Tak holky,tuto řasenku používám již několik let a nedala bych jí. Je pravda,že všechny řasenky od L´Orealu jsou výtečné,ale opravdu nejlepší zkušenosti mám s touhle láskou.Hned první vrstva vám krásně zvýrazní délku a hustotu řas,nelepí se,dobře se odmalovává. Doporučuji všem.
Tak tuhle řasenku jsem poprvé koupila tady na omlazení a byla jsem z ní doslova nadšená. Už první výhodou je, že není příliš tekutá, takže udělá krásný nános na řasách a krásně je rozčeše, jsem spíše zastánce výrazných řas a toto je řasenka, která požadavek splňuje.. za mě ano
Jedna z nejlepších řasenek, jaké znám. Řasy jsou husté, dlouhé jako u panenky :-) Jediné, co bych jí vytkla je, že se lehce rozmazává, což 4x volumissime nedělá. Cena odpovídá kvalitě a určitě bych si jí znovu koupila. Dá se koupit téměř všude- drogerie, parfumerky.
Táto riasenka patrí medzi najlepšie aké som mala..Práve teraz vyplňuje moju kozmetickú taštičku.Dodá objem a aj dĺžku ,ale treba s ňou zachádzať opatrne pretože neviem čím to je,možno som si kúpilaa takú, ktorú už niekto otváral ale celkom mi hrudkuje. inak má samé pozitíva.
Nejlepší řasenka, kterou jsem kdy měla v ruce. Kupuji přes net za 150Kč, cena je jen jeden z pozitivních aspektů. Neslepuje, udělá krásné černé řasy, nedrolí se (ani třeba při nanesení 2 vrstev), dlouho vydrží. S kartáčkem se dobře pracuje. Stejně dobrý efekt mi udělala jen řasenka od Dioru, ale ta stojí 800Kč. Používám ji už několik let a nedám na ni dopustit.