Ze začátku musím říct, že patří mezi ty, co se opravdu potí, proto jsem od tohoto výrobku, i přes jeho nadšené ohlasy, moc neočekávala. Funguje opravdu o něco lépe než obyč tuhý či antiperspirant ve spreji. Také chválím, že pot není nijak výrazně cítit, ale i přes jeho aplikaci se prostě potím a ne zrovna málo. Běžný den, kdy není velké horko a nevykazuji přílišnou fyzickou aktivitu by možná zvádl, ale tyhle hice zkrátka ne :-D ... Je mi sympatické jeho jemnější složení, aplikace, forma krému se mi líbí, pěkné balení, hezká vůně (mám tu růžovou variantu). Pro ženy/slečny, které se potí málo je to určitě skvělý výrobek, pro mě žádný extra zázrak, ale asi koupím znovu :-)
popravdě jsem od něj čekala víc, ale příjemně voní, pokud nejste ve stresu nebo nesportujete tak zabraňuje i pocení (při použití min. 2x denně). Má více variant vůní (některé opravdu božské). je krémový takže se i rychle vstřebá do pokožky podpaží. vadí mi, že když si vezmu černé tričko, tak udělá fleky, ale vyřešila jsem to tím, že se oblékám až se zcela vstřebá.
Jeden z mála antiperspirantů, který mi opravdu pomáhá. Při jeho použití se opravdu nepotím. Velice oceňuji, že se vyrábí v neparfemované verzi, protože mám na ty laciné smrady silnou averzi. Většinu antiperspirantů na sebe v koupelně nastříkáte a smrady nemůžete popadnout dech. Jediná nevýhoda je, že chvilku trvá než zaschne a pokud nepočkáte, může udělat bílé skvrny na oblečení. Nevydrží avizovaných 48 hodin.
Koupila jsem s velkým očekáváním, ale za mě rozhodně nedoporučuji, deodorant sice pěkně voní, nezanechává bíle skvrny na oblečení, rychle se vstřebá a nedělá žmolky v podpaží ALE účinek žádný, Když už nezabránil pocení, očekávala jsem aspoň že zakryje pach potu, ale ani to nesplnil. Pro mě jen velké zklamání.
Tento deodorant jsem si koupila asi před měsícem a musím říct že jsem docela spokojená.Docela dost dlouho vydrží a má hodné dalších vůní :) Já mam ten tmavě růžovej až fialovej.Bohužel se mi na měl moc nelíbí to balení.Když už jste na konci musíte se hodně snažit aby jste dostaly ty poslední zbytky co tam jsou.Cena taky není zrovna nejlepší.Znovu by jsem si ho asi nekoupila.