Smazat

První stěhování - strach

Ahoj holky.. Nemohu spát, protože mě dnes čeká první stěhování od rodičů do hnízdečka, které jsme si s přítelem vybudovali. Jsem z toho strašně nesvá a asi se potřebuju vypsat...

S přítelem jsem již dva roky a máme neskutečně hezký a pevný vztah. Naše budování sice provázelo pár drobnějších komplikací, ale vše jsme v pohodě ustáli a vytvořili si krásné bydlení. Jde o to, že dnes se stěhujeme a já poprvé okusím, jaké to je, žít ve dvou. Mám z toho strašně stažený žaludek a je mi smutno.. Smutno proto, že už mé bezstarostné období končí, protože opouštím domov, kde jsem vyrůstala a strávila ty nejhezčí okamžiky svého dětství a dospívání a také z toho důvodu, že mi bude rodina šíleně chybět.. Neumím si to představit, že se s nimi už tolik neuvidím a bolí mě srdce, když vidím své věci sbalené po taškách.. Asi jsem jen neskutečnej cíťa nebo mi možná prostě dochází, že už jsem dospělá. Mám strach se osamostatnit.. Možná, že je to jen momentální stav nostalgie a smutku. Vím, že přítel je to nejlepší, co mě mohlo potkat.. Jsem ráda, že se mohu vypsat, holky moje.. Měly jste to s pocity podobně? Těšily jste se, ale zároveň vás mrzelo, že opouštíte domov? Děkuji za vaše odpovědi..
 
arrow
profile_image
Ellabela
od 11. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Před rokem jsem se taky stěhovala s přítelem do našeho, 30 km od rodičů, sestry, synovců...nejdřív jsem se strašně těšila, dokonce jsem byla ráda, že jsem se stěhovala. Užívala jsem si to, trošku ouzko mi bylo, ale ten největší stesk přišel tak po měsíci až dvou a trvalo mi asi půl roku, než jsem se vyrovnala s tím, že se s rodinou neuvidím denně, jako tomu bylo dosud. Navíc jsem se odstěhovala do města, kde nikoho neznám, takže o to to pro mě bylo těžší. Ale určitě si časem zvykneš

arrow
profile_image
květák
od 12. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj! měla jsem to úplně stejně, naštěstí sem se neodstěhovala daleko tak se vídáme pořád často, ale když sem si odvážela poslední věci brečela jsem jako želva. To zvládneš, změna je nutná

U mě byla situace trošku jiná, ale když jsem se stěhovala s přítelem od našich, byla jsem smutná i štastná zároven. Občas se mi zastekne po bezstarostnosti, ale zároven miluju ten pocit, že jsem svou vlastní paní. S mámou mluvím každý den potelefonu a tak 1x za 14 dní se vidíme.
Když jsem se stěhovala bylo mi 20 let, byla jsem trdlo co si nic neumělo zařídit samo, takže stěhování samo o sobě bylo pro mě dost stresující.
Ted po roce společného bydlení cítím, že jsem konečně dospělá, ptze vše co je potřeba zařídím, umím uvařit na co si vzpomenu a k rodičům si nechodím pro aktivní pomoc, ale rady
Už bych neměnila.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je mi už dávno přes 40 , ale dodnes pamatuji na ten pocit , když jsem odcházela z domu od rodičů za mužem Tvé pocity jsou zcela normální a přejdou.Nakonec zjistíš, že samostatný život bez rodičů ti vyhovuje mnohem víc.

arrow
profile_image
blackorchid
od 19. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Věř, že vše má své pro a proti, mě se také patně odcházelo z domova, i když s mamkou jsem si nikdy asi moc nerozuměla. Ale miluju to, že mám svou domácnost, líbí se mi návštěvy u rodičů. Bude to fajn, uvidíš!

arrow
Neprodává v Bazaru

Díky, holky.. Už jsem vše obrečela a je mi lépe... Snad to půjde

arrow
profile_image
houbicka
od 19. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky měla jsem to úplně stejně..před 2 roky jsem se stěhovala k teď už bývalému příteli. Moc mě mrzelo, že se stěhuji od rodičů, byla jsem na ně zvyklá, nikdy jsem nebyla na intru, koleji, neustále doma a najednou jsem se měla stěhovat. Na druhou stranu jsem se ale těšila, že budu bydlet s přítelem. Taky mi bylo smutno při pohledu na sbalené věci a při odchodu jsem se rozbrečela před rodiči. Nestěhovala jsem se ale daleko, jen 8 km od našich, takže jsem kdykoliv mohla sednout do auta a jet na návštěvu. Navíc po odstěhování se naše vztahy ještě mnohem více zlepšily (nebyl čas na hádky kvůli úklidu a dalším věcem Ty máš tu výhodu, že budeš mít rovnou svoji domácnost, já se o ni dělila s přítelkyní od jeho bratra, což nebylo ideální.
S novým přítelem spolu bydlíme už po dvou měsících chození a já už to tak neprožívala. Rodiče to vzali v pohodě, bydlím kousíček od nich. A já se moc těšila na konečně svoji domácnoct. Nemůžu si to vynachválit. Takže věřím, že i ty si rychle zvykneš a nakonec budeš ráda za svůj klid ve svém

arrow
profile_image
Simusha
od 16. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak já to měla úplně jinak..moje první stěhování bylo ne za přítelem, ale úplně sama, po maturitě, kdy jsem si našla práci. Neskutečně jsem se těšila, dokonce mi to rodiče rozmlouvali, že byt neutáhnu. Ale já si stála za svým a nezapomenu tu euforii, kdy jsem bydlela poprvé sama nechápu, přitom mi taky doma nic nechybělo, rodiče miluju. Stěhovala jsem se asi 30 km od rodičů.

Taky jsem to tak měla a moc se mi nechtělo ale nakonec jsem to zvladla Jezdila jsem domu vždycky na víkend. Teď bydlím o 2 patra výš nad rodičema takže je vidím každý den

 

Váš příspěvek

První stěhování - strach

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené