Příjemný krém, který kůži vyživuje a rychle se vstřebává. Bohužel mi ale moc nesedla jeho vůně, která je pro mě u krémů důležitá a tak jsem musela označit, že bych si ho nejspíš již nekoupila. Je to ale můj subjektivní pocit a jinak krém plní svůj účel velmi dobře.
Tento krém dobře hydratuje, ale nesedla mi jeho vůně. Přijde mi taková hodně syntetická. Konzistence mi vyhovuje. Dá se sehnat ve velkém a malém balení - malé je ideální na cesty. Rychle se vsakuje a stačí ho nanést docela malé množství, takže relativně dlouho vydrží. Nekoupila bych si jej kvůli vůni.
Veľmi dlho som používala tento krém a všetky jeho varianty(hlavne na extra suchú pokožku rúk/chodidiel) a bola som nadmieru spokojná.Hydratoval,nevysušoval,dobre sa vsiakal,nenechal mastný film,nijak pokožku nedráždil.Ani vôňa mi nevadila.Nekúpila by som ho zase,už len preto,lebo som prešla na iné krémy,ktoré mám radšej.
Moc dobrý krém na vysušenou pokožku. Používám hlavně v zimě na ruce, suché lokty, osvědčil se mi i jako zábal na nohy. Je spíš hutnější, ale dobře se rozetírá. Nějaký ten povlak zanechá, ale to mi noc vůbec nevadí, spíš naopak, alespoň vím, že jsem se něčím namazala. Voní hezky, možná trochu chemicky, ale nevadí mi to. Někomu může vadit balení v kelímku, mě ne.
Úžasný krém! Velmi mile mě překvapil, mám poslední dobou velmi suchou pleť, hlavně v rizikových partiích (kolem nosu, pod rtem a čelo), která vždy před spaním namažu, a ráno se nestačím divit. Nádherně hydratuje pokožku, pěkně se rozmazává, a voní. Překvapilo mě, že proti např. nivee to není těžký tuhý, ale jemný krém, co se pěkně nanáší. Jsem s ním opravdu spokojená, už bez něj nedám ani ránu, používám ho jak před spaním, tak někdy i přes den, pokud nejsem nalíčená. Doporučuji!