Astor Mattitude 16h make-up recenze a zkušenosti

Tekutý makeup Astor Mattitude 16h make-up
Tekutý makeup Astor Mattitude 16h make-up - obrázek 1
Astor (59)
3.1 z 5 5 3.1 21
Celkem 21 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
60%
3 hvězdy
40%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
29 %

Recenze produktu
Astor Mattitude 16h make-up

věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 22.10.2013 22:06:50

Tento make up bol jedným z prvých takých ozajstných make-upov , ktoré som vyskúšala. Nanášal sa dobre, mal príjemnú krémovú konzistenciu. Na výber mal dosť odtieňov ,ale ja si ten svoj už nepamätám. Mala som len jedno balenie , pretože som hľadala ešte niečo lepšie. Pleť potrebovala po ňom samozrejme prepudrovať. Myslím, že značka Astor má aj horšie make-upy.

  • prispôsobí sa pleti
  • konzistencia
  • moc nematuje


věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 23.10.2013 09:11:10

Velmi dobrý makeup pro mastnou a smíšenou pleť. Mě krásně matuje a vydržím se nelesknout celý den, ale mám pleť spíše smíšenou. Nemá žádnou vůni, což mi vyhovuje a moc hezky se s ním pracuje. Doporučila bych ho spíše na léto. V zimě se mi pod ním dělají trošku šupinky. Krytí není příliš vysoké, spíše střední až nižšší. Mají na výběr mnoho odstínů a bývá docela v akci. Vydrží mi asi rok.

  • hezky sjednotí pleť
  • není parfempvaný
  • opravdu matuje
  • cena
  • Menší krytí


věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 28.11.2014 11:50:40

Tento makeup používám již dlouhou dobu, bohužel pouze v létě, když jsem alespoň trochu opálená. Makeup po natření působí krásně světle, ale po chvilce se jeho barva dost změní a hlavně hodně ztmavne. Na mou pleť je tak po většinu roku tmavý. Jinak by to byl ideální makeup. Konzistence je příjemná, pleť vyhladí, nezaléza do pórů a opravdu matuje. Celkově pleť vypadá zdravě. Kryje obstojně. Má příjemnou jemnou vůni.

  • vůně
  • nezalézá do pórů, naopak je hezky překryje
  • ideální krytí
  • vyhladí a zmatní pleť
  • odstíny tmavé a do oranžova


věk
35-44

pleť
suchá
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
vysoká

Další recenze od 31.3.2012 14:36:12

Tento make-up jsem používala, když jsem měla mastnější pleť vlivem vysazení HA. A za mě tedy nic moc. Prvním problémem byl výběr odstínu, i když jsem docela bledulka, tak mi i nejtmavší odstín přišel dost světlý. Je pravda, že díky praktickému obalu s pumpičkou se velmi příjemně a pohodlně nanáší, docela hezky se roztírá a sjednotí barvu pleti, ale moc nekryje, což pro majitelky větších nedokonalostí může být problém. Co mi ale vadilo nejvíc je malá výdrž a nedostatečné zmatnění, rozhodně nevydrží slibovanou dobu.

  • praktické balení s pumpičkou
  • snadná aplikace
  • dobře se roztírá
  • sjednotí barvu pleti
  • nevydrží a nezmatní na slibovanou dobu
  • moc světlé odstíny
  • moc nekryje


Další recenze od 29.11.2012 17:46:47

Vyzkoušela jsem tento make-up, byl zlevněn na 150 Kč tak jsem si řekla že ho vyzkouším, ale vůbec mi nevyhovoval. Strašně málo kryje ale nadruhou stranu je lehký. Hodil by se leda někomu kdo má pěknou pleť a neupřednostňuje u make-upu schopnost krytí.

  • lehký
  • málo kryje


 
strana 2 z 4
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

NYC All Day Long Make up

3.1 54% 14 recenzí

Avon matující make-up

3.1 54% 7 recenzí

Hůře hodnocené