Zatím nejlepší makeup, který jsem kdy na obličeji měla. Skvěle mi sednul odstín, tudíž vypadá velmi přirozeně. Pleť krásně sjednotí, nezvýrazňuje suchá místa. Kryje velmi obstojně a to nemám zdaleka dokonalou pleť. Trápí mě občasné pupínky a především tmavé jizvy a flíčky, které mi po nich zůstanou. V lepší dny nemusím používat ani korektor a to už je co říct :) Makeup má příjemnou konzistenci, dobře se s ním pracuje, hezky voní. Snad bych mu vytkla jen to, že nematuje, ale já jsem zvyklá se během dne přepudrovávat, takže mi to tolik nevadí. Kupovala jsem si ho ze velmi výhodnou cenu, když ho stahovali z prodeje, takže doufám, že následovník s vylepšenou recepturou bude stejně dobrý, ne-li lepší.
Make up, který slibuje rozzáření pleťi. Což mohu jen potvrdit. Zpočátku jsem si chtěla koupit klasický Healthy Mix F., ale přestali jej vyrábět. Tak jsem vyzkoušela tuto novinku. MU mám v odstínu 52 a teď na léto je dokonalý. Má žlutý podtón, přesně jako moje pleť a po chvilce úžasně splyne. Krytí je střední, nezvýrazňuje póry a vypadá maximálně přirozeně. Mám smíšenou pleť a musím po 4 hodinách přepudrovat, což se starou verzí problém nebyl.. Ale pak už ok. Na obličeji mi vydrží od rána do večera.
Můj holy grail! Kdybych mohla používat jenom jeden makeup navždycky, určitě bych si vybrala tenhle. Velmi pěkně kryje, neucpává póry, vydrží celý den i bez pudru, má krásný finish - dělá pleť hladkou, zářivou, ale ne mastnou. Mám pleť smíšenou, v létě se mi leskne a v zimě je docela dost suchá a tento makeup můžu používat po celý rok, protože umí zmatňovat ale na druhou stranu se nepřichytává k suchým částem obličeje.
Perfektní make-up. Já tyto tekuté moc nepoužívám, protože mi více vyhovují pěnové ale tento jsem dostala dárkem a v pohodě ho spotřebovala. Je lehký, perfektně se nanáší a kryje tak středně. Což je pro mě výhoda. Nemám ráda, když make-up je na obličeji vidět a dělá místo obličeje masku. Pleť mi krásně přirozeně sjednotil a navíc opravdu úžasně voní. Maximální spokojenost.
Makeup je nyní k sehnání v novém balení s červeným vrškem. Opravdu hezky sjednotí pleť, přestože je krytí je mírné, ale na zakrytí flíčků vystačí. Vydrží celý den s lehčím přepudrováním, obsahuje vitaminy a dost se mi po jeho používání zlepšila pleť. Každopádně patří nyní mezi mé nej makeupy, pokud nechci vypadat jako maska a potřebuji pouze zjemnit a sjednotit pleť.