Antiperspiranty Garnier mám dlouhodbě ráda, takže jsem tento velmi ráda pořídila k vyzkoušení a dobře jsem udělala. Líbí se mi, že je malý, uzávěr je šroubovací (v kabelce se sám neotevře), vytlačit z tuby jde tak akorát množství. Celkově se mi způsob provedení (tuba s aplikátorem) velmi líbí a vůně oranžová Blossom jakbysmet. S účinky jsem velmi spokojená, zabraňuje pocení tak akorát, není tak přehnaně předimenzovaný jako např. Rexona, takže jsem velmi spokojená. Zarudnutí nezpůsobuje, vůně je jemná, střídmá a nepřebíjí vůni parfému. Rozhodně to není moje poslední tubička.
Mám variantu Shower clean, která mě zaujala svou vůní - voní přesně jako Dove Invisible dry. To je asi hlavní pozitivum, jinak jsem moc spokojená nebyla. Nepotím se skoro vůbec a ještě ani nejsou takové horka, a přesto to tenhle deodorant nezvládne. Zápachu jakž-takž zabrání, ale podpaží suché neudrží. Když ho dám víc, dělá žmolky a nevstřebe se. Vymačkávat ho z tuby, když je ho už málo je katastrofa.
Unikátny krémový antiperspirant ktorý v sebe spája účinky antiperspirantu a telového krému-tak znel reklamný slogan na NEO. S tým telovým krémom súhlasím. Pokožka bola po použití naozaj jemná ako ošetrená krémom. Nedráždil pokožku ani po holení, rýchlo vsiakol nezanechával taký ten lepkavý povlak na pokožke. NEO sľuboval ochranu pred potom a pachom 48hodín. Je mi jasné že to nedokáže asi žiadny drogériový antiperspirant ale tento to nedokáže vôbec. Ani proti pachu keď už nie proti potu. Mala som variant soft cotton vôňa nebola ani silná ani nepríjemná.
Tento deodorant jsem si koupila asi před měsícem a musím říct že jsem docela spokojená.Docela dost dlouho vydrží a má hodné dalších vůní :) Já mam ten tmavě růžovej až fialovej.Bohužel se mi na měl moc nelíbí to balení.Když už jste na konci musíte se hodně snažit aby jste dostaly ty poslední zbytky co tam jsou.Cena taky není zrovna nejlepší.Znovu by jsem si ho asi nekoupila.
Já jsem s deodorantem moc spokojená! Mám růžový (fruity flower) a moc krásně voní. Umělinu žádnou necítím. Potím se méně a když už, tak pot nejde vůbec cítit. Na oblečení mi také skvrny nedělá. Jsem nadšená i ze způsobu aplikace a krémové konzistence. Nesvědí mě ani nepálí, jako to dělají občas jiné deodoranty. Cena je sice vyšší, ale rozhodně ho nemám naposledy. :)