Essence Get BIG! Lashes Volume Boost Waterproof Mascara recenze a zkušenosti

řasenky Essence Get BIG! Lashes Volume Boost Waterproof Mascara
řasenky Essence Get BIG! Lashes Volume Boost Waterproof Mascara - obrázek 1
řasenky Essence Get BIG! Lashes Volume Boost Waterproof Mascara - obrázek 2
řasenky Essence Get BIG! Lashes Volume Boost Waterproof Mascara - obrázek 3
Essence (213)
3.8 z 5 5 3.8 45
Celkem 45 recenzí


5 hvězd
80%
4 hvězdy
20%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
58 %

Recenze produktu
Essence Get BIG! Lashes Volume Boost Waterproof Mascara

věk
25-34

oči
zelené

Nejlepší voděodolná řasenka, co jsem kdy měla.Splňuje vše,co potřebuju - je voděodolná, má velký kartáček, řasy krásně pročeše, neslepuje a nežmolkuje. A stojí okolo 60 kč takže super, už ji mám podruhé a maximální spokojenost.Jinou voděodolnou řasenku už nechci.

  • cena
  • velký kartáček
  • dlouho vydrží
  • voděodolnost
  • neslepuje
  • nežmolkuje
  • nic


věk
25-34

oči
hnědé

Další recenze od 21.2.2013 20:14:01

Opravdu skvělá řasenka. Za příjemnou cenu a zvládne řasy natočit, zahustit a trochu prodloužit. Ani je moc neslepuje, nežmolkuje a neopadává pod oko. Je opravdu voděodolná- nosím ji na koupák a to se potápím a různě poskakuju atd. Kamarádka v ní dokonce spala- pro řasy to asi není nejlepší, ale vydržela :) Jedinou nevýhodou by mohl být větší kartáček, ale mě vyhovuje.

  • cena
  • opravdu voděodolná
  • neslepuje
  • nežmolkuje
  • neopadává pod oči a neobtiskuje se
  • natočí řasy
  • zahustí řasy
  • prodlužuje řasy
  • možná kartáček


věk
25-34

oči
modré

Další recenze od 19.8.2012 11:35:19

Moje první řasenka od Essence.Hledala jsem nějakou opravdu voděodolnou,co by vydržela koupání v moři,tak i v bazénu a musím,říct že je perfektní,sundat ji je většinou boj.Vydrží,nedrolí se,nedělá šmouhy,neslepuje.Jenom na můj vkus moc veký kartáček,takže se hůř nanáší na spodní řasy.

  • 1OO% voděodolná
  • moc velký kartáček


Další recenze od 5.9.2012 10:51:31

Vyzkoušela jsem už spoustu voděodolných řasenek, za normální cenu i drahých, ale žádná absolutně nevyhovovala. Mám kraťoučké řasy a žádná je neprodloužila, nezvýraznila. A pak si koupím tuhle za pár kaček a absolutní BOMBA! Už nikdy jinou, doporučuji

  • Velký kartáček
  • Drží jako přibitá, přežila moře, sprchu, pot i slzy
  • Nádherně prodlouží, zahustí, natočí a zvýrazní řasy
  • Neroztéká se ani nedrolí
  • Zkusila jsem a vydržela dva dny bez chybičky, a to spím na břiše :D
  • Nejlepší a bezkonkurenční!
  • Cena
  • Žádný


Další recenze od 31.8.2012 18:52:53

Tuhle řasenku jsem používala celé léto. Tajová jistota, vydržela dovolenou u vody a snad všechny letní aktivity. Hůře se odličuje, ale tak, je voděodolná, takže se stím musí počítat. Řasy krásně pročeše a prodlouží. Mě vyhovuje a za tu cenu jí budu mít klidně arzenál. :)

  • cena
  • prodlouží
  • voděodolná
  • nic


 
strana 7 z 9
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené