Smazat

Psychicky nezvládám práci

Ahoj holky jsem už zoufalá. Pracuji v hotelu, dělám noční směny 12 hodin a už to psychicky nezvládám. Trpím na deprese a úzkosti a jak přijdu do práce všechno to na mě padne, jsem unavená, psychicky vyčerpaná, chci odejít ale nemůžu, musím platit byt, nemůžu si to prostě dovolit. Co byste dělaly? Já už to prostě nezvládám, nevydržím tady.
 

Reaguji na fémmefatále: vzala bych si dovolenou

Udělej si pořádný nový CV, rozešli všude možně, najdi práci. V průběhu výpovědní doby vezmi dovču a pak nemocenskou...Nástup do nové práce..klid. Držim palce!

arrow
profile_image
lupinodiferro
od 24. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tím jsem si před 2 měsíci prošla také. Přítel mě našel doma ležet na zemi, plakala jsem a klepala se... druhý den jsem šla za šéfkou s tím, že končím A i když hledám práci a jsem doma, nemam takové nervy Držím palce

arrow
profile_image
Rai
od 27. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zkus si najít v práci malé činnosti, které ti budou dělat radost a pomůžou ti trochu odpoutat pozornost. Taky jsem mívala návaly úzkosti v práci, ale dá se s tím bojovat. Můžeš si poslechnout oblíbenou veselou písničku? Nebo myslet na něco, na co se těšíš a představovat si, jaká ta situace bude?
Zkus i zavřít oči, pořádně se nadechnout a říct si, že se nic špatného neděje, takže můžeš být klidná. A potom se usmívej. Mám vyzkoušené, že i když se člověk usmívá bezdůvodně, začne mít díky tomu lepší náladu. Potvrzeno 9 z 10 úzkostlivců!

Hledej si paralelně jinou práci a co to půjde, dej si dovolenou nebo se "hoď nemocná". Když už by to bylo neúnosné a ani na čas by nepomohla dovča doma a novou práci bys ještě neměla, přivydělej si (na nájem a složenky) něčím drobným jako třeba prodejem svých nepotřebných kousků oblečení, kosmetiky, kterou nepoužíváš atd.

Myslím, že první krok k cestě ven je vůbec to, že sis přiznala problém, to je skvělý start k cestě ven. Práce ti za tvoje zdraví nestojí

arrow
profile_image
Eviss mojeid
od 9. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Víš co tě v té práci nejvíc deptá? To že tam jsi v noci sama nebo čím to je?

holky díky moc za reakce, dovolenou si mohu vzít až koncem ledna, už jsem na to také myslela... nejvíc mě asi ničí ten obrácený život.. v noci usínám a ráno už se sotva plazím domů..

Cituji lupinodiferro: druhý den jsem šla za šéfkou s tím, že končím

to bych nejradši taky udělala, jenže z čeho bych platila nájem apod než bych si našla něco jiného

arrow
profile_image
lupinodiferro
od 24. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na fémmefatále: tak jestli budeš mít nárok na podporu...můžeš to možná uhnat na ukončení pracovního poměru dohodou z vážných důvodů. Já jsem tohle v tu chvíli vůbec neřešila, věděla jsem, že bych nebyla schopná do práce druhý den jít a vydržet to. Každopádně jestli kvůli financím nemůžeš odejít na ÚP, tak si aktivně hledej něco jiného já během měsíce dostala práci ihned. A to úplně v jiném oboru, než kde jsem pracovala doteď

arrow
Neprodává v Bazaru

A nepomohlo by Ti, kdyby sis tam vzala svoje věci a dělala si něco svýho? Teda jestli můžete. Já dělala noční 5 let, taky dvanáctky, ale v herně. Přečetla jsem za tu dobu spoustu knížek, časopisů, můžeš si vzít štrikování, notebook, podle toho, co Ti vyhovuje. Obočí a nehty jsem si dělala taky jen v práci, abych doma neztrácela čas. A přes den to chce fakt se vyspat, já dělala od 8 večír do 8 ráno a spala jsem tak od 10 dopoledne do půl 6 večir, furt se mě lidi ptali, jestli vstávám třeba ve 2 nebo tak, řikala jsem, a vy vstáváte ve 2 ráno?? Chce to uplně si to otočit a nebrat v potaz, že je den a ve dne se nespí. Když děláš noční, tak spí a hotovo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dej žádosti o práci někam jinam,nebude to třeba hned,ale možná dřív než se zhroutíšUrčitě jsi šikovná a ta práce ti za to nestojí pokud se cítíš špatně.Já bych na to taky neměla,abych fungovala tak potřebuji večer spát a po práci odpočívat.
Bydlím od 17ti sama a taky jsem skrz placení nájmu musela hodně věcí zkousnout ale když mě ta práce ničila tak jsem hledala druhou,dokonce jsem chodila i do dvou naráz a to bylo opravdu náročné.V práci člověk stráví většinu svého života tak si ho nekaž

Reaguji na Ellenuschka:
To právě nemůžu, nemůžem si číst nic, bejt prostě na recepci a tak. A taky nechápu ty co dou spát v 10 a ve dvě vstávaj a pak ještě někde něco obíhaj... já končim v půl 9, hned jak dojdu domu, něco rychle snim, rychle se umeju a dobelham se do postele.. na nic jinýho už nemam sílu... usnu během 5ti minut jak jsem vyčerpaná... a vstávám až v půl 7

arrow
Neprodává v Bazaru

a jak dlouho to děláš? já se právě chci ucházet o práci recepční. a ano, dělala jsem dvanáctky,a le krátce a v obchodě, to bylo něco jiného.
a čím to je? tím, že jsi tam sama, či tě to nebaví, je to stereotypní či jakto?
nebo prostě to není typ práce pro tebe? není třeba možnost najít si tam jinou pracovní pozici? dyt v hotelu musí být možností...i třeba pokojská či uklízečka..

 

Téma Psychicky nezvládám práci je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené