Výborný pěnivý gel od Biodermy. Oceňuji jeho pumpičkové dávkování, které mně osobně vyhovuje. Cena je sice trochu vyšší, ale zase vydrží na delší dobu. Pleť dobře vyčistí a ta je tedy připravena na aplikaci krému. Tento produkt si jistě zakoupím znovu, protožemé pleti evidentně sedne.
Dlouho jsem hledala produkt, který by mi pomohl s akném a mastnou pokožkou. Konečně jsem našla to pravé - čistí pokožku a reguluje kvalitu kožního mazu a především neobsahuje mýdlo. Především neobsahuje dráždivé látky - vhodné i pro citlivou pleť. Díky pěnivému gelu nemám tolik černých teček a mastná pleť se mi také zlepšila.
poté, co jsem se rozhodla přejít na kvalitnější kosmetiku, jsem hledala náhradu za mycí gel od Garnier a vyzkoušela tento. Pravda je spíš asi na aknózní pleť, protože mě lehce pne poté, co si pleť umyju a vysuším, ale není to nic strašného. Musím říct, že je opravdu hodně šetrný k pleti a relativně dobře pleť vyčístí. Nicméně poté použiji ještě ružovou micelárku a na tamponku vidím, že gel nevzal vše. Každopádně já jsem s ním spokojená
Nad koupi tohoto výrobku jsem přemýšlela velmi dlouho, ale po výborných recenzích jsem si ho nakonec koupila a myslím, že jsem vůbec neudělala špatně. Čistila jsem si s ním pleť základně ráno a večer. Večer výborně odstraní make-up a ráno pleť probudí a rozjasní. Stačí ho jenom troška tudíž dlouho vydrží - cca půl roku. Tento výrobek můžu jenom doporučit.
Měla jsem pouze vzoreček, ale vystačil mi na celkem dost použití. Gel při aplikaci na pupíncích jemně pálí, ale pupínky se rychleji hojí a pleť není po umytí gelu začervenalá. Po umytí je třeba pleť hydratovat, protože gel dost vysušuje. Ale při použití krému po umytí gelem už pleť vysušená není (používala jsem ale jiný krém než od biodermy sébium).