arrow
profile_image
Opina
od 27. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Ahojte, dievčence a chlapci.
Objavila som nedávno tieto stránky, trúfam si povedať, že som sa od Vás veľa naučila a naozaj som prekvapená, do akej hĺbky problému sa viete dostať, ak niekto potrebuje pomôcť / poradiť. Takže na začiatok môjho prvého príspevku vás všetkých moc a moc pozdravujem. A keďže je dnes Nový rok, všetkým zo srdca prajem len to, po čom sami túžia.
Ale k veci. Včera - na Silvestra ma prišla navštíviť moja dávna priateľka. Postavili sme s manželom domček a odsťahovali sme sa, tak sme sa tri roky nevideli.
Má 44 rokov a peknú postavu ( nikdy nemusela riešiť nadváhu ), šmrncovne sa oblieka.
Ona bola vždy veľmi udržiavaná dáma, ale tak nejak divne stárla. Tvár akoby sa jej zmenšovala, na pohľad mala veľa kože na tvári aj krku, veľmi ochabnuté viečka. Zblízka pôsobila nepríťažlivo. Ale aj tak je to pre mňa vzácna žena, je to nesmierne priamy a dobrý človek.
Keď včera prišla, bola som doslova šokovaná. Na pohľad vyzerala o 15 rokov mladšie. Bola som samozrejme presvedčená, že bola na plastike a nie jednej.
Vyviedla ma z omylu a tvrdila mi, že nič iné v tom nie je, iba Pycnogenol, ktorý berie asi rok.
Neverila som jej, dôkladne som jej poprezerala tvár, krk, dokonca aj do výstrihu som jej nazrela, fakt sila. Viem, že ona by mi nikdy neklamala, ale aj tak neviem, čo si o tom mám myslieť. Je to možné???

arrow
profile_image
hippie
od 31. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Pycnogenol beru asi 4 měsíce a žádný zázrak se nekoná ...

arrow
profile_image
Elza
od 24. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Opina
Řekla bych, že na 100 % má udělaný lifting, protože na nějakou převislou kůži je Pycnogenol krátký, akorát se to stydí přiznat. A ošetření laserem má taky dobré výsledky. V našich končinách zatím není běžné, že by se o tom ženy moc zmiňovaly, že mají lifting. Moje mamka si taky vzala dovolenou, nechala si udělat lifting, řekla , že je v lázních a do práce pak přišla nová a řekla, že to udělaly ty lázně
Další kolegyně to samé. Ale ohánět se Pycnogenolem je směšné, taky jsem ho půl roku brala, prý na pigmentové skvrny (haha) a výsledek žádný.

Dobrý den, obojí může být pravda. Já jsem měla Pycnogenol 2x, jednou malé balení - lehký účinek a teď jsem vybrala velké balení, a opravdu má pleť velmi omládla, je mi 42 let, a i to udělalo maličký lifting - brala jsem ho cca 3 týdny. No, jestli ho paní brala rok . . . .ale je i možné že má nějaký kosmetický- chirurgický zákrok, a stydí se za to., To není lhaní, jen to má jako své tajemství. Ale Pycnogenol je opravdu zázračný, zkoušela jsem hodně vitaminových přípravků na pleť /Juvelin, Imedeen a další/ a samotný Pycnogenol má velmi silné vyhlazující účinky. Ale na pigmentové skvrny podle mě nezabere. Pycnogenol je opravdu elixír mládí ale samozřejmě i s dalšími multivitamíny. Ještě jsem brala od firmy starlife Life Star a po něm mi zhoustlo obočí a omladila jsem se, ale beru ho už několik let, a loni mi známá dala do komise 10 balení, měla jsem velký stres - uklidňuje, tak jsem to celý rok jedla . . .. . je to čínský elixír, jedli to - Life star je vlastně kořen Rdesna mnohokvětého, jedli to jen čínští císařové. Ale také mi zabralo až po hodně baleních. Chce to vytrvalost, jako se cvičením. Tak hodně trpělivosti

Tak jsem si pycnogenol koupila, jsem zvědavá na jeho účinky.

dnes, 20:12:06 - Připojeno během spojování:
Krásná pleť - Pycnogenol?Zkušenosti?Výsledky?

Ahoj Holky, před týdnem jsem si zakoupila 30ti tabletkové vitamíny Pycnogenol, dnes bohužel další várku - tentokrát 90 tablet za 800 Kč, nemáte zkušenosti?Docela to leze do peněz, tak kdyby byl někdo, kdo by mě ubezpečil, že to za to stojí, tak bych se cítila lépePředem díky moc za Vaše zkušenosti

arrow
profile_image
Maaya
od 16. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podívej se sem: https://www.omlazeni.cz/pycnogenol-neviem-co-54-420 7-0.html
nebo zkus dát pycnogenol do vyhledávače, pár odkazů ti vyjede

Ahoj, beru ho už 2.měsíc a nejenom že se cítím výborně, ale i má lékařka se mě ptala, jestli jsem nebyla na nějakém zákroku. Pleť mám opravdu vypnutou, svěží a hydratovanou, moc vrásek nemám, ty hlubší vůbec ne... a to se netýká jen obličeje. Celkově pozoruji lepší tonus pleti, jsem s ním nadmíru spokojená. Jen se s ním musíte naučit správně zacházet a hlavně pravidelně používat. Investice to není malá, ale myslím že se vyplatí. Já osobně vytrvám přes celé léto, pak si dám pauzu a na vánoce začnu s jarno-letní kůrou

arrow
profile_image
Maaya
od 16. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

avaa
O pycnogelu jsem uvažovala, už když se tu o tom mluvilo poprvé.
Co znamená to "musíte se s ním naučit správně zacházet"?

Správně dávkovat..tj. 4 tbl 1. týden a pak 2 tbl pokračovat, vždy při nebo po jídle! a hlavně počítat s tím, že to nebude hned. Takže vydržet, i když cena není úplně zanedbatelná.

Já se přiznám, že té Bioaktivní sérii přípravků z lékarny docela dost věřím, takže to co tu holky píšete mě ani moc nepřekvapuje. Picnogenol jsem od nich sice ještě nezkoušela, ale v zimě od nich beru Bioaktivní Influ-zinek, který má předcházet nachlazení nebo zlepšovat průběh rýmy a jsem s ním nadmíru spokojená. To samé s dalšími přípravky od Bioaktivní série od Betakarotenu přes různé jejich tabletky na akné. Takže já dávám Bioaktivní sérii rozhodně za 1 a na Picnogenol se určitě také chystám. Jen malá otázečka, v jeho popisu je, že má zlepšovat i paradentozu, kdo máte tenhle problém, pomohlo vám to i na ní?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené