arrow
profile_image
babe23
od 2. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

49

Reaguji na Tinkak: Než jsem do toho šla, pročítala jsem si různé diskuze, takže mi pak bylo jasné, že po sundání budou řasy nic moc.. když jsem je nosila, viděla jsem pár kamarádek po sundání, takže to pak bylo ještě víc, než jasné.. když jsem se viděla poprvé, byl to šok, teď už to neřeším, jsou lidi, kteří mají ty řasy snad ještě kratší i normálně..
Já teď používám olivový olej z lékárny.. mažu na řasy a víčko, kamarádka ho používala a prý tak za 3 týdny ok, já mám po týdnu zlepšení, ale za 3 týdny rozhodně nebudou v mé délce, jde to pomalu.

arrow
profile_image
babe23
od 2. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

49

Reaguji na Luc1: Lumigan jsem používala a super, krásná délka, krásně zatočené, ale bohužel mi nezhoustly..

arrow
profile_image
citeria
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Za mě rozhodně ne! Já osobně nemám přímou zkušenost, rozhodně bych si dobrovolně nezničila svoje řasy. Kolegyně a kamarádka to měli a obě nakonec zaplakali co jim na tom oku zůstalo za tři chlupy. Podle mě to ani není hezký, takový nepřirozený smetáky. Pokud ještě píšeš, že máš hezký řasy, tak vůbec nechápu, proč to chceš podstoupit.. Když už zvýraznit, tak třeba nabarvit a natočit, to ti je tak nezhuntuje a vypadá to pěkně a je to levnější

arrow
profile_image
Tinkak
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na babe23:
No já si pročítala taky diskuze,ale né tady na omlazení jinde a každý pěl písně jak je to super,ale nikdo neřekl co bude po sundání A kamarádky nemám co by měli prodloužené řasy. Mě jen zajímalo jetli si na to byla upozorněna tam kde Ti to dělali. No příště budu chytřejší. Jo a ještě prosím Tě jaký je rozdíl mezi oolivovým olejm z krámu a z lékárny?

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak, rozhodnuto! Nejdu tam dnes, nedám ve vsázku moje dlouhé a celkem husté řasy, které stačí pouze trochu přimalovat. Jsem ráda za všechny reakce, děkuju!

arrow
profile_image
babe23
od 2. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

49

Reaguji na Tinkak: To nevím, poradila mi to kamarádka, takže jsem koupila ten

arrow
profile_image
kůča
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na sharon76: Reaguji na sharon76:
to je pravda... stejné to bylo, když jsem sundala prodlužované vlasy... moje nebyly zničené,ale připadala jsem si jak vypelichaná, to je šok když jich máte 1/3 a kratší.. s tím,že se po zátěži musí všecko dávat do pořádku musíme počítat, když jsem přestala chodit na gelové nehty taky se mi půl roku štěpily nehty a přišly mi strašně měkké

Reaguji na Bara1987: podle mě jsi udělala dobře! jestli máš řasy dlouhé a celkem husté, zbytečně si je nenech zničit jako já! 4 měsíce už řasy nemám a nejsou pořád ještě jako dřív stačí zajít i ke kosmetičce, si je nechat nabarvit a už to taky pak vypadá o něco líp měj se krásně..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na reela.79: Děkuji moc! Snad se příště zase nenecháme na něco nalákat! Hezký den

Já jsem chodila do certifikovaného salonu. Měla to dívčina sama. Dělala tam ještě pleť, lipošku atd. Lipošku jsem taky zkusila, ale pro mě jsou tohle všechno po zkušenostech vyhozené peníze. Ono ta celuška brzo zmizí, ale vrátí se a horší. Chce to opravdu pravidelně cvičit a dodržovat režim. Chodila jsem na vlasy. Měla jsem je dva roky. Sundala jsem to a hrůza. Koupila jsem si biosil, kvalitní šampony atd. a vlasy mám teď hezčí než předtím a už na to nikdy nepůjdu. Nehty jsem sundala asi po 4 letech nošení. Nejen, že se mi gel už vůbec nelíbí,m ale nehty opět ač jsem patřila do kategorie těch co mají lámavé nehty. Po biosilu a péči je mám krásné a pevné. Takže moje měsíční výdaje jsou sníženy o hodně a jsem spokojená a bez nervů. To bych chtěla říct i k těm řasám. Tohle všechno jsou jen žrouti peněz, kteří možná nějaký čas vypadají dobře, ale nejde takhle zacházet s tělem do nekonečna. Nese to následky. Po sundání těchto umělých věcí mám více peněz na hadry nebo nějakou dovolenou či výlet. Moje měsíční výdaje na tyto věci :cca 27 000 Kč. Je to každého věc samozdřejmě to bez debat, ale jsem spokojenější. Řasy se mi zlepšily, ale není to jako dříve mám je jemnější. Bez nich můžu opět chodit do mé oblíbené sauny aniž bych si pak vyčítala, že jsem je zničila a musim zase na 2hodinové doplnění. 2hodiny na řasách, 2h na nehtech, 4 hodiny na vlasech, dejme tomu 2 hodiny lipoška. Ušetřila jsem hodně času. Teď si opravdu sednu jen k té kadeřnici za kterou zaplatím klidně větší peníze a nebo jednou za čas na kosmetiku nebo masáž a jsem spokojená. Prostě mám na to názor, že to jsou momentálně pro mě zbytečnosti za které ženy jen vyhazují peníze a je to nekonečný proces. Pokud má někdo řasy, které tohle lepení snáší dobře a doplňuje po 5 týdnech, tak to mu můžeme jen závidět, ale to procento je minimální.

arrow
profile_image
SanyM
od 26. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

to je pravda, kosmetička musí být šikovná, jinak jsi jak mrkací panenka - kamarádka měla řasy, že když zamrkala, tak na mě skoro fouklo

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods: Děkuji za tento příspěvek. Jediné u čeho zůstávám jsou nehty, nechávám si krátké přírodní barvy, protože nejsem schopna se sama o ně starat. Jsou nenápadné a nevypadají uměle. Každopádně tento příspěvek mě 100% přesvědčil o tom, že je to opravdu zbytečnost. Děkuji.

Reaguji na Bara1987: Určitě se rozhodni sama za sebe, ale určitě by jsi došla časem ke stejnému závěru. Já si třeba koupim lepidlo od MAC a k tomu levnější řasy na ebay prodávaj hodně řas i takové jednorázovky, že za to v podstatě zaplatíš nic a nebo si koupim semtam řasy od MAC s tím, že když je vždycky očistíš omyješ a necháš uschnout, tak je můžeš použít víckrát. Můžeš si to sama upravit, přistřihnout. Zezačáku to člověka moc nebaví dokud to nevychytáš a pak pohodička. I když budeš mít lepící umělé řasy nebo od kosmetičky vždycky se tě někdo bude ptát: to jsou tvoje řasy? Jé ty máš umělé řasy atd atd. a ty řasy to tolik nezatíží. Časem můžeš dostat alergii na to jejich lepidlo a budeš to muset sundat a bude ti to líto ani nevíme jakou to může mít reakci na oči a případné záněty spojivek apod.

Já jsem si podlední dobou nedávala na ty nehty tipy, ale jen gel a taky kratší víc přirozené, ale pak mě přestalo bavit chodit pořád na doplňení jsem taky trošku neposedný typ takže radši si sednu doma na deset minut k telece nebo pc a piluju lakuju, ale u geláků je alespoň fajn, že můžeš být kreativní

No já nevím, mě se ty umělé řasy nelíbí. Nejsem staromódní, ale nic umělého rozhodně neuznávám. Je to děsně nepřirozené, podbízivé, já se těm holkám nebo ženským co to mají nemůžu podívat pořádně do očí, je mi trapně za ně. A nejsem teda jediná, zvlášť chlapům se tohle nelíbí. Umělý prsa, umělé vlasy, nehty, řasy, no holky.... tohle váženě CHCETE? Dáváte tím akorát najevo, jak jste samy se sebou nespokojené. Chudák chlap, který s takovou umělinkou musí potom žít. Se nedivím, že každej takovej chlap potom kouká po přirozených holkách, byť to nejsou výstavní krasotinky. A teď mě klidně ukamenujte

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji simuška: A teď mě klidně ukamenujte

simuško není proč, vždyt máš pravdu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené