Čistícím ubrouskům jsem nikdy nevěřila, než mi byly doporučeny tyto z parfumerie Douglas. Denně je na odličovaní sice nepoužívám, ale jelikož často bývám mimo domov a odličovací voda se mi tahat nechce tak tyto ubrousky jsou ideální. Opravdu odlíčí i silný makeup a pokud toho na sobě nemáte tunu tak není potřeba ani dočišťovat a postačí vám jeden. Skvělé uzavírání zaruči, že nevyschnou. Pleť nevysušují a vůně je taky v pořádku.
Moje asi nejoblíbenější odličovací ubrousky. Vždy jsem byla zklamaná ze všechno odličovacích ubrousků co jsem si koupila, většinou mi make-up jenom rozmazaly po celém obličeji. Tyto jsou ale opravdu perfektní, make-up odstraní velmi dobře a stačí mi na to jeden ubrousek (odlíčí linky, tmavé oční stíny, dobře krycí makeup, řasenku). Co je nich ještě dále super je určitě balení, které má plastové zavírací víčko, takže nevysychají jak ostatní kde je pouze folie. Ubrousky si určitě koupím znovu.
Tyhle ubrousky mi v Douglasu vnutil prodavač, když jsem odmítla krém na ruce i mýdlo. Nelituji toho, protože oproti jiným zkušenostem, ta má je velice, velice dobrá. Zamilovala jsem si tyhle ubrousky, rychle a účinně smyjí make-up, dokonce i voděodolné linky s řasenkou, a to všechno jedním jediným ubrouskem (uznávám, že jsem šetřila místo). Hezky voní, jsou jemné, jediné malé mínus má obal, u kterého se mi odlupuje plastové víčko. Jinak si je ale určitě koupím znovu.
Na popud GetTheLouk jsem si je teda koupila. Slibovala jsem si toho od nich tolik.. ale..ale jsem celkem zklamaná. Strašně po nich lepí obličej a že by bůh ví jak vyčistily obličej, tak to taky ne. Ale jednou výhodou je to, že mají super balení. Ubrousky tak pomaleji vysychají. Bohužel cena je dost vysoká jenom protože tam je napsané "Douglas".. Přirovnala bych to k ubrouskům od Baley, akorát tyto mají trochu lepší balení a jsou o hodně dražší. :(
Tyto ubrousky patří mezi mé nejoblíbenější vůbec. Jsou velmi jemné, kvalitně vlhčené a dobře odlíčí i silnější oční make-up. Kladně hodnotím také znovuuzavíratelný obal, díky kterému ubrousky v průběhu času nevysychají. Jejich hlavní nevýhodou je, že poměrně dost vysušují oční okolí, díky čemuž je mohu používat pouze příležitostně.