Dermacol Caviar Long Stay make-up recenze a zkušenosti

Tekutý makeup Dermacol Caviar Long Stay make-up
Tekutý makeup Dermacol Caviar Long Stay make-up - obrázek 1
Tekutý makeup Dermacol Caviar Long Stay make-up - obrázek 2
Tekutý makeup Dermacol Caviar Long Stay make-up - obrázek 3
Dermacol (182)
4.3 z 5 5 4.3 53
Celkem 53 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
100%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
72 %

Recenze produktu
Dermacol Caviar Long Stay make-up

věk
35-44

pleť
suchá
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 24.6.2013 19:39:14

Tento makeup jsem si koupila na základě recenzí zde. Navíc odstín přesně odpovídá barvě mé pleti, což splňuje jen velmi málo make-upů. Co se balení týká, velkým plusem je, že balení obsahuje také korektor ve stejném odstínu. Korektor je krásně krémový, perfektní na kruhy pod očima. Krásně se nanáší. Balení obsahuje také zrcátko - ve víčku u korektoru. Co se týká make-upu, nemám ráda tento typ balení, preferuju pumpičky/tuby, kdy se do make-upu nemůže dostat žádný bordel :D. Make-up se snadno nanáší, dobře roztírá. Používám pod něj podkladovou bázi od Dermacolu. Make-up však nevydrží celý den, navíc na obličeji vytvoří mapy. Z tohoto důvodu ho už příště nekoupím a budu se držet u mých oblíbených Max factorů.

  • výborný korektor
  • snadné roztírání
  • dělá mapy
  • výdrž
  • balení


věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
vysoká

Další recenze od 30.6.2013 21:48:22

Nakonec jsem si tento make-up pořídila i já. A musím říci, že je rozhodně lepší než 24h Control. Asi zatím nejvíce podobný Revlonu Colorstay. Zaujala mě ta konzistence. Moc dobře se mi nanáší, rychle aplikuje. V mžiku pak zaschne a vsákne se do pleti. Krytí je střední až vyšší, podle vrstvy. Moji smíšenou pleť nevysušuje ani nemastí. Výdrž jako Revlon nemá, ta je stoprocentně nižší, ale s přepudrováním během dne nebo s fixačním sprejem také OK. Pozitivní je skutečnost, že vyrábí odstín Pale, která je krásně světlý. Druhý Fair také není špatný třeba na léto. Z balení jsem trochu rozpačitá. Ta špachtlička se mi moc nelíbí, už jen z hygienického hlediska. To už raději oželím ten korektor ve víčku, který je ale mimochodem bezva krycí, a dám přednost balení Revlonu Colorstay, které také není ideální. Když to shrnu, za akční cenu pod 200,- Kč bych si make-up znovu koupila, za plnou cenu určitě ne, to vždy raději sahnu po Revlonu.

  • krycí schopnosti
  • korektor ve víčku
  • snadná aplikace
  • matný finish
  • slušná výdrž
  • nevoní mi, spíš naopak
  • bez slevy vysoká cena
  • balení


věk
45-54

pleť
smíšená
alabastrový odstín
olivový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 18.8.2013 21:03:40

Tento make-up od Dermacolu mě mile překvapil. Má výborné krytí, dlouhou výdrž, dobrý výběr odstínů - i pro světlou pleť. Nedělá mapy, je vhodný i pro mastnou pleť. Bonusem navíc je korektor a malé zrcátko ve víčku. Výtku bych měla pouze k tomu, že ke konci se docela špatně doluje z tuby a i mi přijde že make-up trochu vyschne a hůře se roztírá až mírně cuckovatí.

  • krytí
  • výdrž
  • světlé odstíny
  • korektor navíc
  • ke konci se špatně dostává z tuby a mírně vysychá


věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 17.10.2014 14:24:37

Tento make up je můj oblíbený. Koupila sem si ho před pár lety na doporučení a od té doby se k němu stále vracím. Mám 3 odstíny. 1,2,3. Jednička je hodně světla, to se v drogerkách moc nevidí a korektor je ještě světlejší. Dvojka je krásná barva s výrazně žlutým nádechem, korektor je o trochu tmavší než make up. Trojka je docela tmavá, ale na léto pro ženy se středně tmavou pletí parádní. Korektory jsou mastnější a kryjou jen trochu víc než make up.

  • dobře kryje
  • výdrž
  • přirozené ostíny
  • korektor v víčku
  • přirozený matný finish
  • vhodný i pro mastnou a smíšenou plet
  • malé zrcátko ve víčku
  • cena
  • málo odstínů
  • těžko se roztírá- je potřeba rychle s ním pracovat jinak dělá fleky
  • rychleji mizí
  • ne moc dobře se vrství- dělá fleky
  • balení-později je potřeba obsah vydlabávat prstem


věk
35-44

pleť
smíšená
střední odstín
olivový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 19.10.2014 11:04:03

Make-up používám jenom v zimě a i to jen příležitostně. Tento jsme si koupily se ségrou, když byla v 101 akce 1+1 zdarma. Má opravdu vysokou krycí schopnost, ale přesto nedělá masku a na pleti vypadá přirozeně. Navíc je po jeho nanesení pleť sametově hebká. Já krýt nepotřebuju, takže pro mě byl až moc těžký. Obal je naprostá katastrofa, hlavně když už jsou v láhvičce jen zbytky, to je umění je odsud tou lopatkou dostat. Pro dámy, které potřebují vysoké krytí ideální.

  • kryje
  • přirozený
  • obal


 
strana 4 z 11
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené