Tuhle řasenku jsem používala celé léto. Tajová jistota, vydržela dovolenou u vody a snad všechny letní aktivity. Hůře se odličuje, ale tak, je voděodolná, takže se stím musí počítat. Řasy krásně pročeše a prodlouží. Mě vyhovuje a za tu cenu jí budu mít klidně arzenál. :)
Na řasenku jsem si zašla skrz doporučení z těchto recenzí, ale já jsem opačitá koza :D a nesedí mi. Kartáček je velký, což mi na začátku imponovalo, ale na mé krátké a rovné řasy to nebylo vončo. Nanesl trochu černě, natočení žádné, objem jsem nezaznamenala. Jediné plus vidím v tom, že je voděodolná a proto jde i dost špatně odlíčit, což je pro mě znamením, že svůj účel splní.
Tato řasenka od Essence je docela dobrá :) Má tlustý kartáček což je super,ale zase to má nevýhodu je až moc tlustý takže když se líčíte tak se dotknete obličeje což je taková nevýhoda ! Ale jen malinká mě to ale nevadí vždy si to můžete utřít takže to je v pohodě :) A je na tom skvělé že to je voděodolná řasenka můžete si namočit řasy(koupaliště), :) Zatím s touhle řasenku jsu spokojená :-*.
Vcelku dobrá nouzová řasenka za velmi příznivou cenu. Pochválit mohu obří kartáček, který si dovede poradit s objemem řas, ale je potřeba to s vrstvami nepřehánět, jinak může řasy slepit. Ve své cenové kategorii asi nemá moc konkurenci, ale mezi mé favority nepatří. Aby byly řasy opravdu krásné, chce to šikovné ruce a dát si s líčením trochu víc práci. U jiných řasenek (ani ne o moc dražších) tak šikovné ruce nepotřebujete a řasy budou dvěma rychlými tahy mnohem hezčí.
Koupila jsem si tuto řasenku na základě kladných recenzí, protože jsem potřebovala opravdu voděodolnou řasenku na bazén. Nečekala jsem za tu cenu zázrak, ale překvapila a jsem s ní velmi spokojená. Přežila i 4 hodinové koupání v temálech a i když se malinko smyla, neměla jsem ji nikde obtisklou a ani černo pod očima nebylo. Jediné mínus, velice špatně se odličuje, proto ji používám opravdu jen ve výjimečných situacích, aby mi nějaké řasy zbyly.