

arrow
profile_image
Melly
od 12. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já už chodím na prodloužení přes půl roku a na doplnění po měsíci a vypadají pořad moc pěkně a nemůžu si vůbec stěžovat, jelikož své řasy mam krátké a světlé takže skoro neviditelné..

arrow
Neprodává v Bazaru

jdi určitě do toho, já chodím k certifikované kosmetičce Diamond lashes do Ostravy a paráda. Raději si připlať za kvalitu a budeš jistě spokojena.

arrow
profile_image
sharon76
od 22. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ono to chce vyfotit svoje řasy bez nalíčeni a tu fotku uschovat aby pak až se ty řasy sundají se dalo porovnat jestli opravdu ty vlastní řasy jsou zníčene a nebo je to jenom šok
A hlavně holky nechodte do těch vietnamských salonu! Všimla jsem se že už to dělají a za 990Kč nové řasy tak bych opravdu chtěla vidět ty certifikáty na materiál!

Já chodila na prodlužování rok a měla jsem řasy Diamond lashes. Řasy byly pěkné tak dva týdny a pak jsem musela utíkat na doplnění. Své řasy jsem měla před prodlužovaním dlouhé a celkem husté a po sundání to byla hrůza. Už bych do toho asi nešla, i když možná v létě

arrow
profile_image
Luc1
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sharon76:

Já mám vše k Lumiganu nastudováno. Kamarádka je očařka, takže vím i jaká jsou rizika.

Cituji petraparis: Už takhle chodím na vlasy a řasy by mě asi už finančně zruinovaly

Asi tak nějak

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené