Opravdu úžasný parfém, který voní po růžích. Je to spíše sladká vůně, ale hodně osobitá a originální. Působí elegantně a mladistvě. Krásný je také flakon, který připomíná šperk. Nevýhodou je hodně vysoká cena.
Parfém na zkoušku, rozhodovala jsem se dle recenzí, ale je naprosto perfektní. Sice na první čichnutí jsem si řekla nic moc, takový normál, ale po navonění a rozplynutí mě vůně ohromila. Momentálně pro mě č. 1! Jen ta cena je dost vysoká a kvůli ní si ho už znovu asi bohužel nedopřeji.
Parfém voní nádherně, lehká, nasládlá a svěží vůně. Za mne nevýhodou je, že parfém dlouho nevydrží nebo ho na sobě dlouho necítím a jsem z toho nervozní. Lahvička vypadá úžasně. Cena je průměrná. Momentálně se dá zakoupit snad všude. Znovu bych si ho nekoupila a to kvůli té výdrži.
Koupila jsem na slepo a udělala dobře. Voní hrozně hezky, pro mě je to opravdu ztělesnění jemné ženskosti. Není moc silný, vyhovuje mi na den, nebo když jdu mezi chlapy:-), těm se velice líbí. Za chvíli ho sice necítím, ale okolí ano. I flakon je hodně elegantní. Není to úplná klasika, ale ani ne vůně pro náctky, spíše se hodí na večer nebo do práce, neobtěžuje okolí.
Pro mě je tenhle parfém TOP! Okouzlil mě hned na poprvé, ta vůně je tak osobitá, zaryla se mi do paměti. Každý si ji zamiluje. Je tedy sladší, cítit po růžích, broskvích .. stále jsem mu odolávala,ale když jsem ho viděla v akci za příjemných 849 kč, tak bylo hotovo.