Balea krémový sprchový gel recenze a zkušenosti

Gely a mýdla Balea krémový sprchový gel
Gely a mýdla Balea krémový sprchový gel - obrázek 1
Gely a mýdla Balea krémový sprchový gel - obrázek 2
Gely a mýdla Balea krémový sprchový gel - obrázek 3
Balea (358)
3.8 z 5 5 3.8 30
Celkem 30 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
60%
2 hvězdy
40%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
70 %

Recenze produktu
Balea krémový sprchový gel

věk
35-44

Další recenze od 12.8.2012 22:36:28

Kokos: Tak mám čerstvé zkušenosti, kupuji si Baleu kokosový šampon, kondicionér a tak jsem zkusila "sladit" i gel. Bohužel po obou umytích jsem se málem uškrábala k smrti, stává se mi to u hodně gelů (nevím, zda je to obsahem SLS, ale např. Dove jej má taky a nevadí mi). I bez ohledu na tenhle problém není gel nic extra ani za tu cenu. Vůně je slabá, už na houbě zmizí a je chemická. Po použití jsem vysušená. Příště už Baleu raději nezvolím, i když některé výrobky má fajn. Nestát tak maličko, dám jen 1*.

  • cena
  • svědí mě po něm pokožka
  • vysušuje
  • nevoní


věk
35-44

Další recenze od 14.8.2012 12:01:15

Mám grepový a nadšená z něj nejsem. Vůně je jemná, nevtíravá, trošku grepu z ní i cítím, ale převládá spíše chemie. Na těle vonět nevydrží. Konzistence není až tak úplně krémová, což mě dost zklamalo. Pění průměrně, není to žádná katastrofa, ale znám gely, které pění o dost více. Ale největší mínus celého výrobku - dost vysušuje. Znovu už rozhodně nekoupím.

  • cena
  • chemická vůně
  • konzistence
  • vysušuje


věk
35-44

Koupila jsem si proto, že mám hodně ráda kokosové vůně a tak jsem si řekla, že vyszkouším i sprchový gel od Baley a docela dost mě zklamal. V obchodě mi sice ze začátku voněl, ale potom jsem ho už vůbec necítila. Konzistence gelu byla taky taková divná a navíc málo pěnil a rychle mizel. Podle mě daleko lepší je kokosový gel od Isany z Rossmanu.

  • ze začátku voní
  • divná konzistence
  • málo pění a rychle mizí


věk
35-44

Další recenze od 30.8.2012 22:18:54

Mám kokosový a docela mě zklamal. Nepopírám, že jsem ho koupila kvůli ceně. Z těch pár produktů, co jsem od Baley zkusila (laky na vlasy, krémy, pleťové vody, šampony) je tohle nejhorší, obecně jsem s touto značkou ale spokojená. Velmi vodový, cítím ho jen ve sprše, z pokožky už ne. Takový "něco na sebe naplácat, ať se nemyju jen vodou". Znovu nekoupím.

  • cena
  • hodně vodový
  • z pokožky po sprše cítit už není


věk
35-44

Tyto sprchové gely mám ráda, ač rozhodně nenadchnou, ale také neurazí. Jedná se o průměrné sprchové gely za skvělou cenu. Oceňuji krásnou vůni, která vydrží bohužel jen po dobu sprchování, po sprchování není již skoro vůbec cítit. Pěnivost je průměrná. Balení je velmi dobré - sprcháč stojí i na víčku (což je dobré pro vymáčknutí zbytku sprchového gelu). Jedná se o lepší průměr vzhledem k poměru cena/výkon.

  • krásné vůně
  • velký výběr druhů
  • cena
  • vůně nevydrží příliš dlouho
  • některé druhy/vůně trošku vysušují


strana 1 z 6
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Fa Shower + Lotion

5 100% 7 recenzí

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Lush Flying Fox

3.5 63% 4 recenze