Hledala jsem první řasenku dost dloho asi hodku a nasla jsem je to má vyvolená je užsná určitě koupím znovu vůbec neslepuje dělá krásný objem a prostě bezva bezvadná je i dostupnost mám voděodolnou trochu jsem se přehmátla ale nelituji je proste k sezrani zamilovala jsem se do nív vřele doporučuji doufam ze si ji oblibite stejne jako já
Tahle řasenka patří mezi mé nejoblíbenější, občas mám nutkání zkusit něco nového, ale pokaždé se vrátím zpět k ní. Ještě žádná řasenka, kterou jsem zkusila jí netrumfla. Zahustí řasy a také je prodlouží. Má krásnou černou barvu a pohodlně se nanáší. Nejlíp se mi s ní pracuje tak po 2 - 3 týdnech používání. Jinak jí ze začátku trošku otírám aby se mi na řasy nedostal velký nános. Jedině co bych jí vytkla je, že po delší době používání se malinko oddroluje, ale to asi každá řasenka.
One by One řasenka je super, ačkoli po prvních pár použitích jsem z ní až tak nadšená nebyla. Používala jsem předtím řasenky s tenčím/prohnutým kartáčkem, takže tento vyboulený pro mě byl zpočátku nezvyk. Ale velmi rychle jsem si na něj zvykla a teď si ji nemohu vynachválit. Vyhledávám řasenky, které dodají přirozeně nijakým řasům výrazný objem i prodloužení, což tato dokonale zvládá. Stejně tak řasy krásně nadzdvihne a natočí a řasy tak drží celý den. Nerozmazává se, neobtiskává. Pracuje se s ní snadno a rychle, neslepuje. Verzi Satin Black jsem zatím nezkoušela, takže nevím, jestli je ještě černější, ale tato je výrazná dostatečně, jsem moc spokojená.
Řasenku jsem si velice oblíbila, zvlášť po tom, co jsem sundala umělé řasy. Vydrží celý den, nevytváří žmolky. Řasy zvýrazní a prodlouží, zahustí. Aplikace je jednoduchá. Kartáček je sice umělý (což nemám ráda), ale pracuje se s ním dobře. Není upatlaný, hrdlo dobře dávkuje množství barvy. Určitě si ji koupím znovu.
Tuto řasenku jsem si pořídila na základě recenzí. Koupila jsem ji ve slevě, plnou cenu (cc 260kč) bych za ni rozhodně nedala. Řasenka mě nadchla hned při prvním použití, dobře se sní pracuje díky vyhovující velikosti kartáčku. Tvar je opravdu ideální a krásně se sním dají namalovat spodní řasy, zbytečně velkými kartáčky jsem si vždy pomalovala půl tváře :D. Celkově řasenka na vysoké úrovni :) Jen bych doporučila nepřejíždět řasy zbytečně víckrát než je nutné, může pak slepovat, ale to asi každá řasenka ;)