arrow
profile_image
ladybird664
od 14. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím všechny diskutující, mám takový nepříjemný problém. Před týdnem jsem si nechala aplikovat na doporučení kožní lékařky kyselinu hyaluronovou (název použitého přípravku neznám) do oblasti pod očima, ke zmírnění vrásek. Pod jedním okem, kde jsem měla těch vrásek trochu víc mi zůstal neskutečný pytel. Druhé oko je jakžtakž v pohodě. V pátek jsem byla na kontrole, dostala jsem kortikoidovou mast, že se to prý musí vstřebat, jen to v mém případě déle trvá, ale po 3 dnech aplikace výsledek nula.. Už pomalu začínám upadat do deprese. Tento týden má moje lékařka dovolenou. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Myslíte, že je možné, že se ten stav ještě upraví? Dám do profilu fotku. Děkuji za rady.

arrow
profile_image
tadas
od 23. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Proboha proč ti jí dávala pod oči? Jako do těch mimických vrásek těsně pod očima?? To jsem v životě neslyšela. Nevím, ale podle mě se to hned tak nevstřebá, pokud to tedy není jen otok. Kyselina ne dává jako výplň a vydrží cca 5 až 8 měsíců. To máš jako u rtů, když to někdo přežene s množstvím kyseliny tak jsou jako kačer a nezbývá nic jiného než čekat až se vstřebá.
Držím palce , ať je to jen otok!!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pročti diskuse,ale to nebude asi otok...četla jsem někde,že aplikace kys.h. nebo restilanu vyhladi vrásky,ale prohloubi pytle pod okem,kazždy Dr.to proto nedělá

arrow
profile_image
tadas
od 23. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na katze:
Pytle pod očima může způsobit botox- vím to z vlastní zkušenosti, ale kyselina je na výplně, což když někdo udělá blbě a dostane se mimo tu danou vrásku, tak může udělat bouli. Právě proto nechápu , jestli jí to aplikovali do těch vrásek pod očima. Možná , že jsem to jen blbě pochopila.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené