Poměrně kvalitní řasenka, na které se mi líbí především její kartáček. Krásně totiž řasy oddělí a natočí. Nezachytává se na něm zbytečně moc barvy, takže řasy nejsou slepené, ale hezky zvýrazněné. Kartáček od této řasenky jsem si schovala a používám ho na pročesávání řas, pokud mi je jiná řasenka slepí. Nevyhovovalo mi především to, že řasenka velice brzy vyschla.
Tato řasenka splnila mé očekávání. Řasy mi neslepuje, hezky je prodlouží a stačí nanést jen jednu vrstvu. Řasenka se nedrolí a vydrží celý den. Mám variantu pro hnědé oči a jsem spokojená. Obal mi také vyhovuje. Jen by mohla být alespoň o něco levnější.
Měla jsem tuto řasenku pro modré oči a jsem moc spokojená, řasy krásné, dlouhé, oddělené, okolí mi je pochválilo ;) Vyhovuje mi i kartáček, na kterém je barvy tak akorát, žádný opatlaný jako u některých řasenek.
S touto řasenkou jsem byla velice spokojená. Krásně řasy oddělí a prodlouží. Maluji se velmi často , dávám si několik vrstev a řasenka mi vydržela přes půl roku .
S touhle řasenkou jsem byla hodně spokojená, celkově má tahle značka dobré řasenky, které splňujíí většinou to, co slibují. Hrdlo bylo tak akorát široké, že na kartáčku nebyla přebytečná barva, s kartáčkem se dobře pracovalo a pohodnlě padl do ruky, i barva byla skutečně černá a řasenka dodává řasáým objem a také je krásně zahustí.