Avon Senses sprchový gel recenze a zkušenosti

Gely a mýdla Avon Senses sprchový gel
Gely a mýdla Avon Senses sprchový gel - obrázek 1
Gely a mýdla Avon Senses sprchový gel - obrázek 2
Gely a mýdla Avon Senses sprchový gel - obrázek 3
Avon (439)
3.7 z 5 5 3.7 66
Celkem 66 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
40%
2 hvězdy
60%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
66 %

Recenze produktu
Avon Senses sprchový gel

Měla jsem ten červený. Konzistencí je řídký, skoro vůbec nepění. I když se popisem na obalu vychloubá vůní, skoro nevoní ani když si přičichnu přímo k němu, takže po umytí vůně není cítit vůbec. Hodnotím ho jako podprůměrný. V drogérii se najde spousta lepších mycích gelů.

  • aspoň neuškodil
  • slabá vůně
  • nepění


věk
35-44

Průměrný sprchový gel, který mě nijak zvlášť nenadchnul. Lze vybírat z velkého množství různých vůní, některé jsou pěkné, některé naopak hodně výrazné, chemické a nepříjemné. Každý si však může najít tu svou vůni. Po použití jsem nezaznamenala žádnou reakci, ale mě dost vysušuje. Za plnou cenu bych si ho nikdy nekoupila, v akcích je cena přijatelná. Vadí mi také víčko, které jde hůře otvírat, někdy je to na sloupnutí laku nebo zlomení nehtu.

  • výběr vůní
  • vysušuje
  • víčko jde hůře otvírat


věk
25-34

Od tohoto sprchového gelu jsem měla několik vůní, ale bohužel kvalita výrobku byla vždy stejná. Toto prosím není gel, ale pěkně navoněná voda. Vůni se nedá nic vytknout, ale gel je opravdu velmi tekutý. Navíc pokožku hodně vysušuje a pokožka po něm svědí. Tím, že je tekutý, tak rychle ubývá a manipulace s ním je složitá. Nedoporučuji.

  • pěkně voní
  • vysušuje
  • tekutý
  • rychle ubývá


věk
35-44

Tyto gely zaujmou především hezkým barevným obalem a nádhernou vůní. Pokud jsou v akci, dají se sehnat za velmi příjemnou cenu. K dostání v malém nebo větším balení. Vyzkoušela jsem jich několik, ne, že by byly vyloženě špatné, v horkém létě příjemně osvěží, ale příjde mi, že trošku vysušují. Proto si tyto gely už nekoupím.

  • cena
  • atraktivní obaly
  • nádherné vůně
  • osvěží
  • možnost zakoupit i větší balení
  • trošku vysušují


Další recenze od 4.4.2012 18:02:40

Osobně mi tento sprochový gel připadá velmi umělý. Nemám je ráda (několikrát jsem ho dostala), ikdyž opravdu pěkně voní ale zdá se mi to až moc. Myslím, že ta cena odpovídá kvalitě ale nemusím si ho již příště pořízovat.

  • vůně
  • kvalita


 
strana 2 z 13
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Fa Shower + Lotion

5 100% 7 recenzí

Podobně hodnocené

Lush Snow Fairy

3.7 68% 7 recenzí

Cien krémový sprchový gel

3.8 69% 12 recenzí

Hůře hodnocené

Lush Flying Fox

3.5 63% 4 recenze