Smazat

První krok k neznámému, jak na to?

Jak mám něco začít? Chci se o něm dozvědět více a poznat se s ním. Možná to je osud, nebo ne.. Sama nevím, ale jak se s ním mám začít bavit, jak se mu přiblížit?

Ahoj holky,
prosím Vás, potřebovala bych pomoc. Když jsem byla na svatbě mé tety, uviděla jsem tam jednoho kluka a zalíbil se mi, jenže se vůbec neznáme.
Svěřila jsem se sestřenici a ta mi říkala, že s jejím bráchou chodil na základku a že ho zná od malička.
Nevím, jak se mu přiblížit, nějak, aby o mě alespoň věděl. Nepreferuji moc seznamování přes net a FB, ale teď když jsem v nouzi, tak jsem si ho vyhledala a nevím, zda si ho přidat mezi přátele, nebo ne, nebo jak se jemu přiblížit. A ještě k tomu jsem strašně stydlivá.
Děkuji za komentáře a pomoc, hezký den!
 
arrow
profile_image
lolo1
od 25. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mezi přátele bych si ho nedávala, sama si nepotvrdím nikoho koho neznám.
Spíš se zeptej sestřenice - zaprvý jestli není zadanej, a zadruhý kde by ses s ním mohla seznámit případně, nebo ať vás seznámí ona třebas..

arrow
profile_image
Majchela
od 11. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Něco vím, sestřenka mi pomáhá, chce nás i seznámit, ale je to těžké. To je to, kde bych se s ním mohla seznámit.. Staví domeček, tak někdy chodím okolo se psem, ale zatím jsem ho nezahlédla..
díky

 

Váš příspěvek

První krok k neznámému, jak na to?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené