Smazat

Psychosomatické obtíže

Chtěla jsem se zeptat, zda-li některá z Vás trpí psychosomatickým onemocněním, nebo někdo z vašich známých a jaká je léčba a její účinnost? Mám nějaké somatické potíže o kterých si myslím, že souvisí s psychikou, tak by mě zajímal Váš názor? Děkuji!
 
arrow
profile_image
Nikitaaa
od 31. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Patty

Děkuju Určitě dám vědět, co a jak!

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Niki uklidní tě to, fakticky.
Nejsou návykové, nakonec to prokonzultuj s lékařkou.

arrow
profile_image
kockaaa
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ta probiotika mě zaujala, koukala jsem na složení a jsou to snad samé bylinky, né ty profláklé, nějaký vlaštovičník, ošaj či co a tak...Myslíte, že by se to mohlo brát zároveň s antidepresivy?

arrow
profile_image
Nikitaaa
od 31. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak jsem byla u psycholožky, dala mě nějaká homeopatika (mezi nimi už tu zmiňovaný Sedatif). Docela se mi ten den ulevilo, dnes mi je zase hůř, bolí mě zase ucho a k tomu i celý čelistní kloub, byla jsem zase u kartářky, která mi tvdila, že si mám dát do pořádku vztahy, a problémy odezní... Tak na tom musím taky zapracovat

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

ahoj, mě bylo řečeno, že psychosomaticke problémy asi mám. Byla jsem u kožní, že si chci vylečit konečeně akné,ale nedokažu si to nerýpat. Tak na mě vybafla, že tohle je spíš už psychosomatické. Na to, že je ona krátka a tak to skončilo

tyweee
já ti nevím, ale to se mi moc nezdá...

arrow
profile_image
Venuše
od 8. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tyweee: ahoj, mě bylo řečeno, že psychosomaticke problémy asi mám. Byla jsem u kožní, že si chci vylečit konečeně akné,ale nedokažu si to nerýpat. Tak na mě vybafla, že tohle je spíš už psychosomatické. Na to, že je ona krátka a tak to skončilo

No, a jak jsi to tedy nakonec vyřešila? Máš to pořád?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Patty
Byla to již X kožní, tak jsem si řekla, že ji zkusím, když mi ji doporučovali. Dala mi něco jiného, než ty ostatní - nějaký ATB. Když jsem došla na kontrolu, tak mi řekla tohle. Pak jsem se na to vykašlala.
Venuše

Mám - jak jsem nervní, neco me rozčili, tak se začnu nípat.

arrow
profile_image
kathi.s
od 15. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, ani nevím jestli mi tu někdo ještě odpoví... ale jsem ráda, když jsem zjistila, že s těmito problémy nejsem jediná... našla jsem zde hned několik dobrých rad. Díky

ano mám dvoje
1) šíleně mě bolí břicho je to stav, kdy nevím jak si sednout lehnout a nespím z toho celou noc a když usnu tak jen na chvilinku. Mám to odmala byla jsem na všech vyšetřeních i na gastroskopii nebo jak se to jmenuje. Nikdo nic nenašel a pak mi bylo řečeno, že je to psycho a v 17ti mi dali prášky na deprese a kupodivu to zabralo.Teď to mám tak jednou do roka.
2) Alespoň jednou za měsíc se probudím a nemůžu se hýbat a mám vidiny. Tj. spánková obrna)

Co s tím dělat. Méně se stresovat. Nesledovat zprávy. Odpoutat se od negativních lidí. Meditovat, užívat antidepresiva, Více odpočívat

arrow
profile_image
Enkeli
od 25. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,
jsem studentka psychologie a momentálně píši postupovou práci na téma "Psychosomatika". Byla bych velmi ráda, kdyby byla některé z Vás ochotna se se mnou podělit o své problémy - samozřejmě zcela anonymně. Velmi by mi to pomohlo... Bylo by skvělé, kdybyste se mi mohly ozvat na e-mail, který najdete na mém profilu. Děkuji.
Mějte se krásně,
Tereza

arrow
profile_image
terez1e
od 3. 10. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já trpěla od malička bolestmi zad a kyčlí, před čtyřmi lety mě začal bolet žaludek, občastná bolest hlavy a hlavně jsem nemohla otěhotnět. Úplně upřímně - až nehezky jsem záviděla lidem, kteří byli zdraví a jen pravidelně docházeli k zubaři. Občas jsem se přistihla, že natolik lidem závidím jejich zdraví, že si tím sama kazím náladu a vlastně celý život. Zní to možná nepředstavitelně nebo až přehnaně dramaticky, ale takhle to prostě bylo. Tvralo mi dlooouho než jsem si uvědomila, že by mi mohla vlastně pomoci odborná pomoc. Ale na tohle si musí každý přijít sám. Kdyby mi někdo nakázal ať se okamžitě někam objednám, asi bych ho neposlechla nebo bych se musela přemáhat. Já tedy sama od sebe zvedla telefon zavolala psychoterapeutce, kterou mi doporučila dokonce až kamarádky známá. A výsledek? Zjistila jsem, že většina problémů, bolestí vychází z mé hlavy. Žaludek nebolí, bolest hlavy zmizela, bolest zad pomalu, ale jistě ustupuje a to nejdůležitější - JSEM TĚHOTNÁ. Nikomu nemám právo nakazovat co má dělat, ale jestli máte opravdu jakékoli malé či velké prychosomatické obtíže neváhejte se na někoho obrátit. Já si mé psychoterapeutky převelice vážím - změnila mi život ( teda pomohla mi, zbytek práce už jsem odvedla já ). Takže všem držím palečky a posílám kousek pozitivní energieeee.

 

Váš příspěvek

Psychosomatické obtíže

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené