arrow
profile_image
Tatou
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já bych si teda na prvním rande netroufla jak frajerka aspoň si nezkusit svojí útratu zaplatit. Samozřejmě čekám že mě dotyčný nenechá, ale nechci vypadat jak vyžírka, tak prašule vytáhnu, dvakrát se zeptám jestli nechce aspoň něco a když ne, tak má kluk vyhráno

Tatou
čekám že mě dotyčný nenechá, ale nechci vypadat jak vyžírka, tak prašule vytáhnu, dvakrát se zeptám jestli nechce aspoň něco a když ne, tak má kluk vyhráno
Jj, přesně tak!!! Ale sedět a dělat jakoby nic mi přijde trapný, ale uznejte že kámoška je frajerka. Taky v životě s nikým nechodila a bude jí 25

arrow
profile_image
Tatou
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Milísek
Taky v životě s nikým nechodila a bude jí 25
tak to bude tím, že jí po prvním rande asi už na druhý nikdo zvát nechce

Tatou
tak to bude tím, že jí po prvním rande asi už na druhý nikdo zvát nechce
Jj, přesně tak.
Myslím si, že slušný vychování je, alespoň vyndat peněženku a říci, já to zaplatím, ale ona dělá jako by se jí to netýkalo a neměla nic.

arrow
profile_image
Luciiisek
od 1. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Čauky holky Pročítám tohle sjupr téma a musím se přidat. Na takové šetřivé typy si dávám pozor od doby, kdy jsem měla nechutně škudlícího přítele. Zpočátku byl " vcelku" ok, sice každý jsme platili útratu jednou, ale když jsme byli spolu déle, byl to mazec. Jednou jsme si šli sednout, a při placení mi řekl, zaplať to i za mě, vždyť máš dobrý plat!!! Sice práci mám opravdu placenou dobře, ale on je chlap a tohle mě tak naštvalo, že jsem s ním týden nemluvila. Už tenkrát jsem to měla ukončit. Ale já bláhová jsem mu naletěla na řečičky, že se zlepší a kdesi cosi. On měl plat o cca 10.000 ještě vyšší než já, takže nedostatkem peněz v žádném případě netrpěl.

Pak mě hloupou pozval na odpočinkový víkendek do supr hotelu - vířivka, sauna, solčo, masáže, prostě paráda. A v neděli jsme šli hotel zaplatit, a on mi řekl, že si vzal s sebou málo peněz, ať to zaplatím ze svého, že to je stejně jedno a jednou budeme mít peníze společné!!!! Pozvání za včechny prachy Teď se tomu směju, ale všechny zároveň varuju, dávejte si pozor na "šetřivé" typy chlapů!!!

Ty já nesnáším, jsem na ně alergická

flink
A čím? Úroveň jejího chování odpovídá mentalitě nepřizpůsobivé komunity...
No právě, že je max. nevychovaná
Myslela jsem to ironicky předtím

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě teď napadlo, co mají dělat na první schůzce chudáci homosexuálové?

arrow
profile_image
NikitaPha
od 21. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na první schůzce je nejlepší se tvářit, a být připravena, že si to zaplatím sama (sobě) prostě každý za svý, a když protějšek chce platit tak fajn, ať platí když chce.

Dejnička
pěknej postřeh...tyjo, no...tak buď každej za sebe a nebo ten kterej pozval toho druhýho

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dejnička
Mě teď napadlo, co mají dělat na první schůzce chudáci homosexuálové?
Právě jsem se ptala kamaráda, který patří do této skupiny a ten říkal, že platí většinou ten, kdo pozval...což zní logicky.

Jinak já to mám nastaveno s nejbližšími přáteli tak, že jednou platím já, příště ten druhý - i co se kamarádů z řad můžu týče. Ovšem kdyby za mě na prvním rande chlap nechtěl zaplatit, asi už by nikdy více žádné jiné rande nebylo. Už se mi taky stalo, že chlap zaplatil za sebe, když jsem si šla na wc a když jsem přišla tak mi sdělil, ať si zaplatím svoji útratu a že jdeme. To mě tenkrát poměrně šokovalo a taky ten chlap nadobro skončil.

arrow
profile_image
malutka
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, já vás tak trochu nechápu...s přítelem jsem tři roky a pokaždý, když někam jdem na večeři, tak se v placení střídáme. Je to snad normální, přece ženská není žádná vyžírka, ne?

malutka
tak jasně, já se se svými partnery taky vždycky střídala, tady je teď spíš řeč o prvním rande

No nechce se mi vše pročítat, ale taky písnu svůj názor...pár schůzek už jsem měla, ale ve všech co si vzpomínám až na jednoho platili chlapi první dvě schůzky oni...Ten jeden co né mě docela dostal. Měla jsem jen kafčo a vodu a vůbec se k tomu neměl, nevím možná se mnou nebudou chlapy souhlasit, ale první schůzka byla mě být placená od něj...něco jinýho je pak, když se už setkávají dál dva mladí co si nevydělávají, tak se můžou dělit na půl, nebo každej sám za sebe. Ten co nezaplatil, tak jsme pak šli ještě na další schůzce na výstavu a taky jsem si platila vše sama..nevím..ale nebylo to toto proč jsem se s ním pak dál nestýkala, prostě jsem si s ním nepadla do noty... jinak když jsem se dál občass někým sešla ať už to bylo jednou za čas a byl to a nebo je to jen kamoš, tak i většinou platili oni. Ale to byli taky jen kecací schůzky o kafču, vodě, pivku.....kdyby to byl kamoš a šli by jsme na večeři, výstavu...tak za sebe asi platit nenechám. Můj nynější přítel za mě na první schůzce platil, platí vesměs i teď po roce, když si někam jdeme sednout, zatím spolu bydlíme jen tak na půl....akorát když jdeme někam na koncert a tak, tak mu pak na vstupný dám, to už je mi blbý, ale jídlo, pití platí vždy a všude on, no vlastně i to vstupný...já jen opravdu když to bylo něco dražšího a nebo jsem mu na oplátku donesla pak něco domů...

arrow
profile_image
elen83
od 15. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mi přijde logické, aby platil ten, kdo zve, obvykle si taky sám určí podnik v rozumné cenové hladině.
Je pravda, že kluci ve většině případů platí sami od sebe, ale pokud je iniciátorkou schůzky slečna, měla by minimálně udělat návrh, že útrata jde na ní.
Třeba má známá chodí ráda do společnosti a poměrně často někoho "zve" ven. Ovšem takto "zve" i jenom kamarády, kdy pokládá za automatické, že za ni budou platit.
Na druhou stranu musím říct, že jsem takhle taky pozvala kámoše a když se blížilo placení, podala jsem mu svoji peněženku, ať to vytáhne z ní. On se nezdráhal, abych za něj zaplatila, ale peněženku nechal na stole (a asi přemýšlel). Pak přišla servírka, chvilku čekala, co bude, tak jsem jí zaplatila já.
A víte, co mladý muž? Po odchodu z restaurace mi řekl, že jsem mu ty peníze měla nějak nenápadně podstrčit, aby zaplatil on, že se takhle cítil trapně!
Tak jsem mu vysvětlila, že herectví mě nikdy nelákalo a pokud se chtěl cítit jako gentleman, mohl si to zacvakat sám.
Už bych s ním nešla ani na kafe z automatu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené