Max Factor Xperience Make-Up recenze a zkušenosti

Tekutý makeup Max Factor Xperience Make-Up
Tekutý makeup Max Factor Xperience Make-Up - obrázek 1
Max Factor (73)
4.2 z 5 5 4.2 18
Celkem 18 recenzí


5 hvězd
80%
4 hvězdy
20%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
73 %

Recenze produktu
Max Factor Xperience Make-Up

věk
35-44

pleť
suchá
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 13.5.2013 21:47:46

Původně jsem používala makeup Lasting performance od MF a tento jsem dostala jen jako vzorek k nákupu a nakonec jsem zjistila, že je tento pro mě lepší než Lasting. V mnoha ohledech jsou naprosto stejné, oba jsou vhodné i pro suchou pleť, nezvýrazňují suchá místa, oba mají nažloutlý odstín, oba jsou i v nejsvětlejší variantě dost tmavé (odstíny mi moc nesedí - jsou vhodné jedině na léto). Oba se snadno roztírají, na obličeji krásně drží a nestírají se, vydrží dlouho. Tento ale víc kryje. Přijde mi, že je ho potřeba i mnohem méně, takže tubička déle vydrží. Nevysušuje

  • nevysušuje
  • vhodný i pro suchou pleť
  • krytí
  • výdrž
  • neotírá se
  • žlutý odstín
  • i nejsvětlejší odstín je tmavý


věk
35-44

pleť
normální
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
nízká

Další recenze od 3.3.2013 15:08:07

Mám normální až suchou citlivou pleť. Líčila mě tímto makeup slečna na bezplatném líčení v parfumerii. Moc se mi líbil výsledný efekt, později jsem si ho koupila, nedělá masku, dobře se roztírá (nanáším kabuki štětcem), vydrží, prostě spokojenost. Koupila bych si ho znovu dokud neobjevím zase jiný, lepší.

  • přirozený
  • možná cena


věk
35-44

pleť
suchá
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 14.8.2013 19:32:40

Skvělý make-up ! Lehce se roztírá, je dobrý i pro suchou pleť. Na pleti vypadá přirozeně. U mě si poradí s červenými žilkami kolem nosu a s lehkými kruhy pod očima z nevyspání. Pleť s ním vypadá dokonalá. Akné s ním sice nezakryjete, ale pokud se mně udělá něco nepěkného, použiju silně krcí make-up nebo korektor na větší nedostatky a tímto překryju celý obličej a výsledek je perfektní.Nepoužívám jej každý den, jen výjmečně, mám intolerantní pleť a nesnesu dlouhodobě žádný make-up. Ale určitě se pro každodenní nošení hodí. Když ho zapudrujete, vydrží vám téměř celý den, a nebo celý večer =o) za mě jedno velké plus

  • lehká konzistence
  • snadno se rozetírá
  • na pleti vypadá přirozeně
  • neroztéká se
  • dlouho vydrží
  • lehce až středně krycí
  • v lahvičce nevysychá (bez problému rok)
  • cena


věk
35-44

pleť
suchá
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
vysoká

Další recenze od 29.6.2013 14:12:01

Tuhle podkladovou bázi jsem si koupila hlavně proto, že byla v akci a myslím, že Max Factor není špatná značka. Řekla bych, že tahle báze je rozhodně lepší na léto, je taková lehoučká, máte pak sametový obličej. Pokud však potřebujete něco zakrýt tak to rozhodně nedokáže:) Konzistence mi vyhovuje, hezky se roztírá, nelepí. Balení nic moc, pumpička by byla lepší, takhle mám trochu opatlané víčko.

  • cena
  • konzistence
  • odstín
  • balení
  • nekryje


věk
25-34

pleť
suchá
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
vysoká

Tento make-up jsem si pořídila na základě recenzí zde a jsem z něj nadšená! Zatím žádný nesedl mé pleti jako tento. Mám odstín 45 Raw Silk, který je velmi světlý. Nanáší se lehce, středně kryje a je parfemovaný - pro mě příjemně. Trošku se s ním lesknu i po přepudrování (nevadí mi to, protože mám suchou a mdlou pleť). Vydrží mi celý den až do odlíčení. Navíc se mi líbí design a cena je dle mě úměrná kvalitě.

  • I světlý odstín
  • střední krycí schopnost
  • příjemná parfemace
  • rozzáří pleť
  • výdrž
  • design
  • nic


 
strana 2 z 3
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené