Elmex oranžovou jsem začala používat před lety na doporučení přítele v Rakousku, pro mne se stala špičkou mezi zubníma pastama. Taky výborně pění a je celkově příjemná, nepálí, a přesto mám celkový pocit výborně vyčištěných zubů, který tato pasta zanechává. Kupuju většinou dvojbalení se zelenou.
Já si tuhle pastu kupuju taky pravidelně. A od té doby mi zubařka můj chrup chválí a nemám žádný kaz. Používám k ní jednou týdně i zubní gel od té samé firmy a je to báječná kombinace. Takže já osobně doporučuji, vskutku pomáhá!
Jediná zubní pasta, která mi pomáhá na krvácení a záněty dásní, opravdu od doby co jí používám nemám kaz - a že je to už nějaký ten rok. I přes vyšší cenu, je to nejlepší zubní pasta u nás běžně dostupná, jinou už si nekupuji.
Moje nejoblíbenější pasta. Dobře chutná, pocit po vyčištění je dobrý - není to jako u jiných past, že by měl člověk cukání si čistit raděj ještě jednou. Jen ta cena by samozřejmě mohla být klidně nižší :)
Pastu mi doporučila má zubařka. Jsem s ní spokojená. Mám hezké bílé zuby, ale na předních 2 se mi tvoří kaz. Od té doby co jí používám, vidím zlepšení. Nedráždí, snesu ji v ústech. Takže ji doporučuji všem ostatním. Opravdu pomáhá. Určitě bych si ji koupila znovu.