Bourjois Pot Blush recenze a zkušenosti

Tvářenky Bourjois Pot Blush
Tvářenky Bourjois Pot Blush - obrázek 1
Tvářenky Bourjois Pot Blush - obrázek 2
Tvářenky Bourjois Pot Blush - obrázek 3
Bourjois (82)
4.3 z 5 5 4.3 50
Celkem 50 recenzí


5 hvězd
80%
4 hvězdy
20%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
72 %

Recenze produktu
Bourjois Pot Blush

věk
25-34

pleť
smíšená
střední odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 24.7.2012 16:05:52

Asi nejlepší tvářenka co znám, ale za docela vysokou cenu narozdíl od obyčejných drogérkových tvářenek. Má krásné odtíny, které jsou dobře pigmentované a vydrží opravdu dlouho. Balení je velmi praktické obsahuje zrcátko a štěteček, takže vše potřebné k nanášení má u sebe.

  • výdrž
  • balení
  • cena


věk
35-44

pleť
suchá
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 4.1.2013 18:33:43

Konečně i já jsem hrdou majitelkou slavné tvářenky Bourjois. Vlastním dva odstíny (třetí je na cestě) a jsou jednoduše úžasné. Krásně pigmentované, nedělají fleky, na tváři vypadají přirozeně a vůbec neubývají. Nemluvě o té vůni a výdrži. Ta je opravdu perfektní. Hodně lidí si stěžuje na balení, ale to mi zatím žádnou neplechu nedělá. Přiložený štěteček šel rovnou "do pryč" takže o něm nemůžu nic říct, používám štětec. Nevím co ještě dodat, je to nejlepší tvářenka, kterou mám doma. Doporučuji.

  • výdrž!
  • krásné odstíny
  • poměr cena - kvalita výborný
  • neubývá
  • parfemace
  • "roztomilé" balení do kabelky
  • pigmentace
  • žádné


věk
35-44

pleť
smíšená
střední odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 24.7.2012 16:15:58

Tvářenka Vás okouzlí už svým zajímavým balením, které je charakteristické pro Bourjois. Hezky voní, dlouho vydrží a líbí se mi nabídka odstínů. Je příjemně pigmentovaná a na tváři vypadá moc pěkně i přes den. Součástí balení je i štětec, ale ten se mi až tak nezalíbil.

  • výdrž
  • krásné odstíny
  • žádné výrazné nedostatky


věk
35-44

pleť
normální
střední odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 19.11.2012 10:29:41

Je to jedna z nejlepších cenově dostupných tvářenek a s přehledem strčí do kapsy i mnohé z těch drahých. Stačí nanést jen malé množství, protože je velmi dobře pigmentovaná a během dne vydrží na obličeji perfektně. Vyhovuje mi i balení s mini zrcátkem a štětečkem, na který jsem si chvilku zvykala, ale je dobrý. Každá si vybere z množství nabízených odstínů. Balení vydrží velmi dlouho.

  • množství odstínů
  • zrcátko a štěteček
  • výdrž tvářenky na tváři
  • výdrž balení
  • vadí mi dostupnost


věk
35-44

pleť
smíšená
střední odstín
olivový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 16.7.2012 13:21:20

Tvářenka je fajn, rozhodně jedna z těch lepších - dobře vypadá, dlouho vydrží a navíc příjemně voní. Takže proti tvářence nemám jedinou námitku, ovšem je tu jedno ale! Balení se mi zdá nepraktické, pokaždé se mi ulomí víčko, a taky přiložený štěteček je úplně k ničemu, takže používám raději jiný. Přesto za mě ano.

  • přirozený vzhled
  • výdrž
  • příjemná vůně
  • nepraktické balení


 
strana 6 z 10
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Benefit SugarBomb

5 100% 7 recenzí

Benefit Coralista

5 100% 6 recenzí

Benefit Bella Bamba

5 100% 4 recenze

Podobně hodnocené

Benefit Hervana

4.3 84% 3 recenze

Hůře hodnocené