Velmi těžká a přitom neelegantní vůně, flakón je směsice carského a kolotočářského nevkusu. To, že tomuto parfému propůjčila jméno zrovna Beyonce, mě zklamalo.
Mám poměrně dost ráda skladké vůně, ale tato je neskutečně přeslazená a velmi těžká, přesně takovou vůni si představím jako vůni, ze které mě rozbolí hlava. Nelíbí se mi ani moc flakon, ale to bude asi mými antipatiemi k červené barvě. Heat je k dostání v drogeriích za celkem fajn cenu, ale pro mne je to veliký propadák.
Tuto "vůni" jsem dostala jako dárek a už po prvním přičichnutí na mě šly mdloby. Jsem k vůním z drogerií skeptická, ale i mezi nimi lze najít příjemné vůně. Tato mezi ně však nepatří a jsou to vyhozené peníze. Vůně je strašně těžká, laciná a přeslazená. Navíc ten flakonek vypadá jako kýčovitý parfém pro 70letou nevkusnou Němku. Ze zvědavosti jsem si šla očichat i další vůně od Beyoncé v drogerii a i ty byly pro mě velkým zklamáním. Beyoncé jde daleko lépe zpěv a měla by u toho zůstat. Nedoporučuji.
Na túto vôňu som narazila v drogérii. Flakon je pekný, kralovsky, podobný ako Heat Rush od Beyoncé, ale vôňa podľa mňa nič moc. Veľmi korenista, vážna, a pre mňa nepríjemná. Skôr by som povedala pre staršie ročníky, mne osobne nesadla, ani si ju už nekúpim. Heat Rush je oveľa lepšia, sladká. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dostala jsem ji jako dárek, neseděla mi. Pro člověka, který nemá rád sladké vůně je to doslova šok. Výdrž asi pět minut, jakmile zaschne, necítí nikdo nic. Obal není zrovna praktický. Parfém spotřebuji a jistě si ho nekoupím znovu. Nedoporučuji. Čekala jsem něco lepšího.