Na to, že je tohle pouze poměrně levný štětec z drogerie jsem byla velmi překvapena. Má krásně jemné štětinky, které po pleti hezky kloužou. I přes praní štětinky stále drží u sebe což je u Essence ostatně i zvykem. Má krásný a moderní obal, skvěle padne do ruky a s praním není žádný problém. Tento maličký štětec zvládá i každodenní mytí a sušení, což je u mně docela zásadní fakt.
Nic velkého jsem za tak málo peněz nečekala, ale mile mě štětec překvapil. Mám ho už přes půl roku a nevypadávají štětiny, je krásně jemný, dobře se s ním pracuje. Není moc objemný, takže je dobrý i na cesty nebo do kabelky. Vzhledově se mi fialovo-bílá kombinace na rukojeti velmi líbí. Rozhodně bych si ho koupila znovu.
Štetec je krásně heboučký, moc příjemný na tváři. Dobře se drží a celkově se s ním krásně pracuje, používám ho i na tvářenku. Velikost je dostačující. Oceňuji i pěkný design a obal, ve kterém štetec můžu skladovat.
Osobně mám radši štětce s tvrdším vlasem. Tento jemný mi nevyhovuje. Když přejedu přes pudr, lítá pudr všude kolem. Připadá mi, že je to tím, že je tak moc jemný. S jiným se mi to nestává. Nevím jestli to neumím ale nejde mi to. I poté co si přejiždím po tváři. Tak nevím. :(
Za velice příznivou cenu parádní štětec, mám ho už přes půl roku a vůbec nepelichá, je příjemný jak do ruky tak na pleť, pudr se s ním hezky nanáší. :-) Barvička štětce mi nijak nevadí, je to spíš příjemná změna oproti těm jednobarevným. Za mě bezvadný výrobek.