Dermacol Aroma Ritual sprchový gel recenze a zkušenosti

Gely a mýdla Dermacol Aroma Ritual sprchový gel
Gely a mýdla Dermacol Aroma Ritual sprchový gel - obrázek 1
Gely a mýdla Dermacol Aroma Ritual sprchový gel - obrázek 2
Gely a mýdla Dermacol Aroma Ritual sprchový gel - obrázek 3
Dermacol (182)
4.3 z 5 5 4.3 67
Celkem 67 recenzí


5 hvězd
80%
4 hvězdy
20%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
84 %

Recenze produktu
Dermacol Aroma Ritual sprchový gel

věk
35-44

Na tento sprchový gel mě nalákaly recenze na youtube, pořídila jsem si kávovou vůni, voní sladce a moc se mi líbí jak pění, stačí ho opravdu málo, pěna je úplně jiná než po třeba balea sprchovém gelu, taková hutnější, vydržel mi dlouho, určitě si pořídím i další vůně, ale tu kávovou taky, je moc pěkná, balení je fajn s víčkem na dně

  • vůně
  • pěna
  • není ho potřeba tolik
  • nic


věk
35-44

Rebarbora a jahoda: koupila jsem si sprchový gel, protože byl ve slevě. Je teda hodně aromatický a vůně se drží kůže jako helvétská víra. Nicméně právě kvůli ní jsem si ho koupila, takže to beru jako plus. Docela dobře pění. Líbí se mi obal i to, že stojí na víčku a proto se vytlačí ven veškerý obsah. Malinko vysušuje, ale já se krémuju po každém sprchování, proto si ho klidně koupím znovu.

  • vůně
  • cena
  • obal
  • pěnivost
  • malinko vysušuje


věk
35-44

Jeden z nejlepších sprchových gelů, co se mi kdy dostaly pod ruku (a na kůži:)). Hlavním plusem je vůně. Mám dva - meloun a hrozen s limetkou. Oba dva voní božsky, přesně po tom, po čem vonět mají, není to chemická vůně, je intenzivní, ale tak nějak nevtíravá a přirozená, dovede člověku velmi zpříjemnit koupel. Praktické je taky balení ve tvaru velké tuby, dá se vypotřebovat bez problému do poslední kapky. Koupím určitě i další vůně.

  • Balení
  • Vůně
  • Cena
  • Nejsou


věk
25-34

Jemný nádherně voňavý sprchový gel s vůní čokolády s pomerančem dokonale čistí pokožku těla, zanechává ji sladce provoněnou a dodává pocit příjemné vláčnosti. Obsahuje pomerančový olej, který osvěžuje mysl, rozveseluje, odstraňuje napětí a harmonizuje duši. Hedvábně vláčná pokožka provoněná čokoládou s pomerančem vás nenechá klidnou a budete tu vůni chtít přivonět a cítit znovu a znovu.Tato řada vůní se jim opravdu povedla a já jej koupila za neuvěřitelných 35 Kč. Určitě koupím znovu. Jediné, co bych vytkla je obal, není až tak pevný, jak se zdá a vršek dobře nedrží při delším používání (proto asi ta nízká cena), přesto mne tato jediná vada neovlivní při dalším nákupu.

  • nádherná neodolatelná vůně belgické čokolády a pomerančů
  • obal není moc pevný


Další recenze od 11.2.2015 16:51:31

úplne úžasný sprchový gel. Mám ich doma momentálne 5 a každý deň používam iný, jednoducho sa ich neviem nabažiť :) Majú krásne balenie, náááádherne voňajú, vôbec nevysušujú ani nijako nedráždia pokožku. Dermacol je skvelá značka hlavne ich dekoratívka. Sprchový gél Vám dlho vydrží a vždy sa teším na večernú sprchu :)

  • všetko
  • nič


 
strana 6 z 13
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Fa Shower + Lotion

5 100% 7 recenzí

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Balea sprchový olej

4.2 80% 6 recenzí