Tento kabuki štětec jsem si pořizovala s tím, že si ho budu vozit v kabelce, takže s jeho velikostí jsem naprosto spokojená. Je velmi huňatý a hustý, štětinky jsou jemné. Než jsem štětec poprvé prala, pár štětinek vypadlo, ale teď už ho mám mnoho měsíců a žádné štětiny už nevypadly. Na tváři je velmi příjemný, rozhodně neškrábe.
Musím uznat, že elfí štětce řady Studio jsou hodně povedené. Vůbec jsem to za tu cenu nečekala a jsem příjemně překvapená. Tento štětec je extra hustý, velmi jemný, štětinky jsou dobře střižené, štětec ani po několikátém mytí nepelichá a vypadá stále jako nový. Škoda, že nemá ochranný cestovní obal, nejraději bych se s ním pudrovala celý den :)
Výborný štětec, kterému opravdu není co vytknout. Je krásně jemný a hustý, nepelichá, dobře se s ním pracuje. Používám většinou na sypký pudr. Svojí velikostí (bez dlouhé rukojeti) je ideální do kabelky, pokud pro něj vymyslíte nějaký obal :-) Sice jsem si na pudr ještě více oblíbila z e.l.f. Studio řady rovně seříznutý Powder Brush, ale tento kabuki používám také a mám ho moc ráda, je opravdu příjemný.
Tento roztomilý trpasličí kabuki byl snad nejdražší položkou v mé poslední objednávce z elf ale rozhodně stojí za to. Hned jsem se do něj zamilovala. Poměr kvalita/cena je skvělý. Štětec je hebounký, hustý a nepelichá. Používám jej pouze na pudr, protože na konturování a tvářenku je moc velký. Kdyby měl nějaký cestovní domeček, brala bych si ho i s sebou, takhle na mě vždy čeká doma a cestuje ošklivější a starší brácha.
Malý, heboučký, nepelichajíci zázrak. Nepráší, nedělá šmouhy. Krásně nanáší pudr, tvářenku, bronzer, já s ním nanáším i světlé třpitkové stíny přes celé víčko a možná by si poradil i s make-upem. Jediná jeho nevýhoda je ta, že nemá obal. I tak ho převážím a můžu říct že je i odolný. Prozatím přežil již desítky cest v kufru.