arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dando
....nejsi jediná....já už ve čtvrtek přemejšlím co v so a ne uvařit, abych měla do práce...mám tam mikrovlnku a tak si nosím v krabičkách a to tak, že to mám až do středy např. - sobota - polívka na pondělí + štrůdl, špenát ze soboty na úterý+brambory z neděle+uvařím vejce, nedělní oběd na středu...ve středu na čtvrtek něco rychlého uklohním - zeleninu + rýži + tofu a v pátek chodím na obědy s dcerou. Takže vlastně za měsíc chodím 4 x na obědy.
Takto jsem to už naučila i kluka, že si takto nechává na večeři v pondělí a úterý - zjistil, že se takto dá slušně ušetřit !
Jinak energeticky je nejlepší Remoska - je už s různě velikostníma teflonovýma spodkama a ušetříte 3/4 energie jako kdyby jste pekly v el.troubě, protože ta má 2000W a Remoska 500W.
No a pak si občas můžete něco dopřát.........

Milísek
Tohle dělá přesně moje mamča a říká, že kdyby si táta zašel na oběd, tak ona za tu cenu udělá 3
já chodila pořád,spíše pracovní obědy teď už jsou to je kafe a voda dobré je najít i firmu co do pracovišť vozí obědy,pro více lidí to pak taky vyjde na pár kaček.Já nechávám holkám do práce vozit a ty jsou nadšený,že se nemusí převlíkat a jít někam na oběd

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

...Dando...v létě oběd beru pro muže co má prazdniny, stojí to á 70,-kč tj. 1400,- celkem...tím mým způsobem ušetřím cca 1100 Kč...i když to doma taky něco stojí...

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

...jinak si ráda chodím na presso do kavárničky i přes den jak letím do banky...takže tahle věc taky něco stojí...na oběd nebo večeři jdeme s mužem tak 1 x do měsíce...jo a jsem děsně mlsná...furt peču...protože se mně už kupovaný oplatky zmrzely...takže to až tak nepřeháním s tím šetřením...tím chci říct, že na jídle se dá ušetřit aniž by jste strádali....

janis
já beru denně cca osm obědů a vychází nás to na oběd 50Kč

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dando tak to je skvělé...to u nás nikdo za toto menu neudělá !!!

arrow
profile_image
andys
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sabulebambule
Máš pravdu, snaha se cení

janis
Teda, já Tě obdivuju, jak to máš vymakaný!!

janis
já mám známou a ta má jídelnu,takže protislužby vozí tu všem firmám a jsou tu i jiné rozvozy. Holky v práci raději mají obědy než abych jim dala stravenky a řekla běžte se někam "nažrat"

Já šetřím tak, že si půlku výplaty schovám.... Zatím studuju, takže to nejsou zase až tak velký peníze, částečně mě podporují rodiče, ale oni vydělávají hodně, takže nemám pocit, že bych je vykořisťovala. Ale mám hned lepší pocit, když za měsích vydělám osm tisíc, čtyři jdou na základní věci, kosmetika, hygiena, vlasy, oblečení, zábava, různý dárky. No a zbytek jde na účet a za rok tam mám padesát tisíc minimálně (když bych o prázdninách lenošila, jinak šedesát až osmdesát). Z toho si zaplatím dovču s přítelem a podobnej nadstandard. Ted ještě přemýšlím, že bych si udělala účet, kde bych šetřila jenom na autí. I přes to spoření se snažím šetřit na kosmetice (sprcháče, balzámy, tělová mlíka Balea, šampon a kondicioner Alverde). Na oblečení se mi moc nedaří šetřit, ale už to nedělám tak, že si každej týden koupím jedno tričko za tři stovky, ale spíš čekám dýl a koupím si něco dražšího, z čeho mám větší radost. No a hodně objednávám přes net, třeba v zimě žabky, v létě zimní bundy...za pakatel. Pak si dělám nehty sama, ani se mi umělý nelíbí, stříhá mě kámoška, co ještě studuje kadeřnici, do solárka si nekupuju krém (kožní mi říkala, že je to stejně jen byznys),....a to je tak všechno.

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

27. 1. 2009 19:47:26 - Připojeno během spojování:
Jak finančně hospodaříte? Jdete z nuly na nulu? Nebo šetříte?

Nedávno jsem potkala jednu mou známou. Žije sama s matkou, která velmi slušně vydělává. Má známá ke škole také něco přivydělá. Dopřejí si klidně každý rok 4 zahraniční dovolené, značkové oblečení. ALE jdou každý měsíc finančně na nulu.

Já si takový život neumím představit, protože za měsíc se může stát milion věcí a práce a peníze třeba nebudou. Myslím na budoucnost, nikdy nejdu finančně na nulu.

Jak to děláte vy?

Zatím 0-0, ale řekla jsem si,že od února začnu šetřit,ale kolikrát sem si to říkala...jednou ale přijde čas,kdy budu muset,protože já strašně utrácím a třeba až budu mít rodinu nebudu moct myslet jen na sebe..

arrow
profile_image
Velvet
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak finančně hospodařit? Nechodit na Omlazení, sice nekoupíte nic nekvalitního, ale zase zjistíte, co všechno nemáte a nutně potřebujete!!!

Já mám svůj účet, kam mi chodí výplata a ještě jeden příjem, takže si ěetřím a rezervu mám. Snažím se někde ušetřit, někde zase přidat. Přijde mi zbytečné kupovat si lak na nehty za 400, když můžu mít lak za 60,-, atd. Zase bych nešetřila na kabelkách To je takhle se vším ...

já teda zatím studuji, ale nikdy bych neutratila vše, naopak co nejvíc ušetřit.

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Velvet
Jak finančně hospodařit?
Ale na to jsem se neptala, já s penězi (snad) hospodařit umím, ale zajímalo mě, jak to dělají ostatní. Případně nějaké zkušenosti. Protože já se neumím představit takový "kočovný" život, kdy si tedy koupím každý měsíc boty od armaniho, ale 15ho nebudu mít pomalu ani na chleba

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené