Vybrala jsem si variantu "sensitive" a jsem spokojená. Obecně nemám ráda deodoranty s vůněmi ovoce, přeslazené, atp. Mám radši klasické "mýdlové" svěží vůně. Vůni používám do fitka a jsem spokojená, vydrží i dvě hodiny intezivního tréninku a spinningu :). Co mi vadí, že zanechává bílé stopy na oblečení, proto pozor při aplikaci :). Cena je super
Mám toto deo vo verzii pitaya a sensitiv(neviem,či to patrí do tejto rady,ale je to deo sprej :D ) Spreje sú fajn,mne vonia pekne,čisto,jemne.Nijak nedráždia ani citlivú pokožku.Výdrž je už naozaj slabšia a fakt robí biele fľaky,inak by bol tento deo skvelý.Bohužiaľ,tá vydrž mi vadí a hlavne,mám väčšinu čierneho oblečenia,takže ani biele fľaky nie sú zrovna plus.Cenu majú ale dobrú.
Jeden z nejlevnějších drogérkových deosprayů, bohužel kvalita odpovídá ceně. Já sama bych si ho nekoupila, za takové věci si raděj připlatím. Byl součástí kosmetického balíčku, který mi udělala kamarádka k svátku. Už přesně nepamatuju, jaká to byla vůně, ale ty co jsem čichala v drogérce všechny tak levně smrděly. Výdrž taky děsná, nebo spíš žádná. Nedoporučuju.
Zkusila jsem verzi Dry, protože normálně používám antiperspirant Nivea Dry Comfort. Nevšimla jsem si ale, že je to deodorant, nějak jsem automaticky předpokládala, že když je to Dry, je to antiperspirant :(. Velké zklamání. Nezabraňuje pocení, potila jsem se už asi po dvou hodinách, nezabránil ani nepříjemnému pachu. Na léto se nehodí vůbec. Název Dry je také zavádějící, neměla jsem pocit sucha. Deodorant obsahuje mučenkový olej - byl mastný. Má docela příjemnou vůni. Ovocné a podobné varianty Balea Deo raději ani nezkouším, protože je to většinou odporný smrad.
Tyto spreje jsou fajn, ale nic moc nedělají, neochrání před pocením a vonět taky nevydrží dlouho, přesto kupuji, protože je to lehké osvěžení, mají velký výběr vůní, balení je velké, takže to není na cestování, ale někdy prodávají i miniaturky, občas mi různé vůně voní hodně podobně, na tričku jsem nepozorovala skvrny, takže ok