Smazat

Prosím o radu se vztahem

Potřebovala bych od vás poradit a co si o tom všem myslíte o našem vztahu o reakci přítele. o tom jak utekl a nechce mít žádné starosti děkují moc všem za rady

Ahoj všem kdo si přečtou můj příběh.
S mým přítelem jsme byli 3 roky požádal mě o ruku a měli jsme se brát. svatba byla naplánovaná na 17.8.2013 vše bylo zajištěné akorát kvůli nemoci v rodině jsme to museli zrušit a řekli jsme si že ještě rok počkáme že nám to nikam neuteče rušili jsme to v květnu. od května jsme se snažili o dítě chtěli jsme moc miminko.. a začátkem července jsme si vyřizovali stavebko menší půjčku na rekonstrukci mého domu.. bohužel z ničeho nic se sebral a odstěhoval se není u mě už 14 dní ale vidíme se pořád. Ptala jsem se ho na důvod a on že jsem po něm poslední dobou jen řvala že jen když přišel z práce atd.. poté jsme zjistila že se stýká s holkou z práce která je o 5 let starší než on a ona má 33 let.. říkal mi že se stýkají že jím je spolu fajn že si rozumí a že hlavně nic neřeší že semnou pořád něco musel řešit. když se ho zeptat jestli se vrátí říká že neví že teď ne.. on je nerozhodný a neví a když s zeptám jestli mě miluje taky řekne ano. a jinak nám vztah fungoval jak v sexu tak komunikace. já jsme teď blbá že ho prosím a že mu jen píšu dneska je první sen co jsem mu nenapsala a včera jsem ho poprosila ať mi nepíše a nenapsal.. chtěla jsem se vás zeptat co si o tom myslíte ? myslíte si že se vrátí? stou holkou se sice schází a chodí se bavit asi sní i spí.. ale co si myslíte a také jsme byla u kartářky a ta mi řekla že se vrátí a v minulosti se mi hodně toho splnilo co řekla? tak prosím o názor a o radu jak dál psát nepsat ignorovat? děkují moc jen mě zaskočilo že chtěl moc dítě a pak odešel
 
arrow
profile_image
zuzak
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ježiš maria, čo to s tými dnešnými chlapmi sakra je? Tak plánuje svadbu, miminko a zrazu sa len tak zbalí a odíde?
Tú situáciu ti fakt nezávidim ale ty mu vypisuješ a prosíš ho a on si pritom chodí a chrápe s inou? To ťa asi moc nemiluje teda...je to drsné, ja viem ale keď je taký zbabelec, že zahodí dlhoročný vyvíjajúci sa vzťah len preto, aby nemusel "riešit" tak za to nestojí! Jasné, s novou priatelkou asi zatial nemusí nič riešiť ale vy ste predsa boli spolu už pár rokov, chystali ste svadbu, dieťa takže samozrejme už musel niečo riešiť.
No je to na hlavu....radím ti nepísať mu, nekontaktovať ho, užívať si, že si sama, choď sa zabávať a možno mu dojde, že opustil niečo čo roky budoval pre chvílkové pobláznenie. A keď nie tak kašli naňho, určite nájdeš niekoho lepšieho Držím palce.

arrow
profile_image
Baruška8
od 29. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkují. já to právě taky nechápu moc.. teď už mu psát nebudu mě jen zajímalo jestli některé ženy podobnou zkušenost a jestli by se mohl vrátit já sama ani nevím jestli bych mu to odpustila ale bylo nám spolu moc fajn aspoň já jsme to tak cítila a pokud on ne měl mi to říct.. zajímají mě podobné zkušeností a jak ostatní dopadli když chlap utíká k jiné a je jasné že na začátku je vše krásné

arrow
profile_image
Nairea
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, a ty by sis ze všeho nejvíc přála co? Aby se vrátil a ty bys mu to odpustila? Podle toho co píšeš, tak asi jo. Tak se ho nevzdávej tak snadno, možná má jenom nákou krizi. Snaž se být v klidu, kup si něco co Ti bude moc slušet a pozvi ho k sobě třeba na večeři. Nebo něco jinýho. Určitě Tě mám ráda to že se párkrát viděl se známou na tom nic neznění. A možná se s ní vyspal..no a? O to rychlej to s ní pomine. Vím, že se lehce radí, já osobně bych mu asi vyházela věci z okna. Ale to by asi jenom nahrálo v jeho odchod.

jinak nám vztah fungoval jak v sexu tak komunikace
Já bych řekla, že to je klasický modelový případ, naprosto stejně to probíhá právě v dlouhodobých vztazích.
Proč si chlap v relativně spokojeném vztahu někoho najde?Protože s ní nemusí nic řešit a dotyčná po něm, alespoň ze začátku, nic nechce.Když k tomu přidá pár obdivných výkřiků tak kolikrát koukáš, že i původně docela inteligentní chlap zblbne.
Myslím, že ten tvůj se zalekl odpovědnosti, něco jiného je plánovat vzdálenou budoucnost a pak ty plány opravdu realizovat.

jen mě zaskočilo že chtěl moc dítě a pak odešel
Bohužel znám i případ, kdy muž velmi pečlivě docházel s manželkou na IVF, i když už v té době měl pár měsíců milenku a ženu plánoval opustit.Také nepochopitelné.

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Možná bys měla být ráda, že nic z vašich plánů se neuskutečnilo - ani svatba, ani dítě. Když s tebou přítel plánuje takové vážně kroky a pak ze dne na den vycouvá a začne se tahat s jinou, je to blbec. Vím, že je to těžké, ale já osobně bych takovou zradu neodpustila - nejen že je to od přítele vyloženě hnusné, ale i v případě, že by se vrátil, tys mu odpustila a vše bylo zalité růžovou barvou, kde máš jistotu, že tě nepodrazí znovu ? Mohla bys někomu takovému ještě věřit ? Spolehnout se na něj ? Pochybuji...

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LadyMiss: Proč ho, ale prosíš at' nepíše když očividně chceš aby ti napsal?

Tady mě napadlo, jestli se třeba zakladatelka nepřepsala, ale nevím

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No a nebylo to tak, že jsi všechno plánovala ty a on prostě jen kýval? Zkrátka jsi ho donutila kývnout a on slaboch neřekl svůj názor a až teď se tomu všemu vzepřel?

arrow
profile_image
Baruška8
od 29. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ano já jsem dost plánovala spíš tu svatbu hned jak mě pořádal ale půjčku chtěl on já jsem říkala ještě počkáme a on do toho strašně spěchal a miminko taky chtěl a moc mi říkal teď dva dny zpět.. jinak jsme ho požádala ať mi nepíše protože tím že jsme ho prosila atd prý bylo spatně tak chci zkusit jak bude reagovat když si nenapíšeme ani se neuvidíme.. zajímalo by mě jestli to pomůže. a já bych mu asi odpustila kdyby mi pak dokázal že o to vše stojí znovu protože každý dělá chybí a on je fakt hodny člověk až teď na to co se stalo on prostě pořád neví je nerozhodný co a jak.. mi pořád říka

arrow
profile_image
Baruška8
od 29. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

a všichni říkali nepiš mu nevolej a nevídej se sním a mu dojde co nechal

Reaguji na Baruška8: Jestli se mu rozhodneš odpustit je tvoje věc, ale měl by to být on, kdo si uvědomí, že udělal chybu a bude se snažit opětovně získat tvou důvěru.
Nějakým voláním apod. se ti možná i vrátí, ale bude moc dobře vědět, že do budoucna tě má na háku, protože mu opětovný úlet pravděpodobně znovu odpustíš.
Najdi v sobě trochu hrdosti, nekontaktuj ho a dej mu možnost zjistit, že mu chybíš.

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LadyMiss: řekneš mu nepiš a nevolej a pokud je to chytrej a hrdej chlap a ne přilezzadek tak to fakt neudělá.

A možná ještě bude mít radost, jak snadné to bylo a že má od všeho pokoj. A půjde to "oslavit" s kolegyní.

Cituji Baruška8: on je fakt hodny člověk až teď na to co se stalo on prostě pořád neví je nerozhodný co a jak..

Tyhle věty říká každá ženská, se kterou její přítel vymete, ale ona ho stále omlouvá. Vždyť on je jinak tááák hodný a skvělý a perfektní...

arrow
profile_image
Baruška8
od 29. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Lusinda2: neboj tu hrdost už mám a nebudu mu psát já už ho znám dost dobře tak uvidíme jestli mu to vůbec odpustím

Reaguji na Baruška8: To už je pouze na Tobě

arrow
Neprodává v Bazaru

Kartářka má možná pravdu, že se chlapec vrátí. Vrátí se, až ho ta "kámoška" přestane bavit a jemu se zasteskne po teplých večeřích. A to bude přesně ten vhodný okamžik, kdy ty ho elegantně pošleš do háje. Jak bys vůbec mohla přemýšlet o návratu, když ti udělá něco takového a ještě ti o tom s gustem povypráví?

Ta půjčka je psaná na tebe, na něj, nebo na oba? Je už vyčerpaná? Finanční vyrovnání bych řešila ještě za tepla, ať nakonec ještě netratíš finančně.

 

Váš příspěvek

Prosím o radu se vztahem

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené