Miluji kokos a proto kokosová vůně tohoto deospraye byla pro mě v obchodě jasnou volbou. Po navonění doma jsem zjistila, že kokosová vůně je strašně "umělá" a na mě taková až moc voňavá. Proti potu na mém těle nepůsobil vůbec. Po navonění vytváří takový zvláštní šíleně vonící oblak, který všichni kolem mě hned ucítili, ale po pěti minutách už ho necítil nikdo. Nenadchl mě, vyzkoušela jsem, ale příště už si ho určitě nekoupím.
Tento deodorant mě oslnil svou vůní - je jich na výběr opravdu mnoho - ale jeho funkce deodorantu už tak oslňující není. Sprej zanechává bílé fleky a nijak nepůsobí proti pocení a zápachu. Jeho vůně je ale sama o sobě příjemná a tak jsem pro něj nenašla jiné využití než jako osvěžovač vzduchu na toaletě, na což je teda perfektní.
Konkrétně jsem si z této řady v průběhu času pořídila vůni růžové pomelo, kokos s nektarinkou, kokos s květy tiaré a malina se zelenou trávou. V DMku mě zaujala vůně, množství a cena těchto výrobků, tak jsem si říkala, že je vyzkouším... Přijde mi, že nejhůř z těchto čtyř dopadlo to růžové pomelo - malá výdrž, nedokáže pořádně provonět a zamezit tělesnému pachu, dělá bílé fleky, a to celkem dost. Vůně mi pak časem přišla i taková chemická nebo co. Zvláštní, že u těch ostatních jsem nezpozorovala nějaký obří nedostatek, vydržely celkem obstojně, tělo provoněly, neflekatěly a žádný zpocený pach jsem necítila.. :)
Tyto spreje jsou fajn, ale nic moc nedělají, neochrání před pocením a vonět taky nevydrží dlouho, přesto kupuji, protože je to lehké osvěžení, mají velký výběr vůní, balení je velké, takže to není na cestování, ale někdy prodávají i miniaturky, občas mi různé vůně voní hodně podobně, na tričku jsem nepozorovala skvrny, takže ok
Koupila jsem si deodorant z limitky mango mambo. Tento deodorant sice slouho vydrží ale při aplikaci v uzavřené místnosti se člověk div neudusí, jak je deodorant agresivní - toto se týká všech deodorantů od baley pokud vím. U tohoto konkrétního mi ale přijde i samotná vůně dost nepříjemná, jakoby zkažená a umělá. Znovu bych si ho nekoupila, i když výdrž je dobrá a neobsahuje hliník. Oproti tomu ostatní balea deodoranty mi celkem voní.