Dermacol Caviar Long Stay make-up recenze a zkušenosti

Tekutý makeup Dermacol Caviar Long Stay make-up
Tekutý makeup Dermacol Caviar Long Stay make-up - obrázek 1
Tekutý makeup Dermacol Caviar Long Stay make-up - obrázek 2
Tekutý makeup Dermacol Caviar Long Stay make-up - obrázek 3
Dermacol (182)
4.3 z 5 5 4.3 53
Celkem 53 recenzí


5 hvězd
20%
4 hvězdy
80%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
72 %

Recenze produktu
Dermacol Caviar Long Stay make-up

Další recenze od 5.2.2015 16:31:24

Make - up mě zaujal hlavně flakonkem a konzistencí, ale po nanesení velice rychle zasychá. Docela dobře kryje. I nejsvětlejší odstín je pro mě velice tmavý. Nejvíce mě překvapilo, že mi vyžral umělé opálení a udělal mi na krku fleky. Při první koupi jsem byla spokojená, ale po druhé se mi zdá odporně páchnoucí, dělá mi hrozné fleky a zasychá ještě rychleji než ten první, tak jsem prostudovala lahvičky a mění se tam akorát jedna značka, která vůbec nevím co znamená, ale o další koupi už neuvažuji.

  • korektor ve větší vrstvě dobře kryje
  • rychle zasychá rozšiřuje póry vysušuje nepříjemná vůně


věk
45-54

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 14.3.2015 16:32:38

K tomuto makeupu jsem se po čase opět vrátila a napodruhé mě opravdu nadchl. Krásně pleť sjednotí, rozzáří, póry jsou méně viditelné, dlouho vydrží.. Navíc se dobře roztírá a součástí je i korektor. Je to makeup, ke kterému se určitě znovu vrátím, protože cena je úměrná a makeup dokáže pleť udělat opravdu bezchybnou.

  • póry jsou méně viditelné
  • součástí je korektor
  • dobře drží
  • dobře se nanáší
  • příznivá cena
  • žádné


věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 23.8.2016 22:01:50

Tento makeup byl zrovna v akci v DM za 249,- ,sice je to pořád docela hodně ale chtěl jsem ho vyzkoušet. Koupil jsem si odstín 01 Pale. Je opravdu docela světlý, spíše ho budu používat na zimu ale dobře jde vytvořit potřebný odstín smícháním s jiným makeup. Je docela hutný, poměrně hodně krycí a krémový. Příjemně voní ale na mě docela silně. Příště si ho nekoupím jen proto, protože chci vyzkoušet zase něco nového 😉

  • Krémová textura
  • Cena
  • Jen 4 odstíny


věk
25-34

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 22.11.2017 12:43:18

Tento makeup jsem si koupila jako následníka Dermacol 24 h control, protože byl strašně růžový. Tento má mnohem lepší barvu, konzistencí se mi zdá podobný. Možná se trochu více otírá, ale nic strašného. Korektor mi příliš nevyhovuje, jednou jsem si ho dala na menší pupíny, které se večer hrozně zvětšily, takže už to neudělám. Balení je taky takové nic moc, ta špachtle.. no nevím. Ale není to špatný makeup, Dermacol mám ráda.

  • Barva
  • Hutnost
  • Korektor nic moc
  • Balení


věk
35-44

pleť
smíšená
střední odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 30.3.2012 16:05:38

Hledala jsem krycí make-up, který mi ale nevytvoří masku a tohle je vítěz. Jsem nešťastná majitelka pigmentových skvrn, navíc mám mastnou/smíšenou pleť se sklonem k akné. Někde jsem dostala vzorek zdarma a vlastnosti tohoto make-upu mě uchvátily, takže jsem si ho koupila. Odstín 02 Fair mi naprosto vyhuvuje - odstín je přirozený, není ani světlý ani příliš tmavý. Používala jsem jej celý podzim a zimu. Na pleti vydrží přímo úměrně k mastnotě - je nutno jej během dne přepudrovat, ale zatím jsem nenarazila na žádný make-up, kde toto není potřeba. Kryje, ale přitom pleť dýchá.

  • Výborná krycí schopnost make-upu.
  • Netvoří na obličeji "masku".
  • Korektor je ve víčku a kryje výborně.
  • Nenalézám žádný nedostatek.


 
strana 5 z 11
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené