Christian Dior Diorshow Iconic Mascara recenze a zkušenosti

Řasenky Christian Dior Diorshow Iconic Mascara
Řasenky Christian Dior Diorshow Iconic Mascara - obrázek 1
Řasenky Christian Dior Diorshow Iconic Mascara - obrázek 2
Christian Dior (63)
4.3 z 5 5 4.3 3
Celkem 3 recenze


5 hvězd
67%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
33%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
67 %

Recenze produktu
Christian Dior Diorshow Iconic Mascara

věk
35-44

oči
hnědé

Další recenze od 12.5.2015 13:51:48

Už dlouho jsem zvažovala, že trochu zainvestuji do řasenky, ale pořád jsem se nemohla odhodlat - přece jen to není levná záležitost. Ale vůbec toho nelituji! Řasenka má umělý kartáček a náplň je tekutější. Krásně řasy pročeše, prodlouží a oddělí. Mám ráda výraznější líčení, s touhle řasenkou toho docílím, když udělám více vrstev - což lze i bez toho, aby se vám řasy slepily! Super! Řasenka se během dne nedrolí ani neobtiskává, odličuji olejem a řasenka jde pěkně dolů. Je podle mě vhodná i pro citlivé oči. Jen cena je hooodně vysoká, ale pokud mi řasenka vydrží alespoň půl roku, bez toho aby vyschla, tak budu spokojená a koupím znovu.

 • krásně řasy pročeše, prodlouží a oddělí
 • lze vrstvit a vytvořit výraznější líčení
 • nedrolí se - prostě celý den zůstane tam kde má
 • vhodná i pro citlivé oči
 • cena - tahle řasenka hodně odlehčí vaší peněžence


věk
35-44

oči
modré

Další recenze od 14.1.2014 10:05:15

Ze tuhle řasenku jsem zaplatila ranec a čekala jsem, že to půjde poznat. Byla jsem zklamaná po prvním nanesení. Připadalo mi, jako by byla suchá a moc nemalovala. Furt jsem česala řasy dokola a dokola a žádný extra výsledek se nedostavil. Řasy mám docela dlouhé, takže jsem prodloužení nezpozorovala. Možná jsem vybrala jen špatný typ pro mé řasy. Ale od řasenky od Dioru jsem čekala opravdu víc. Prostě mi to neudělalo s řasami nic, jen trochu obarvilo. Je to ale jedna z mála řasenek, která se mi neobtiskává na spodní v vrchní víčka, což je zhouba loreal řasenek.

 • neobtiskává se
 • cena
 • moc nemaluje =)věk
35-44

oči
zelené

Další recenze od 4.2.2013 19:02:15

řasenka Diorshow Iconic je ideální pro příznivkyně jemného a přirozeného líčení řas. hustý gumový kartáček dokonale odděluje a náááádherně natočí. díky tomu, že řasenka rychle zasychá, si řasy do obloučku můžete užívat i bez použití kleštiček. výsledný efekt je opravdu krásný - dlouhatánské vějíře, neslepené, lehounké, přirozené, ale zvýrazněné. řasenku mám v klasické verzi, chová se ale jako voděodolná:) hůř se odličuje (i přesto, že používám olej), ale zase má fakt extra výdrž i když se třeba zpotím a ostatní řasenky už bych si rozteklé utírala i z brady. zpočátku jsem měla pocit, že mi po ní řasy více padaly, teď to přičítám spíš období přirozené obměny řas. používám hnědý odstín. není tak tmavý jako např. u Chanel Inimitable Intense, i tak ale zvýrazní a rozhodně není nijak světlý.

 • dokonale odděluje řasy
 • výrazný prodlužující efekt
 • řasy krásně natočí
 • asi ta cena:)


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené