Jeden z nejlepších olejíčků co jsem kdy pořídila. Olejíček jsem koupila ještě před čtením recenzí, přišel mi naprosto perfektní. Proto jsem se divila, že spoustě lidí nevyhovuje. Já mám ale opravdu suché vlasy, tak je možné, že právě proto mi vyhovuje, narozdíl od slečen, co nemají vlasy tak extrémně suché. Dávám dvě pumpnutí, rozetřu do prstů a poté rovnoměrně nanáším do délek. Olejíček dávám do suchých vlasů každý den, a stejně už ho mám dlouho. Vlasům dodá zdravý vzhled a zaznamenala jsem i menší lámání konečků. Obal perfektní. Doporučuji
Jelikož obsahuje směsici olejů a ne žádnou chemii, trochu jsem počítala s tím, že bude vlasy mastit. Chce to opravdu vychytat jak ho použít.... Ale neosahuje silikony a balení je praktické. Doporučila bych ho spíše lidem, kteří používají šampony a kondicionery bez silikonů. Jinak pak v použití přírodního olejíčku nevidím moc smysl.
Tento olejíček mě v Dmku docela zaujal, a protože mám značku Alverde ráda, rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Jak slečna výše uvádí, že je pro ni jedna pumpička akorát, tak já po jedné pumpičce měla tak mastné konečky, a pomalu celé vlasy, že jsem musela druhý den ráno mýt znovu. A to mám vlasy dost dlouhé a konečky sušší. Nevyhovovalo mi ani půl pumpnutí. Od těchto "zkoušek" ho skoro nepoužívám a když už, tak musím pumpnout úplně minimálně a stejně se bojím, že budou mé vlasy mastné. Také obal mi nepřijde úplně extra super, protože se mi odlomila ta pumpička, a tak musím s lahvičkou zacházet velmi opatrně. Za mě nedoporučuji.
S tímto výrobkem jsem spokojená!hodnoceni jiných jsem četla,že maji problém s odhadnutím dávkováni..Taky jsem s tím měla problém ale už jsem na to přišla :D opravdu stačí jedna pumpička,pak si to lehce rozetřu po všech deseti prstech a pak už jen nanesu na konečky a na suché pramínky.Za tu cenu je ten olejíček opravdu zlatej!není to žadný extra profesionální olejíček ale úplně stačí!:)
Neurazí ani nenadchne. Trvalo mi půl roku než jsem ho spotřebovala skoro každodenním používáním na dlouhých vlasech. Voní celkem pěkně. Nanášela jsem ho po umytí do celých vlasů a když uschly, tak jen do konečků na noc - vlasy ho pěkně vpily do rána. Když se to přežene, vlasy vypadají mastně. Jinak konečky byly pěkně hydratované, ale když ten olej vpily úplně, vypadaly zase suše. Takže krátkodobý účinek. Znovu už si ho nekoupím, raději vyzkouším jiné oleje.