Tyhle pásky jsou doposud naprosto nejlepší (tj. nejpohodlnější a nejúčinější) bělící metodou, jakou jsem vyzkoušela (mezi nimi byly zubní pasty, bělicí pudry, white smile s modrým světlem, pearl white). Oproti klasickým náhubkům, které nutí slinit a tedy způsobují, že gel zředíte a vyplivujete (je u nich prakticky velmi obtížně dodržet celou dobu nutné aplikace) jsou tyhle samolepící pásky velmi pohodlné a praktické. Jde o "izolepící pásku" která je místo lepidla potřená bělícím tužším gelem. Pásek perfektně přilne přímo na zuby a nemusíte si tedy hlídat to, aby Vám nesjížděl jako náústek či jste gel neředili slinami, do úst se neuvolní takřka žádný peroxid. Tenký pásek v puse nijak nepřekáží, takže s ním jde v klidu i hovořit. Bělící efekt jsem viděla již po druhém použití pak se viditelnost působení zjemnila a šlo jen o drobné bělící krůčky k bílým zoubkům, ale zuby mám fakt bílé a to jsem je měla vždy spíš přirozeně rovnoměrně nažloutlé a domnívala se, že vybělit vůbec nepůjdou (zkusila jsem toho tolik). Jediné mínus je ta klasická citlivost zubů, ale s použím vhodné zubní pasty na citlivé zuby jsem i tomuhle po čase zamezila. Koupila jsem z Ebay, od polského distributora 20balíčku (na 20dní, v jednom balíčku izolačka na horní i spodní patro) za něco pod 1200 kč vč. dopravy, běžně v Čechách se ale cena za stejné balení pohybuje min. o 3-4stovky víc.
Nejlepší přípravek na domácí bělení zubů, které jsem měla a to jsem toho zkoušela hodně v různých cenových skupinách: pasty, gely, pásky... Největší výhodou je že nesklouzává ze zubů a neuvolňuje bělicí látku do úst, takže člověk neslintá a není to nepříjemné jako např. u různých náústků. Dokonce se s tím dá i mluvit, třeba do telefonu aniž by to bylo poznat. Kupuji na ebay nebo na aukru pokud jsou za dobrou cenu. Pozor, nekupovat jiné pásky od crest než tyhle "Professional effect" - mají nejlepší účinnost. K dosažení výsledku (vybělení tak o 2 odstíny) mi stačí 10 sad pásků. Nestíhám je ovšem lepit přes týden, takže klidně lepím i 3 sady za den o víkendu, nechám vždy té půlhodiny působit a nalepím další, třeba při úklidu.
Bělící pásky od Crest s 14% peroxidem jsem si zakoupila na e-bay a 10 kusů mne vyšlo v přepočtu na 250,- Kč, což je super cena za super výrobek. Protože jsem nikdy předtím, kromě past a prášku, nevyzkoušela jiný způsob bělení zubů, nevěděla jsem co čekat. A velmi mile mne překvapil výsledek. Moje okolí totiž, aniž by cokoliv tušilo, reagovalo velmi pozitivně a to jsem teprve použila jen dva pásky, s odstupem asi jednoho týdne. Používala jsem je vždy večer, po vyčištění zubů, a nechala působit zhruba půl hodiny. Nijak mi to nedráždilo ani zuby, ani dásně, a to, co se dostalo do slin, nezpůsobovalo žádné nepříjemné pocity. Moje zuby před tím nebyly sice žluté, přesto se však dostavil výrazný bělící účinek, se kterým jsem opravdu spokojená. Investice se rozhodně vyplatila a já si je objednám určitě znova.
Také můžu stoprocentně doporučit. Tento produkt užívám už několik let, a zuby mám krásně bílé. Objevila jsem v USA, nyní nakupuji přes ebay hlavně od amerických dodavatelů, dá se sehnat za dobrou cenu. Celé balení mi vydrží zhruba na rok (myslím tím bělicí efekt), užívám k tomu ještě zubní pastu od stejného výrobce a na svoje zuby si nemůžu stěžovat. Je to řešení pro všechny, kteří chtějí mít dokonalý "americký" úsměv. Ty šunty co prodávají u nás typu bělící prášky, nebo ty šílené náhubky, které mám také ozkoušené jsou oproti Crestu absolutně neúčinný propadák.
Konečně bělící produkt, který do poslední tečky splňuje to, co slíbí. Po neúspěších s bělícími pastamy, gely, tužkami a výrobky Pearl White jsem skoro přestala věřit, že existuje nějaká metoda pro domácí použití, která viditelně vybělí zuby, aniž by vám všechny vypadaly. :) Tyto pásky jsem používala 14 dní 1x denně na 30 minut a již po prvním týdnu jsem viděla úžasné výsledky. Přátelé se dokonce ptali, jestli jsem nebyla na bělení laserem. :) Oceňuji zejména aplikaci ve formě pásků, ze kterých nevytéká gel do pusy (jako u klasických aplikátorů u Pearl White, když jsem měla ve výsledku více gelu všue v puse než na zubech). O páscích vůbec nevím, nejsou v puse nijak nepříjemné a lze s nimi provádět běžné činnosti.