Essence balzám na ruce a nehty 2v1 recenze a zkušenosti

Krémy na ruce Essence balzám na ruce a nehty 2v1
Krémy na ruce Essence balzám na ruce a nehty 2v1 - obrázek 1
Essence (213)
4.2 z 5 5 4.2 13
Celkem 13 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
40%
3 hvězdy
40%
2 hvězdy
20%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
77 %

Recenze produktu
Essence balzám na ruce a nehty 2v1

věk
25-34

Další recenze od 27.2.2014 16:07:12

Bohužel, nejsem s ním tak spokojená, jako recenzentky přede mnou. Tak zaprvé, ta vůně... Moc mi to nevoní, přijde mi to jako vůně zkvašeného ovoce, dá se to sice přežít, ale ocenila bych jinou parfemaci. A za druhé, přijde mi, že ruce moc nehydratuje. Jasně, je to krém od Essence za 30,-, ale i tak jsem od něj čekala více. Sice se docela dobře vstřebává, pak nelepí, ale já si ho víckrát nekoupím, znám lepší krémy.

  • praktické balení v tubě
  • nevoní mi
  • nedostatečná hydratace


věk
25-34

Další recenze od 13.6.2012 07:42:15

Za tu cenu celkem povedený krémik na packy. Nemám ráda pocit suchých rukou a tenhle krém je okamžitě zvláční. Rychle se vsakuje, což je plus. A navíc docela příjemě voní, ani nevím k čemu bych tu vůni přirovnala. Tenhle krém mě přesvědčil a mám zálusk na další od této značky.

  • cena
  • zvláčňuje
  • hydratuje
  • voní
  • praktické balení do kabelky
  • dlouhodobě pokožku nezlepší


věk
35-44

Další recenze od 15.2.2013 17:33:27

Za tu cenu jsem si řekla, že ho zkusím. Obsahuje jogurový extract a calcuim. Malé praktické balení do kabelky a na cesty. Hezky voní a hydratuje ruce, tím ale pozitiva končí, protože po namazání rukou se dlouho vsakuje a měla jsem pocit ulepených rukou. Kupovala jsem na e-shopu, proto tak hezká cena.

  • Vůně
  • Příznivá cena
  • Lepivost
  • Dlouho se vsakuje


věk
25-34

Další recenze od 24.3.2012 18:31:08

Skvělý krém! Velmi dobře hydratuje ruce a nehty jsou po pravidelném používání taky o trochu pevnější (ovšem na extrémně suchou, poničenou kůži to asi nebude, protože je velmi lehký). Nezanechává vůbec pocit mastnosti, dobře se vsakuje a opravdu nádherně voní.

  • velmi lehký
  • cena
  • krásně voní
  • rychle se vsakuje
  • nezanechává pocit mastnoty
  • žádné


věk
35-44

Další recenze od 15.4.2012 20:58:52

Průměrný krém na ruce, nemám pocit, že by hydratoval ruce, nemám je nijak extrémně vysušené. Vadí mi i takový divný povlak co zanechává na rukou i celou hodinu po nanesení. Co chválím je příjemná vůně. Ale za cenu 35,- je v pohodě. Ale podruhé si ho již nekoupím.

  • cena
  • nehydratuje


strana 1 z 3
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Indulona dezinfekční

4.2 81% 9 recenzí

Hůře hodnocené